2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Goon nasıl fiyat da iyi merak ediyorum ama almadım hiç
Kv aslında sorun yok ama sevemedim bide bu doğumda bu şekilde davranması iyice soguttu
Güzel canım ic yüzey pamuklu inceligide güzel dene bence bi.

Günaydın bebisin uykusu nasıldi gece canım

Ay yanlız degilmisim.Aynen benimkide ne emzik ne biberon alıyor verince yüzünü eksitiyor geri çıkarıyor zorlarsam midesi bulanıyor.sürekli meme emmek istiyor buzimkide elinj agzina götürüyor sürekli müdahale ediyoruz parmak olayi cok fena alismazlar insallah. Bende senin gibj yapiyorum. 3 kere falan kendi daldi ama ben gene yanindaydim tabi. Oyuncak astık besigine elerinin ulasabildigi yere kadar getirdik elleriyle onlarla oynarken uyuyakaliyor tabi. Oncesinde altini değişmiş karnını doyurmus ve dedigin gibi uyur pozisyonds bırakınca uyaninca ve aglamiyorsa oyuncağa bakarak uyudu.

Kızlar biz uykuya geçirirken battaniyesi ne sariyoruz evde birkaç tur atıp o elimdeyken iş yapıyorum sonra bakım bizimkinin gözleri kapanmış az daha iş yapıom derin uykuya geçer gibi oldu mu beşiğe birakiyom

Kızım 2,5 ayı geçti ufaktan araştırma yapıp başlıcam uyku eğitimine çok geç uyuyor çünkü
Bizle de pylaşabilir misin? Bir şekilde benimki gece gündüzü ayırt etti. Baştan itibaren geceleri konuşmadım oynamadım ışıklar kapalıydı gece lambası vardı zaman kaybetmeden emzirip gerekirse altını değiştirdim şimdi erkenden uyuyor, gece uyndığında da ben ağlatmadan alıyorum emziriyoeum koyuyırum yatağına devam ediyor uyumaya. Çok gerekirse alt değiştiriyorum. Gazını çıkarmıyorum artık. Çok şükür işe yaradı bu yaptıklarım en azından erkenden uyuyor ve iki kez uyanıyır

Vayyy süper kendi kendine daldıysa bizim bir ya da iki kez oldu. Henüz oyuncak asmadım. Bir ay sonra annemlerib yanına gideceğim uzun süre kalacağım ondan dönence vs almadım ama bir ouuncağı var aslında yatağına asılabilecek. Ben de deneyeyim bakayım

Harika biz bu şekilde yaptığımızda illa pış pış yapmak zorundayız ve bazen inatlaşıyor uyumamamk için. Maşallah

Gunaydin kızlar dun 9 gibi uyumustu bebegim salonda yanimizda sonra 11 gibi aldik onu da yatak odasina gectik besigine koydum miy miy yapti salladim bi saat ara ara sonra 12 de bunu emzirdim yanimda ve uyumaya devam etti sonra 3 de tekrar uyandu gene emdirdim gen uyudu sonra 7 de kalkti gene emdirdim esim de uyanmıştı is icin o da altini aldi sonra tekrar emdi tekrar uyudu 9.30 da temelli kalktik cok sukur bu gece iyiydi. Siz bir bebek aksam saat kacta uymali ? 9.30 gec mi onu daha erkene cekeyim mi?

Dene canım hatti ben astigimda eşim onla oynamaz dedi ama dikkatini cekti ve ona bakrken elleriyle hareket ettirip ettirp yorulup uyudu bakalım devamj gelecek mi.

Maşallah düzeniniz oturacak inşallah. Simdilkk buna alışsın da canim zamanla cekersin öne. Benimki de 10dan evvel yatmiyor

Yanimda yatti dün hep emdi valla sabah kalktigimda belim tutulmustu. Bu saat olayini kesnlestireyim beşiğine yaptircam her emdikten sonra.

Bızim ki kucakta yüzü gögsüme dönük koltukta hoplata hoplata uyuyor, aksam da uyusun die sırtıma alıyorum hemen uyuyor zaten

Bizim gündüz uykuları sıkıntı kızlar ya. Gündüz uyuyor ama hep bir destek istiyor. Ayağımda sallıyorum ya da pusetinde sallıyorum. Bu konu çok canımı sıkıyor, küçüktür diye kandırıyorum şu an kendimi. Ayağımda sallamadan bile tutsam uyuyor ama işte elimi kolumu bağlıyor böyle olunca. Sling veya kanguru alınan bakalım.

Cidden hiçbirşey dörtdörtlük olmuyor yanlız şu donemde ben de dortdortluk olucağını beklemiyorum amabiraz hafiflese idi iyiydi yine de cok şükür eşim yardım etmeye çalışıyor ama onunds işi var birde bende 3 cocuk var surekli bir mesgalem var gece 3 den beri Zehra kucagimda mesela gerisini tahmin edersin canım

Sanki bizi anlatmissin benm.artk piskljm bozulmustu cocugun zayfligi yuzunden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…