2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar Merhaba;
Ben aralık ayında opu oldum ve rahım dinlendirme dönemindeyim.. Normalde bugun 2. adetimi olmam gerekiyor ama adet olmanın hiç bir belirtisini yaşamıyorum... Normalde adetim hiç gecikmez.. Acaba opudan dolayı regl düzenim bozulmuş olabilir mi? Aranızda gecikme yaşayan oldu mu? Biran önce regl olup transfer için tekrar tedaviye başlamak istiyorum.
Evet opudan sonra bir hafta 10 gunluk sarkmalar olabilir normal. Endise etmeyin

Transferden hemen sonra yatağa aldılar beni hastabakici lazimlik sürdü altıma hemen yaptım ben ama yerimden kalkmadim 2 saat biyerde okumuştum birisi wcye kalkmamaj için hasta bezi baglatmis annesine sana lazimlik verilirse ona yap
Ah csnim ah avrupadayim. Burda 5 dakika bile yatirma yok koydurup cikiyoruz hemen

Bakalım inşallah olmam olursam da şurup yazmış onu kullanırım artık sende bol bol su iç su çok önemli günde en az iki litre içmeye çalış ben ilk transferim de çok içmiştim hiç kabızlık yaşamamıştım şimdi yine şişe aldım kendime bol bol su içicem

Canım inan ki suyu çok içiyorum nerdeyse 2. 5 litre su içiyorum. Ananas yiyorum . Galiba bunda çok stres ettim kendime diğerinde transfer gününün akşamına lavaboya çıkmıştım o yüzden bunda stresten hiç aklıma bile gelmedi

Hiç kolay değil gerçekten çok iyi biliyorum. Benim ilkinde çok umutlanmıştım ama o telefon gelince ağlamaktan artık içim dışıma cıktı ama yapacak hiçbir şeyimiz yok malesef ...
Tekrar deneyeceğiz, ama cidden zormuş, ben çok etkilenmem sanıyordum, telefon gelince dondum kaldım. Umarım iyi sonuçlar alırız

Arkadaşlar Merhaba;
Ben aralık ayında opu oldum ve rahım dinlendirme dönemindeyim.. Normalde bugun 2. adetimi olmam gerekiyor ama adet olmanın hiç bir belirtisini yaşamıyorum... Normalde adetim hiç gecikmez.. Acaba opudan dolayı regl düzenim bozulmuş olabilir mi? Aranızda gecikme yaşayan oldu mu? Biran önce regl olup transfer için tekrar tedaviye başlamak istiyorum.
Canım. Ben gecikmiştim meğerse kendiliğimden hamile kalmışım ilk rahim dinlendirmede.. inşallah senin de öyledir..🤗🤗 bir test yap bence..benimki dış gebelik oldu ama talihsiz bi şekilde sonlandı..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X