2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Şükür sütüm iyi dün ve bugün incir ceviz yemiştim baya etkiledi birde sabahları geç kalkıp kahvaltıyı geç yapıyordum şimdi erkene cektim 2 ay daha süt olsun diye direncem sonra artık abartmadan yemem gerek. Ben kiloyu her gün tartıyordum bıraktım artık 5.ay doktor tartınca öğrenirim şimdi bol.bol emişelim. Ac kalmasin da kuzucuklar...

Benim de hurma ile kuru üzüm bitti hemen fark ediyor yarın almam gerek normalde emzırdıkten sonra bir fincan rahat çıkıyordu dün akşamdan beri yarım anca çıkıyor suya ve yediğime dikkat etmem gerek bir gitti mi tam gidiyor benm süt birkaç gün

Kızlar günaydın anneme gelmiştik. Havada sıcak diye kapı pencere açık uyuduk. Sanırım oğlum üşüttü öksürüyor ne yapılır ki

Aynı durumdayız biz de çok öksürüyor. Balgam var sanırım kusuyor da doktorlar da önemsemiyor hiç. Ben de bilmiyorum yarın yine götüreceğim doktora

Kızlar denediniz mi bilmiyorum içli köfte baya iyi süt yapıyor. Tabi kişiye göre de değişir ama

Hee bide benim kucagimdayken babası çağırıyor yada başka biri hemen bana dönüyor, başkasının kucagimdayken ben çağırıyorum heyecanlanıyor kendini bana doğru atiyor
Yaaaaa bana yapsa benimki herhalde orda ölürüm ne kadarlık oldunuz siz

Aynen cnm benimde cok etkiliyor ya yediklerim uyku düzenim ac kalamıyorum zaten elim ayağım titriyor hemen. Sabaha kadar emdi ya belim tutulmuş resmen emzik niyetine kullanıyor. Bu çocuk ya meme reddeder ya da dozu kaçırir ortası yok. Gerci emsin varsın belim tutulsun raziyim

Aynı bende öyleyim aç kalmış hemen gözüm kararır el ayak titrer
Gece uyurken vereyim dedim almadı benim ki hazır uyuyan çocuk uyanacaktı vezgeçtm 1 30 da uyanıp emdi birde 5 gibiydi

Evet ciğer hem süt yapiyor hem çok faydalı ya kansizliga da. Kahvaltiyi kaçta yapiyon? Valla ben su saat oldu yapamadım daha. Uyumayı tercih ettim.
Bizm ki 6 da uyanıyor bir saat uyanık 7 de geri uyuyor 8 de kalkıyor o ara ve kahvaltı falan hazırlıyorum 9 da uyutuyorum kahvaltımı yapıyorum genelde

Şimdi iyi oldu canım

Bizm ki 6 da uyanıyor bir saat uyanık 7 de geri uyuyor 8 de kalkıyor o ara ve kahvaltı falan hazırlıyorum 9 da uyutuyorum kahvaltımı yapıyorum genelde
Bizimki dun akşam 8 de uyudu bir ilk:) hala uyuyor arada kalkıp emiyor geri uyuyor 11 -12 arasi kalkıyor oglenleriabisi geliyor öğle yemeğine eve sonra baya uyumuyor sonra Öğleden sonra kestiriyor sonra akşam uyuyor çocuğun öğle uykusu sabah ya. Onu nasıl değiştirebilirim bilmiyorum bazen işime de geliyor aslinda bende uyuyorum:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…