2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Günaydın hanımlar. Transfer sonrası ikinci günüm. Uyandım duşumu aldım saçlarımı düzleştirdim. Eşimin kahvaltı hazırlamasını bekliyorum. 😊
Benim de ikinci günüm.. ne yapacaksınız. Bana yarım saat bahçede dolaşabilirsiniz demişlerdi. Ama benim pek evden çıkasım yok...

Ben dayanamadim dun cikolata yedim

Çikolata yenmemesi mi gerekiyor çünkü ben çıtır kadayıf tatlısı yedim. Canımız çekiyorsa yiyebiliriz aşırıya kaçmadan bana merkezden şunu ye şunu iç denmedi.. bilimsel değil belli şeylerin tutunmayı sağlaması bence. Avakadoda folik asit var zaten hap olarak alıyoruz.. tutunmayı sağlayan progesteron ve diğer hormonlar... tutmama sebebi belki de o ay rahmin tutucululuğu yeterli gelmiyor başka ayda olsa olacak o kısım şans.

Çikolata yenmemesi mi gerekiyor çünkü ben çıtır kadayıf tatlısı yedim. Canımız çekiyorsa yiyebiliriz aşırıya kaçmadan bana merkezden şunu ye şunu iç denmedi.. bilimsel değil belli şeylerin tutunmayı sağlaması bence. Avakadoda folik asit var zaten hap olarak alıyoruz.. tutunmayı sağlayan progesteron ve diğer hormonlar... tutmama sebebi belki de o ay rahmin tutucululuğu yeterli gelmiyor başka ayda olsa olacak o kısım şans.
Bana da sadece kabız olma o önemli dendi

Kızlar eşimdeki sperm sayısı 3 milyon çıktı dün . 3 ay önce ameliyat olmuştu varikosel . Proxeed plus kullandı ama 12 milyon olan sayı 3 e düştü . Doktor da bizi tüp bebeğe yönlendirdi . Ama hiçbir bilgim yok fiyatı aşamaları hakkında. Yardımcı olur musunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X