Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Rezene kimyon tarçın papatya canım hem süt yapıuor hem gaz için . Aç karnına içmek gerekiyor
Bu 4 bitkiyi karışık mi aldın elcocum..ayri ayrı şekilde mi...Ölçekleri nasıl canim..nasıl yapiyosun tam olarak çok şey sordum,care olabilmek için bebise

Reactions: H E
Evi ne zaman toparlarim bilmiyorum gerçi her hafta her yeri çekip siliyorum da perdeleri falan yıkamam lazım benimde, doktor kontrolümüz iyi geçti manken gibi kızın olucak 48cm mis hanfendi. Nst sonucumda iyi çıktı haftada bir gidicem işte. Birde benim ilk doğum ya senin sezeryan olursa belki benden önce alırsın kucağına. Biz bekleyisteyiz bakalım

Benide 34 den sonra her haftaya alırız nst ye dedi ama bakalım.
İşte seninki erken gelmezse bizim kesin 20si olabilir canım yani inşallah aksilik olmaz daha erken olmazsa. Sancın suyun gelir vs bu tür şeyler olursa da acil sezeyana alırız dedi. Şu amniyotik bant yüzünden Bi risk varmış işte son haftalar çok dikkat et dedi kasılmalar hala var. Bakalım inşallah dursun da bari 20 olacağa kadar ya

benim 28inde randevum ilk nstye girecekmişim 30+1 olmuş olacak o zmn.. erken gibi ama vardır bir bildiği demi ağrılarım var deyince belki de bakalım dedi erkenden.

benim 28inde randevum ilk nstye girecekmişim 30+1 olmuş olacak o zmn.. erken gibi ama vardır bir bildiği demi ağrılarım var deyince belki de bakalım dedi erkenden.
Evet evet aynen abla, bizimde 21 Aralık galiba haftaya işte.
Aslında geçen hafta bile nst ye alsak mı dedi de baktı rahim ağzı falan şu an iyi 2 hafta sonra başlayalım dedi. Normal de ben oğlanda 36 37nden sonra nst ye girmiştim. Şimdi bu kasılmalar yüzünden benide 34 te başlatacak. Yarım saat önce gel dedi randevudan önce nst ye girersin dedi

Sabah bekledim seni sonra midemden dolayı unuttum şimdi girdim aklıma geldin ay çok sevindim ya maşallah minnaka hep böyle sağlıcakla devam etsin annesi ❤

Abla ya seninde bulantıların vardı galiba başlarda iş yerinde nasıl yaptın idare ettin
Evet kuzum vardı benim de. 16.haftanın sonuna kadar devam etti. Valla yiyebildiğim şeyleri yedim domates iyi gidiyodu peynir falan. Öyle çok kusmam olmadı 5 6yı geçmedi. Yoğurt da iyi gelirdi. İşyerinde kötü olduğum zamanlarda hava alırdım terasta. İnşallah uzun sürmez senin.

Valla benim bence yeni başlıyor gibime geliyor patates başladım bugün iyi geldi gibi bende gastritte vardı hamile olduğumu bilmeden gittim doktora tedaviye başlayacaktı ilaçlar verdi o günde Hamile olduğumu ogrendim ve ciddi anlamda etkiliyor beni suanlik günde iki defa çıkartıyorum ozaman rahatlıyorum ama bu seferde alışkanlık haline gelecek diye korkuyorum ne yapacam bilmiyorum inşallah uzun sürmez

Hergün yaparim kuzum yaa cumartesi dahiliyeye gidicem tiroid var bende onun için acaba hcg baktirsammi diyorum

Sen bilirsin cnm ben adetten 3 gün sonra baktirdim Bend e başlarda kimyasal olcak diye korktum niye öyle korkum oldu bilmiyorum sen yaşadın korkun olması normal o yüzden nasıl rahat edeceksen öyle yap bence

Sen bilirsin cnm ben adetten 3 gün sonra baktirdim Bend e başlarda kimyasal olcak diye korktum niye öyle korkum oldu bilmiyorum sen yaşadın korkun olması normal o yüzden nasıl rahat edeceksen öyle yap bence
Kan vermekde cozmuyo gülüm sorunu malesef olacağı varsa oluyor cumartesi adete 4 kala olmus olucak gitmişken vereyim diyodum

Ocak bebeleri aceleci valla , inşallah zamanında gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…