2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
kızlar ekledim tabloya bi kontrol edin isterseniz. @prensespinar sen söleme madem :) Bide merak etme emzirirken fazlasıyla verirsin :)
bilgilerinizi özel mesaj atın vazgeçtim etiketlenmekten gözden kaçırmam bölelikle :)
Canım benim 3 subat gorunuyor sezeryan oldugum icin ocak 20 gibi alirlar herhalde ocak annelrine kaydimi aldim bazen ocak annelerinede takiliyorum ama daha cok burdayim burdada subattaki tarihim kalsin yas 30 sehir Elazig 2.kızım olacak cok net hemde 168 boy 67kilo

sat nedir

ayse 3011 ikinci bebek başlangıç kilom 70 ankarada yaşıyorum. son adet tarihim 23 nisan

Selam kızlar.
Hamilelik belirtileri mahvediyo beni herseyden tiksiniyprum bisey yiyemiyorum. Yemek fikri bile midemi bulandırıyo.Henüz kusmadım ama böyle giderse baya kusucam ilerleyen haftalarda. Uyku sevmeyen ben öglen uykusu aksam 9 da uyıyprum. Sürekli halsizim oglumda böyle olmamıstı kusmustum ama ara sıra hamile deil gibiydim. Buda öyle gecer sanıyodum ama yanılmşım

Ben annemlere söylemedim bir kaybım olduğu için çok tedirgin oluyorlar bana bir şey olucak diye. Sadece eşim biliyor birde bir arkadaşıma söyledim. Oğluma da söylemedik çünkü devam etmezse çok üzülür diye çünkü çok istiyor kardeşi olsun

Aynen beni tarif ettin.beynim ağır geliyor sürekli uyku hali. Mide desen efsane

kan seviyesi arttıkça nabız artar canım...% 20 falan artış oluyor kan da
Benim oğlan 6 yaşında olduğu için ben unutmusum hamileliği fa
90 cok mu cnm benimde simdi olctum 90a yakin cikti
Benim normalde hep 70 falan çıkar ondan bana göre çok geldi 90 ama hamilelikte demek ki normalmiş 90 az önce okudum da bebeğe kan gittiği için nabız artarmis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…