Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kan vermekde cozmuyo gülüm sorunu malesef olacağı varsa oluyor cumartesi adete 4 kala olmus olucak gitmişken vereyim diyodum

Sen bilirsin aynen kısmet deyip sabırla bekliceksin dün acaba boş gebelik olmaz diyordum bugün o hissim kalmadı şimdi allah'ım midem düzelsin diye dua ediyorum 😂😂

Bu 4 bitkiyi karışık mi aldın elcocum..ayri ayrı şekilde mi...Ölçekleri nasıl canim..nasıl yapiyosun tam olarak 😍 çok şey sordum,care olabilmek için bebise😳
Canım bu aşağıdakilerin hepsini toz haline getittirdim . Ölçek olarak hepsinden bir avuc . İnşallah sende faydasını görürsün . Tavsiye ettiğiö bir arkadaşda faydasını gördü

Eklentiler

• 218574E6-B2DA-4F31-8D17-EC6308867AE2.jpeg
    218574E6-B2DA-4F31-8D17-EC6308867AE2.jpeg
    34,3 KB · Görüntüleme: 31
Ay ins cnm yaa daha adete 5 var ve benim af öncesi karnım gurul guruldar 2 gundur acayip gurulduyo yine gidecek diye korkuyorum bi gunum gecseydi

Korkma bende çok korktum disim ağrıyor basım ağrıyor kesin adet olcam diyordum adet 3 gün geçmişti test koyulaşmiyor dedim gittim kan verdim 3565 cıktı sonuç az öncede kalp atışlarını dinledik bebeğimin ❤❤

Korkma bende çok korktum disim ağrıyor basım ağrıyor kesin adet olcam diyordum adet 3 gün geçmişti test koyulaşmiyor dedim gittim kan verdim 3565 cıktı sonuç az öncede kalp atışlarını dinledik bebeğimin ❤❤
Ayyyy ne çok sevindim cnm anlatamamm yaaa
Biromur birlikte olun ins miniginle😍

Inş cnm ins
Yarın dahiliyeye gidicem tiroid için bhcg bastırmayı düşünüyorum bide prolaktin yuksekti geçen ay ona da baktiricam gebelikte sorun teşkil ediyomu bilemiyorum

Düşmüştür kuzu düşmese olmazdı zaten minnakin 😊 sen yinede baktır ama cumartesi baktirirsin pazartesi baktirirsin bide düzenli artış varsa baktirmazsin daha

X