Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Mrb umarim bakarsiniz buraya.. su an ben de normalden az akintiyla kanamayla adet oldum 3 gun gecikmisti. Adetim yani 30. Gun adet oldum. Normal adetlerim 26,27 gunde bir olurdu.. Pembemsi kahve hafif agrili.. bir kanama yasiyorum bir pedi tam doldurmadim. Peceteye baktigimda kipkirmizi kan yok hafif pembe kahve tonunda. Dun gebelik testi negatifti.. gec dollenme ve yumurtlama ile benim gibi ayni durumu yasayip kanamasi durup hamile oldugunu ogrenen var mi nolur biri bana bilgi versin

Kanama kesilirse kan verip netice alabilirsiniz. Eğer bu yerleşme kanaması ise, bitmeden HCG hormonu kana geçmez, haliyle idrarda da çıkmaz. O yüzden bekleyin kanama bitsin. İdrarı beklemek istemiyorsanız kanda baktırın. İnşallah gönlünüzdeki olur

Allah razi olsun cok tsk ederim ins

Aynen bende valla benimki de pamuk gibidir ama ne olduysa Doğumdan sonra oldu torunum ya kıyamıyorum diyodu çocuğu emzirtmedi bile aç bu aç diye mamayı dayadı çay bardağı görünce sinirleniyorum artık çay bardağının içinde yapıp getirirdi mamayı. En son bunlarla mı yapıyorsun mamayı diye hepsini fırlattım kırdım kovdum sonrada arada garip anaaam sebeplendi ama sonra gönlünü aldım onun. Fazla yüz vermemeye çok takmamaya çalışacaksın cnm yoksa benim gibi psikopata bağlarsın Allah korusun

Bende bütün ilk kez çatlatma iğnesi oldum ateşim yükseldi sıcak bastı beni niye oldu anlamadık tipiklerde yazılanları okudum ama pek başarılı olanda yok ne yazıkki inş ben artık kavuşurum küçük mucizeme

Kullandığın bi ilaç varsa onun etkisi olabilir çünkü yerleşme kanaması bu kadar sürmez geçen sene gebe kaldığımda benimde olmuştu öyle koyu renkli ama bi sefer nerdeyse pedi koydum devamı gelmedi 2gün sonra da gebe olduğunu öğrendim seni üzmek istemem ama bence üşütme yada benzeri birsey de olabilir

Şakın kaşımaaaa valla hep çatlar beni doktorum uyardı bi gece bi uyandım öyle tatlı kaşınıyor ki bende kasıyorum tabi sağ tarafımdı hep çatladı solumda hiçbirsey yok
Vajınal enfeksiyon olmusum neo penotran die bısey vardi ama atar atmaz fitili öyle bi yanıyoki sanki bıber sürmus gibi kullanan var mi bu fitili daha once ?

Şakın kaşımaaaa valla hep çatlar beni doktorum uyardı bi gece bi uyandım öyle tatlı kaşınıyor ki bende kasıyorum tabi sağ tarafımdı hep çatladı solumda hiçbirsey yok
Ben çok kaşıdım kızımda. Zaten önceden çatlamıştı diye pek üstünde durmadım ama üç katına çıktı çatlak bölge :) ama öyle çok kaşındı ki zaten dayanmak mümkün değil. Şimdi uzun ince yollar var karnımda :))

Vajınal enfeksiyon olmusum neo penotran die bısey vardi ama atar atmaz fitili öyle bi yanıyoki sanki bıber sürmus gibi kullanan var mi bu fitili daha once ?
Aynı sorun bende de oldu, kullanamadım. Ama benim gebelik öncesiydi, gebelikte sadece tek doz olan saşelerden kullandım enfeksiyonlarda

İnş korktuğun gibi olmaz cnm valla bizimkide karşıydı ama işler ciddiye binince herşey değişti şimdide övünür benim torunum hep anne sütü aldı ilk günler dışında annesi hiç mama vermedi diye bazen korkutuyor beni ahahah

Ben çok kullandım hamileliğimde hep enfeksiyon vardı hatta doktor ilişki yasakladı falan ama öyle çok yanmamıştı benimki

Yurt dışında hatunlar o çatlakları dövme ile belirginleştirip övünerek gösteriyormuş bende dün çatlatma iğnesi için hemşireye göbeğimi açtım çok utandım çatlaklarımdan hamilr kalırsam inşş doktora Nası açacam bilemiyorum

Kullamdığım ilaç yok canım evet bazları 2 3 gün sürer azar azar diyor ama benimki bugün sanırmm adet kanaması gibi koyulaştı umudum kesildi yani artık gelecek aya. Bu 5. Ay 5 adetim evleneli.

Gerginken belli olmuyor pek :) sadece renk farkı oluyor esas doğumdan sonra fena oldu manzara zayıflayınca :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…