2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu bir belirti midir bilmiyorum ama ilk gebeliğimde crinone jel kullanıyordum ve benden de gelmişti o pembe renk top top transferden sonraki bir kaç gün içinde.. Şimdi progestan fitil kullanıyorum ve prolutex iğne crinone ilk göz ağrısı benim severim kendisini 🤭😁

Bu bir belirti midir bilmiyorum ama ilk gebeliğimde crinone jel kullanıyordum ve benden de gelmişti o pembe renk top top transferden sonraki bir kaç gün içinde.. Şimdi progestan fitil kullanıyorum ve prolutex iğne crinone ilk göz ağrısı benim severim kendisini 🤭😁
İğne fitil falan kullanınca crinone jele şükrediyosun 😂

Crinone jel kabusum benim yaa Günlerce onca iğne yaptım kendime, hiçbiri bu kadar zor değildi 🤮🥵🥶🤕😡😠😩
Evet haklısınız göbekten iğneler de çok zor 😕 ama crinone jel yerine kalçadan progestan iğne yaptırmaya gidiyodum her akşam zihnen çok yormuştu ayrıca üstüne acısı da var 🙁 yaşadığımız sürecin hiç bi türlüsü kolay değil rabbim hepimizin yardımcısı olsun 🤲🏻

OTE="senaysu01, post: 62505801, member: 617954"]
Tayfun çok ve çokta iyi ve başarılı canım 🙏🏻🙏🏻
[/QUOTE]
Mesajları kaçırdım galiba siz nerde yaptiriyorsunuz?

Mrb kizlar benimde ayın sonunda transfer olacak dondurulmuş 5. gün embriyosu çok korkuyorum 2 kere aynisi yapıldı olmadı bu da olmaz diye çok korkuyorum hayırlısı inşallah bizlere de nasip olur aranızda Ankara Novaart tedavi gören var mı acaba?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X