2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Kizlar ilk oglumdan kalma kanguru yırtıldı yeni kanguru alicam ne onerirsiniz beli cok zorlamicak marka ve model ismi soyler misiniz?
mamadus aldım canım ama letgodan ikinci el pırıl pırıl valla çok ta memnunum hava güzel oldukça dışarı çıkıyoruz bıdıkla

Arkadaşlar ayıptır söylemesi ciddi bir akıntı durumum var gece den beri ne iç çamaşırı kaldı ne pijama böyle bir durum yaşayan oldumu doktor da yok ki gideyim,yarında misafirim var :KK43:

Sabaha mukuslu kakayla uyandık bütün gün kaka incelemekle geçti umarım tekrarlamaz zaten sürekli yeşil yapıyo ve doktor önemli değil diyo 😫

U Umutherzaman meva888 meva888 borooshbaby new age’e de bakın kızlar bebeğe göre ayarlanıyor bacak kısmı yüksekliği çok memnunum

Ya ilikli et alamadım hala :işsiz:
Yarın tartayım, bakayım kilo durumuna, salı tatil ya eşim evde. Beraber gider alırız. Benim kendim gitmem lazım kasaba, bakmam lazım ne alacağıma.
Kuzu boyun eti al kemikli iliklide oluyor+ kasaptan ayrıca sadece ilikli kemik diye satıyor varsa ondanda al 3-5 tane çok besleyici ve süt kalitesini arttıcı oluyor. Her hafta yapıyorum 3 gün

Sabaha mukuslu kakayla uyandık bütün gün kaka incelemekle geçti umarım tekrarlamaz zaten sürekli yeşil yapıyo ve doktor önemli değil diyo 😫

U Umutherzaman meva888 meva888 borooshbaby new age’e de bakın kızlar bebeğe göre ayarlanıyor bacak kısmı yüksekliği çok memnunum
Canım bir yazı okumuştum yeşil kaka anne ilaç falan alıyorsa olabiliyormuş ve bazı besinler vardı şuan hatırlamıyorum ama yeşil kaka olmasına sebepmiş. Tek başına bir anlam ifade etmıyormus

X