Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kan vermekde cozmuyo gülüm sorunu malesef olacağı varsa oluyor cumartesi adete 4 kala olmus olucak gitmişken vereyim diyodum

Sen bilirsin aynen kısmet deyip sabırla bekliceksin dün acaba boş gebelik olmaz diyordum bugün o hissim kalmadı şimdi allah'ım midem düzelsin diye dua ediyorum

Bu 4 bitkiyi karışık mi aldın elcocum..ayri ayrı şekilde mi...Ölçekleri nasıl canim..nasıl yapiyosun tam olarak çok şey sordum,care olabilmek için bebise
Canım bu aşağıdakilerin hepsini toz haline getittirdim . Ölçek olarak hepsinden bir avuc . İnşallah sende faydasını görürsün . Tavsiye ettiğiö bir arkadaşda faydasını gördü

Eklentiler

• 218574E6-B2DA-4F31-8D17-EC6308867AE2.jpeg
    34,3 KB · Görüntüleme: 31
Ay ins cnm yaa daha adete 5 var ve benim af öncesi karnım gurul guruldar 2 gundur acayip gurulduyo yine gidecek diye korkuyorum bi gunum gecseydi

Korkma bende çok korktum disim ağrıyor basım ağrıyor kesin adet olcam diyordum adet 3 gün geçmişti test koyulaşmiyor dedim gittim kan verdim 3565 cıktı sonuç az öncede kalp atışlarını dinledik bebeğimin ❤❤

Ayyyy ne çok sevindim cnm anlatamamm yaaa
Biromur birlikte olun ins miniginle

Inş cnm ins
Yarın dahiliyeye gidicem tiroid için bhcg bastırmayı düşünüyorum bide prolaktin yuksekti geçen ay ona da baktiricam gebelikte sorun teşkil ediyomu bilemiyorum

Düşmüştür kuzu düşmese olmazdı zaten minnakin sen yinede baktır ama cumartesi baktirirsin pazartesi baktirirsin bide düzenli artış varsa baktirmazsin daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…