Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sağlıkla devam etsin Rabbim kucağına almayı nasip etsin kuzum çok sevindim senin adına

Düşmüştür kuzu düşmese olmazdı zaten minnakin sen yinede baktır ama cumartesi baktirirsin pazartesi baktirirsin bide düzenli artış varsa baktirmazsin daha
Hadi ins cnm
Yok gülüm yaa çok bastırmak istemiyorum yarin da dahiliyeye gitmesem yine baktirmazdim ins allah izin verirse ogune gelebilirsem kese görmeye giderim ins

Gözün aydın canıım.. sağlıkla kucağına al inşallahh tek miymiş kuzu

Gözün aydın canım bu ay arka arkaya güzel haberler aldık.darisi tum bekleywnlerin başına

Sağlıkla devam etsin Rabbim kucağına almayı nasip etsin kuzum çok sevindim senin adına

Evet çok güzel biseymis tam adapte olamadım ama benimki sevincten ekran basında zipliyordu bana diyor sen sevinmedin dedim valla ona bilr halim yok koca bi serum yedim beden olarak iyiyim ama kusmaya devam ediyorum çok garip yavrumada ram anlamiyla sevinemedim bu illet mide yüzün e inşallah sağlıcakla devam edecek mucizem kucagimiza alacaz ❤❤

Evet abla tek aman çift olsa taraftan kalkamam heralde maffetti beni erkek diyordum ama kız galiba ben onu okdr bekledim dua ettim bana ettiğine bak şimdi
Nerden anladın hemen gıı ben ise erkenden duyduğuna göre erkektir diye düşünüyorum.. sağlıklı olsunn sımsıkı tutunsun da cinsiyetinin önemi yok canım.; )

Allah yardım etsin kuzum 12. 13. Haftadan sonra baya azaliyo az daha sabır ins

Gözün aydın canım ☺☺bu ay arka arkaya güzel haberler aldık.darisi tum bekleywnlerin başına ☺☺

Amin cok
Gunum geçene kadar test yapicam cnm 50 taneden 5 tane test kalmış nasıl basardiysam artik onlarla yapar karsilastiririm artık haftaya cumada asmde vereyim sonuç pazartesine kalabilir artik

Bizim orda cuma günleri kan almıyorlar sizin orda alıyorlar miki sen nasıl rahat edeceksen öyle yap kuzu ama bu sefer sağlıkla devam edecek inşallah ❤

Nerden anladın hemen gıı ben ise erkenden duyduğuna göre erkektir diye düşünüyorum.. sağlıklı olsunn sımsıkı tutunsun da cinsiyetinin önemi yok canım.; )

Valla yalan yok gönlümdeki erkek ama erkek bu kadar getirmez diye düşündüm bi an yoksa bi his yok kız erkek diye başlarda erkek hissediyordum şuan sadece sağlıklı olsun ve bulantılar bitsin erken duyunca erkek mi oluyor abla ama benim değeler haftam göre yüksek ilerledi hatta ben ikizdir diye düşünmüştüm 5+5 dedi doktor ama vajinadan baktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…