2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Hadi hayırlısı bizlere de haber ver inşallah keseyi görürsünüz

göremedik henüz keseyi

çok tatlısınız ya...
bize de haber verin mutlaka..

senin son beta kactı? cok tesekkür ederim bu arada :)

yaa ne kadar pozitifsin tebrik ediyorum seni. Genelde hep birsürü kötü senaryolar yazarlar. Ama benim hepsine kulagım tıkalı .Senin gibiler bol bol dogursun :) Güzel haberlerini bekliyoruz.

aman bosver sen o senaryoları. hersey kolay oluyor sevgi olduktan sonra.ben sadece ilk 3 ay sıkıntı yasadım oda oglum cok az uyuyan bir bebek olduğu için ve kızımla yasadıgım vicdan azabının fazlası yuzunden. hep haksızlık yaptıgımı dusundum ama sımdı o kadar rahatım ki. hic vicdan azabı yasamıyorum o yuzden de ilk gebelikmiş gibi heyecan yasıyorum :)

kızlar doktordan geldim. karnımdan baktı goremedi. alttan baktı cok mınik bir şey gordu ama sanırım cihazı pek iyi değil. beta istedi yeniden 998 olmuş. 3 günde 2,5 artmıs deger. iyi gibi dimi? dış gebelik diyemeyiz ama sağlıklı olduguınu da bebeği gormeden diğyemem dedi. bayramdan sonra gel dedi ama ben baska doktora gştmeyi dusunuyorum haftaya. sizin betalar nedir acaba? hala son adet tarihim olmadığı için kac haftalık hamile old7gumu da bilmiyorum ama betaya gore 5 haftalık gibi gozukuyor

Daha gozukmemesi normal canım

Beta değerin çok güzel artmış maşallah ama 5 haftaliktan ufaktir bence.çünkü ben dün kontrole gittim karindan çok rahat gorundu kese ( masallah ) dr 5 veya 5.5 haftalik civaridir dedi karindan gorunebildigine gore dedi

Bulanti değilde ben hep uyuyorummm birde kütüphanede çalışiyorum düşün halimii

Bende istiğfar başladı bugün orucum bile bozuldu. 1 aydır şiddetli mide ağrısı var yanma şeklinde de oluyor ve ben kayınvalidem ile yaşıyorum. Sürekli uyku halinden olmam iyi olmuyor Napıcam bu haksizliği bilmiyorum

neyse artık ben arife gunune baska yerden randevu aldım. orada gideceğim o zaman belli olur beklenen dogum tarihi

mide bulantisi değilse de tiksinme başladı off millet bugün catur çatır yerken ben bezelyeden 2. Kaşığı yiyemedim akşamüzeri uyku hali oluyor eve gelince hemen uyuyorum 1 saat iyi geliyor
Uyku çok tatlı normalde gündüz uykum yoktur bende bir haftadır gündüz uyuyorum :)

sıkma kendini canım..bunlar olağan şeyler..oruç tutmamayı bir düşün istersen..miden daha kötü olmasın..

hamişleri Allah sağlıkla kavuştursun arkadaşlar benim bat bugün sabah gebelik testi yaptım negatif çıktı akşama sabaha regl olurum önümüzdeki ayı beklemeye devam

geçen hafta hangi gün yaptırmıstın? bende dun 495 cıktı 4+4 falandır bence benim gebeliğim son adet tarihi hayali bile olsa 1 mayıs oldugunu dusunuyorum
geçen hafta çarşamba vermiştim kanı..yarın da doktora gitcez ya..dedim o da ister nasıl olsa..bugünden vereyim hazır olsun..yarın uğraşmayalım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…