Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Oyy kuzumm ozlemisim usg kese fotolarini
Tek gibi gozukuyo ama haftaya daha net olur
Içine sinen bi dr bul en yakin zamanda cnm yoksa insan giderken bile stres oluyo
Bende clexan pihtilasma iğnesi kullanıyorum cnm

Oyy kuzumm ozlemisim usg kese fotolarini
Tek gibi gozukuyo ama haftaya daha net olur
Içine sinen bi dr bul en yakin zamanda cnm yoksa insan giderken bile stres oluyo
Bende clexan pihtilasma iğnesi kullanıyorum cnm

He pihtilasma mi var sende nasıl cıktı ortaya peki öyle yapcam haftaya eski hastanemde başka doktora gitcem. Bakalım

Bizde maalesef eve gelen misafirler yüzünden geip olduk kuxum . Geçmek üzere çok şükür .

uyku konusunda gelirsek uyumuyoruz.
Genelde koynumda uyur . Bıraksan 5-6 saat uyur . Ama ne zaman yatağına bıraksam gözler böyle

Benim doktorumda iki haftadır nstye sokuyor beni , yarında gireceğim inşallah bı sıkıntı yoktur. Bel ağrım coştu bu ara aşağı çok baskı var magnezyumla kalsiyum içiyorum çatı ağrım vardi hafifledi. Dizlerimdeki ağrıyı söylemiyorum bile o da hafifledi içince. Şimdiye kadar niye vermediyse eğilip kalkamiyordum resmen ağlıyarak işlerimi yapiyordum. En son bizimki de 2300falandi boyunu bilmiyorum söylemiyorlar devlette çok. Bavulumu falan hazırladım sayılır benim eksiklerim kaldı. Her türlü hazır duruyoruz
Normal doğum gözüktüğü için bizde net bı tarih yok. Herşeyin hayırlısı nasıl gelmek isterse valla keyfi bilir :)) ama hiç gelmeyecek mis hep benle kalicakmis gibi bı his var içimde
Resmen bacaklarım davul gibi oldu . Odasına süs yaptık daha dün . Nasıl olmuş :) Beşiği daha gelmedi

Eklentiler

• IMG_20191210_235525.jpg
    57,1 KB · Görüntüleme: 66
Biz de en fazla 5 saati gördük uykuda.ama şu sıra uykusu öyle bozuldu ki yarimsar saat sadece..kaka yapma durumları nasıl canim bizimki daha bir gün oldu ama fena ağlamalar da..gaziyla atsın diye saatlerce uğraşıp diğer yeme zamanı geliyo,acikiyo
Çaresiz olmak fena

Reactions: H E
Kaka durumumuz iyi kuzum maşalah günde 5 kere falan yapıyor. bizim gaz problemimiiz vardı ama aktardan yaptırdığım karışım iyi geldi maşalah bize .

Saoalsn cnm. Genel olrak bazi seyler aklimda ama hani hazirda guzl bi liste bulursam cok guzl olck
Bu arada testini gordum ama pek umitlndrmek istemdim o yuzden bisy yazmdim. Hayrlisiyla vardr insllh
İlk bebekte liste yapmıştım sayfa sayfa e tabi 2.olunca evdekilerde vardı eksikleri liste yaptım aldım yavaş yavaş.
Sen netteki listeleri karşılaştır. Unutmayacağın şeyler, bol zıbın 03 ay az al, 3 6 ay bol alabilirsin hemen büyüyolar çünkü,
Kıyafet olarak 0-3 ay az almaya çalış hele önde giden Bi bebeğin olursa en en fazla 2 3 hafta giyer Bi daha olmaz 0-3ay. 3-6ay almaya çalış mevsime uygun al tabi.
Ben stok yapma, uyumlu olurmu pişik olurmu belli olmaz, 1 marka seç 1 paket 1 no al, doğduktan sonra baktın 3 5 gün uyum sağladı sonra stok yaparsın.
Pişik kremi Kesinlkle sudokrem al bulunsun yanında çantanda.
Göğüs pedi, göğüs ucu kremi mutlaka alıcaksın lansinoh aldım ben oğlanda da şimdi de aldım.
Aksesuar şampuanlar vs sana kalmış zaten. Ben sebamed kullanıyorum hep. Onalrı aldım.
Telsiz sana kalmış bişey zorunlu değil, ama oğlumda iyiki almışım, 4 yıldır kullanıyorum.
Ateş ölçer iyiki almışım hala kullanıyorum ve kullanırız bebiş de de.
Bunları araştırır kafana göre alabilirsin.
Liste yap kendine, banyo malzemeleri, işte aksesuar, kıyafetler diye ayır canım çok kolay olur alışveriş. Aklına geldikçe yazarsın.

Oyyy maşallah kuzum, rahat ol haftaya güzel haberlerle geliceksin inşallah

Valla 2 gündür tuzlu yedim bende ödem oldu sanırım ilk kez, artık dikkat edicem bende
Ay hayırlısıyla gelsinler önce sen alıcaksın kuzunu kucağına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…