2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Kızlar Barış agulara başladı 1 haftadır, 10 gündür falan da bize gülücükler atıyor 💙Nasıl özlemişim bu zamanlarını ilk oğlumla aralarında 7,5 yaş olunca unutmuşum herşeyi. Gülüşleri herşeye değer ağlamalarına, uykusuz gecelere, fedakarlıklarımıza. Allah yavrularımızın hepsine uzun, sağlıklı, mutlu ömürler versin 🙏
masallahh :) siz baya ozlemissinizdir tabi:)sali gunu oglum 5.haftasini dolduracak,bi suredir au seklinde ses cikariyo ama gunde1 defa denk geliyorum :) cok mutlu huzurlu oldugu zaman laf veriyor bana. gercek gulucuk atiyor

selamwendeyciim :) bana 6haftaya kadar kesme ama torpuleyebilirsin demisti ilk hafta eve gelen hemsire.neyse gecenlerde bi doktorun yazisini okudum dogru bilinen hurafeler adi altinda. bu 6hafta kesmeme ya da 40ini bekleme olayi da oyleymis ya okudum ertesi gun direk kestim. elini acik biraktim. gun icinde biraz acik biraz eldivenli duruyor. eli cok soguyunca giydiriyorum.aman ne cani var o tirnaklarin zaten :) mincik mincik
Merhaba canım, aynen canı yok kırılıyor zaten, bende bu ara kesmeyi düşünüyodum 6. Haftayı bekleyeyim madem. Şimdilik çok sıkıntılı değil.

Büyüğü okula sen mi götürüyorsun hala?

Merhaba canım, aynen canı yok kırılıyor zaten, bende bu ara kesmeyi düşünüyodum 6. Haftayı bekleyeyim madem. Şimdilik çok sıkıntılı değil.

Büyüğü okula sen mi götürüyorsun hala?
esimin calisma saatiyle bi de aldigi izinlerle falan sabahina hic tek goturmek zorunda kalmadim. ama birlikte gittik hep arabayla.oglen tek aldigim oldu bikac kez. annem evde olunca tek goturmek getirmek sorun olmuyor simdilik,3aydan sonra baslar telaslar oyhh

Offf çok fena hemde hiç durmadan ağlıyo : annemde dün gitti. Ne kadar sürüyo canım sonrasında sakinleşiyor mu mesela uykuları falan düzene girşyor mu ?
Giriyor cnm duzene her şey bizim 55.gunden sonra duzene girdi Gerci çok ağlayan bir çocuk değildi ama ıkınıyordu çok şimdi emiyor uyuyor anakucaginda takiiliyo altini aliyom o modda yani rahatım çok şükür anneni de Allah kavuştursun Cnm ben annemin gittiği ilk hafta zordu bocalamıştım sonra her sey duzene girdi tabiki arada huzursuzluklar illaki oluyor cnm

Canım ben dün sizin gibiydim dedim ya gece eve gelirgelmez nane çayı icirdim 3 4 cay kaşığı verdim uykusunu getirdi bugun iyi gibi yiz belki denemissindir ama yazayim dedim

Yok kuzum hiç bitkisel bir şey vermedim. Benim eşim o konuda çok gıcık adam gaz damlalarını veriyo nane rezene desem olmaz diyo sinir ediyo beni. Ama gizliden verebilirim. Nasıl yaptın nane çayını gece yatarken vereyim.

Selam hanımlar, siz hala eldiven kullanıyor musunuz ya? Benim büyük ilk günden çıkarıp kaçırıyordu eldivenini kuzumun zaten, sağlık ocağında hemşiremiz de takmayın keşfetsin yüzünü çizse de çizmemeyi öğrenir demişti 2-3 günlükken bıraktık biz eldiveni. Bence artık sizde çıkarın. Kesilebilir zaten artık tırnakları, olmadı törpülenir.
Bir kac gündür sadece gece takıyorum elleri buz gibi oluyor çünkü
Rahatladım canım sağolasın
Y Yslysl cok şükür barıştık şimdide yaparım diyor biraz akıllandı mı ne
Oda düşünmüştür canım illaki belki o tartışmayı yaptığınızda oda piskoloji olarak iyi olmayabilir belki o zaman düşününce hak vermiştir sana hadi gözün aydin

Kızlar Barış agulara başladı 1 haftadır, 10 gündür falan da bize gülücükler atıyor 💙Nasıl özlemişim bu zamanlarını ilk oğlumla aralarında 7,5 yaş olunca unutmuşum herşeyi. Gülüşleri herşeye değer ağlamalarına, uykusuz gecelere, fedakarlıklarımıza. Allah yavrularımızın hepsine uzun, sağlıklı, mutlu ömürler versin 🙏
Amin canım inşalalh.Maşallah Barış beye:)) agu demeye başladıktan sonra daha tatlı oluyorlar

Merhaba kızlar 4 şubat doğumlu bir kızım var baştan beri şubat ve ocak anneleri takipteyim fakat mesaj yazamıyordumbezi aşağıdaki gibi bu mukus lu kaka mi oluyor süt alerjisi varmı diye şüphe ediyorum resim nasıl ekleniyor dosya ekleden yapamıyorum

hadi ya ucakla fln mi dicem baska sehirden binmistir herhalde :) tmm yol yorgunlugu degilmis direk bildigin kiyak :) ee hi yere kadar dimi bi kendini gostersin pasa bey :)
Uçakla canım agrıdan Ankara oradan da Adana gösterdi ki ne gösterdi görmeseydim keşke zatrn aklım sızdeydi şimdi hiç rahat edemycem orada aklım hep burda olacak dio ablasına tembıhlıyo daha çok yardımcı olsun die

Yok kuzum hiç bitkisel bir şey vermedim. Benim eşim o konuda çok gıcık adam gaz damlalarını veriyo nane rezene desem olmaz diyo sinir ediyo beni. Ama gizliden verebilirim. Nasıl yaptın nane çayını gece yatarken vereyim.
Valla karar sizin zararı olmaz galiba 1 cay kasiği nane yi 1 su bardağı suya karistir 1 tasim kaynasin şeker koy 2 çay kaşığı ver bakalim ben onceden de verdiğim icin bisey olmadi ama uyku yaptı

Giriyor cnm duzene her şey bizim 55.gunden sonra duzene girdi Gerci çok ağlayan bir çocuk değildi ama ıkınıyordu çok şimdi emiyor uyuyor anakucaginda takiiliyo altini aliyom o modda yani rahatım çok şükür anneni de Allah kavuştursun Cnm ben annemin gittiği ilk hafta zordu bocalamıştım sonra her sey duzene girdi tabiki arada huzursuzluklar illaki oluyor cnm
Ayy sen ne güzel konusuyorsun insallah bizde duzene gireriz size göre 13 günümuz var ve simdilerde hic düzen yok hergun yeni bisey çıkıyo

X