Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok güzel olmuş süsler de
Benim herşey hazır sayılır, sadece çantaya yerleştiricem, son kargolarım gelmedi onalrı bekliyorum.
Dolap vs son düzenlemeler yapıcam, beşiği de hazır örtüler de hazır cibinlik takılacak sadece tavana valla çok tatlı heyecanlı hazırlıklar, dün gittim son eksikleri aldım yine, hep çıkıyo bişeyelr zaten de, son ay sadece evi derler toplar yavaş yavaş buzluğa da bişeyler atmam lazım son haftalar kafam rahat olsun dedim. Haftaya ctesi 34.hafta oluyo işte giricem nst ye bakalım ne dicek Dr. Ona göre öbür hafta bebeğin bütün hazırlıklarını bitirip rahat beklemek istiyorum. Ama muhtemelen 20 ocak falan o hafta olur sonrasına bırakmaz. 4 kg yu gördüğümüz an alırız dedi yani belli olmaz belkide daha fazla almaz kg ya bilmiyorum bakalım.

Kaka durumumuz iyi kuzum maşalah günde 5 kere falan yapıyor. bizim gaz problemimiiz vardı ama aktardan yaptırdığım karışım iyi geldi maşalah bize .
Maşallah canım Nasıl bı karışım ben rezene iciyorum güya ama nafile alıştı sanırım fayda etmiyor artık gaz damlası da kullanıyoruz
Ya büyüdüler resmen,yarin 2 aylık oluyoruz

Cok tsk ederm cnm. Bunlri da not aldim ❤

icecreamm cnm sen naptın testi yeniledin mi merak ettim akşam biraz rahatsizdim cevap yazamadm gördüm ama insAllah bebeğin sneinledir
Çok gecmis olsun cnm
Bende bugün yapmadım cnm dün 3 tane yapmisim hepsindede zorla gözüken çizgi vardı ya akşam yada yarin yapayım diyorum
Bide dün 1 hafta vardı çok erken öğrenmenin zararlari

Maşallah canım Nasıl bı karışım ben rezene iciyorum güya ama nafile alıştı sanırım fayda etmiyor artık gaz damlası da kullanıyoruz
Ya büyüdüler resmen,yarin 2 aylık oluyoruz ♥
Rezene kimyon tarçın papatya canım hem süt yapıuor hem gaz için . Aç karnına içmek gerekiyor

Gözün aydın canım
Çok sevindim
Sağlıkla al kucağına inşallah
sağol canım Allah razı olsun insAllah canım
Eki Görüntüle 2564438 aklıma düşürdünüz yaptım dune göre daha belirgin fotoda çok belli değil kizlar ilk 2 3 dk allahım ne olur bu sefer devam etsin dua edin kizlar 7. Gebeligim
Yaaaa MasAllah cnm Pembe gözüküyor çizgi ya hadi insAllah sağlıklıdır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…