2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Canım hepimiz aynı durumdayız
Anneliği beceremiyor değiliz insanız sadece bunalıyoruz yoruluyoruz.
az daha sabır lütfen geçecek hepimiz biliyoruz.Üç beş ay sonra burda bambaşka şeyleri konuşuyorolacağız :)

Weewell WHC730 Soğuk Buhar Üfleyici (Programlanabilir Nem Oranı – Ionizer – Oda Sıc. Gös. – U. Kumanda) aldım 2 tane, çok memnunum, kapatınca uyanıyor
1 haftadır geceleri uzun süreli kalkmıyor ve ben de uyuyorum. inan geçiyor. aylardır ne yaşadım hatırlamıyorum şu an. bir gece uyuyunca düzeliyor insan sanki güneş daha parlak parlıyor sanki herkes daha mutlu, eşimin söylediğine göre bütün gece sesim geliyormuş emziriyormuşum ben çoğunu hatırlamıyorum yorgunluktan ama en azından gecenin 2 sinde kalkıp 5 de yattığımız günler bitti

Kocaman bi inşallah kızlar. Şöyle yatıp kendi kendilerine sabahlara kadar uyudukları günler yakındır umarım

Gerçekten bitti mi atakta bitti mi peki?

Ah canım benim inan bende anneliği böyle hayal etmiyordum. Çok zorlandıgım anlar oldu. Hala sabah uyanınca bugün nasıl gececek diyorum korkuyorum. Uyuyunca oh diyorum. Sonra kendi kendime kızıyorum çocugum dan sıkılıyor muyum dlye. Hepsi geceden sadece az daha zaman. Geriye bakınca nasıl hızlı gecmış sana da öhlr gelmiyor mu. 5 aylıktı sanırım sırt üstü döndü diye sevinçten çıldırıyordum. Şimdi yürüyor zamana bak. O yüzden sadece sabır

Ben de aldım onu içmiyor ya. Ben de yapayım buhar. Bizim öksürük çok az ama sert. Ihlamurla azaldı.

Deri ve kan testi yapılıyor ama 2 yaş öncesi alerji olsa da çıkmayabiliyor. Bizim alerji deride de kanda da çıkmamıştı. Sonuç da güvenilir değil alerji var gibi gösterse de bazı kişilerde alerji olmayadabilirmiş.

Ama alerjiyi gösterdiğinde de seviyesi de öğrenilebilir alerji olduğuna eminsen.

Aynen ya ne çabuk geçti zaman neredeyse 1 yaşına vardılar dün yeni doğum yapan arkadaşa gittim. Bizimki nasıl da büyük göründü bebeğin yanında

Benimki de azaldı oksuruk balgam gectı gıbı ama arada kuru oksuruk oluyor. Buhar makinesi alınca o da gecıcek umarım bir turlu alamadım yarın alıcam. Bugun hıc durmadan hareket etti hunharca valla 1 dakka durmuyor yerinde. Aman saglıklı olsun da hareketli olsun valla off bile demicem ya

Gerçekten bitti mi atakta bitti mi peki?
atak bitmiş olabilir. bilmiyorum, 12 şubat doğumlu, gerçi bu gece coştu bizimki, nazar değdim. saat yarıma kadar uyumadığı yetmiyormuş gibi 3 e kadar 3 kere kalktı, emerek de uyumadı, benim de uykum kaçtı buraya geldim, şu anda uyuyor bakalım

Aynen sağlıklı olsunlar da

Aynen ya ne çabuk geçti zaman neredeyse 1 yaşına vardılar dün yeni doğum yapan arkadaşa gittim. Bizimki nasıl da büyük göründü bebeğin yanında
Ay evet resimler olmasa nasıl bu kadar değişti büyüdü anlayamayacağım. Yeni doğum yaptıgımı zamanları hatırlamak bile istemiyorum Allah yardım etsin

Burası iyiki var gerçekten. Aynı endişeleri aynı uykusuzluğu aynı zorlukları paylaşıp beraber güçlenmek çok güzel

Ay evet resimler olmasa nasıl bu kadar değişti büyüdü anlayamayacağım. Yeni doğum yaptıgımı zamanları hatırlamak bile istemiyorum Allah yardım etsin
Değil mi yaa?! Yeni doğum yapmış olmak öyle çiçekli, kelebekli, pembe bulutlu değil. Benim için bulutlu ve karanlık günlerdi geride kalan. Şu an da harika değiliz ama çokkk şükür yani. Minik bebek çok zor çokkk.

Televizyon acmama tamamen sevmeyle alakalı veya takip ettigin programla. Uyku bizimde pert ve artik düzeleceğine inancım da kalmadi gibj birsey zombi gibiyim ve bende yetinemiyorum. Anneler yaraticidir cin fikirlidir aslında bu dusunceden çıkıp bebeginle oynayacaginiz veya yapabileceginjz yeni seyler düşunmeye basla ve hayata gecir geleceksin hayat daha zevkli olacak. Ama o yetememe her zaman olacak sanirsam hepimizde

Nasıl oldunuz biz hala öyleyiz sinir krizleri geçiriyorum artık

cok gecmis olsun yumurts beyazi ve bal vermedim vermeyide dusunmuyorum 1 yas altinda ama sütlü kek yaptim ondan yedi ve arada kahvaltida yerse 1 cay kaşığı kaymak veriyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…