2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
hamileyim ama cocugu ne zaman doguracagımı bilemiyorum :) belki defalarca sordum ama sat ne zamandı
:) Değerin çok güzel artmış. 2 gün sonra en geç kesen görünür . Gittiğinde öğrenirsin. Sanki geç döllenmemi olmuş seninki.aaa hiç adet olmadan bebek oldu dimi Canım sabret doktora gidince öğrenirsin.

evet hiç adet olmadım. tahmini doğum tarhimi merak ediyorum aslında cok. perşembeye kadar nasıl dayanacagım bikmiyorum :)

Bende gitmicem doktora kızlar kalp atısı ve keseyi birlikte göreyim diyorum zaten geç döllenme degerde yeni 2 3 hafta sonra duyarım sanırım..kızımda o hatayı çok yaptım bunda yapmıcam çok doktora gitmicem bakalım İnsallah gerek kalmaz

ayh nasıl beklicen
Beklicem canım doktorla mesajlastım değerleri söleidm ilaç adı verdi vartisal diye ona başla dedi haftaya gel dedi ama ben 2 3 hafta sonra gidicem zaten yani eğer bi skntı olursa kahverengi akıntı oluyo bebek yoksa Allah korusun kalp atısı zaten yine cagıracak..en iyisi geç gidip hepsini birden öğrenmek:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…