2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Kızlar bende aktif instagram kullanıyorum cigdemmayann ekleyebilirsiniz:)
Ben ekledim şimdi:) bu arada okumaya devam ediyorum her yazılanı ama bu sıralar misfirler cok yazamıyorum

Benim kız biraz duruldu, emzik almıştı ama maşallah emzik ile meme farkını anladığından aç olduğunda kandıramıyoruz. Gece uykuları da güzel maşallah ama bu gece galiba zor olacak.

Ah keske akıllı diyebilsem belki akillanir ama bor ümit işte bende zehra lari akilli bilirdim bakalım yanlimismiyim görücez insallah bugünler gecicek guzel gunler gelicek zaman zaman herşey üstüme geliyor bende dün çok boguldum daraldim şimdi iyiyim cok şükür

Seni sanki kendime benzetiyorm
boylu Poslu ortalama kilo 60 falan bugday ten 38 numara ayak kumral saç belde gözler kahve göğüs 85 daha da ayrıntı vermeye seninle ilgili
Evet uzun boyluyum ama zayıfım biraz boyuma göre kumralım hahaha göğüsler küçük biraz gözlerim ela tesettürlü ev hanımıyım yarışmaya ankara dan katılıyorum 26 yaşındayım

Bende ekledim sizi bi sakincisi yoktur umarim cemileyasir34

Öff kızlar ya bu Umut efendı zorla emıyor yine sütüm de azaldı yine 30 CC sagdm kaşıkla vereyim diye onu da çıkarıyor aç olsa çıkarmaz dimi saatlerce memede kalan çocuk istiyorum ya
Canim benim tosunu sana gonderim zavsllim sut yetmecigi ivin homurdaniyor mecbur biberonla mama veriyorum :)

GÜnaydınnn. Çok fena kırgınlık var üzerimde hasta olucam sanırım elim kolum kalkmıyo sanki. Bu kadar bozuk psikolojiye iyi bile sabretti vücudum artık çöktü. Offf offf ben hiç böyle hayal etmemiştim. Çok güzel bir anne olucaktım ama şuan Asya psikolojisi bozuk bir anneye sahip ne acı

Günaydın canım, düşünme öyle olumlu şeylere odaklan.Kötüye bir odaklandın mı devamı gelir.Ne yaparsan kendine, kendın yaparsın önce bir dik dur, kendıne güven bunca insan yapıyorsa sen hayli hayli yaparsın buna inan

canm yanlız değilsin ki hemen hemen hepimiz dönem dönem kendimizi çöküşlerde hissediyoruz 10 gün kadar önce de ben depresyondayım galiba diyordum şimdi gayet iyiyim enerjimde keyfimde yerinde bunlar gelip geçiçi duygular yanlız olmadığını bil üzme kendini de pamuk kızını da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…