2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim de bugün beşinci günüm belim çok ağrıyor bide adet olacakmışım kasılmalar var keyfim kaçtı bide mutsuzum resmen

Kızlar çok alemsiniz çok Tatlısınız kahve bir fincan iç ne olur ki stres her şeyden tehlikeli onun yerine mis gibi bir Türk kahvesi daha mantıklı 😉 kahvesini az koyarsın sen de çok koyu olmasın 😁

Kızlaaar. O kadar dikkat ettim yinede kabız oldum. Avokado, havuç, kayısı kompostosu, kabak çekirdeği bol su içtim ama yinede olmuşum. Napcam bilemedim.. 2. gün daha..

Merhaba kızlar bugün transferim oldu merak ettiğim bir konu var 6. Gün embriyosu transfer ettiler bu normal bisey mı orta kalite dediler

kızlar 4 tane yumurtam 3. günde donduruldu kullanılmak için 10 tane yumurta toplanmıştı 1. gün 7 tane döllenmişti şimdi 4 tanesi kalmış ve dondurmuşlar sizce iyimi bana az geldi moralim bozuldu şu an

Kızlaaar. O kadar dikkat ettim yinede kabız oldum. Avokado, havuç, kayısı kompostosu, kabak çekirdeği bol su içtim ama yinede olmuşum. Napcam bilemedim.. 2. gün daha..
Canım hareketsiz kalınca da oluyor kaçınılmaz sen zorlama kendini. Sık sık su iç ılık olsun . Bir de Aklıma geldi kuru börülce salatası güzel çalıştırıyor bağırsakları

Hoşbuldum :) beşinci gün embriyosu benimkiler :) bi önceki transferim maalesef kimyasal gebelikmiş umarım hepimiz güzel sonuçlar alırız

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X