Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah tez zamanda gelir bebeğin canım

Napayım canım iki çocuklu hayata alışmaya çalışıyorum sende sonlara gelmişsin nasıl geçiyor hamilelik .. forma girmek istesemde fırsat bulamıyorum
Aminnnnnnnnn aminnnnn Aminn

Anlamıyor niyeyse. Eşim halledecek mecbır yine. Yıkanmaz diyorum doktor dedi diyorum ısrar etmesin diye doktor ne biliyor dedi şaka gibi.

Nasıl daha rahat edeceksen öyle yol izle kuzum bunalmadan inşaallah ... yaaa çok sevindim bende çok beğendim bu ismi radyo dinlerken adı Afra olan bi kadın sahabeyi anlatıyordu ve çok hoşumuza gitti eşimle benim ..anlamı da çok güzel 7 şehit annesiymiş aynı zamanda bu sahabe mest olmuştuk ve karar verdik adı gibi yaşar inşaallah Rabbim sana da tez zamanda tattırsın gönlünden geçeni en güzeliyle bitanem

Çok karışan kayınvalide sıkıntı valla benimki de öyle beni ilk gebeliğimde çok yordu lohusa sendromuna girdim sayesinde ama olan bebeğime oldu sarılıktan kaç gün hastanede yattı sonradan kafama dank etti hee anne tamam anne dedim onun yanında idare ettim o gitti hooopp kendi bildiğimi yaptım hiç kendini de bebeğinide heba etme tadınızda kacırma o yapsın kundağını gidince sende anında çıkar at 7/24beraber değilsiniz nasılsa

Geldi mi gitmez ki en az 1 ay kalır. Diğer eltime de gitti orda da kaldı 1 ay. Neymiş lohusa kadının yanında kırkı çıkana kadar yatılırmış tek kalamazmış. Anneme de dedim gel sakın gitme dedim. Bir de istanbuldaki kızını çağırıyor burdakiler yetmiyor sanki

Bu gereksizlerden her yerde mi var ya anlamıyorum söyleyecek olsan sen Zaten söylersin ona ne düşüyor ... stres yapma kendine canım dediğin gibi olan olmuş maalesef.

Ayy Allah yardımcın olsun ya kaynana görümce neden durur ki yanında rahat edecen mi etmeyecen mi gel bir iki gün kal git çocuk daha minicik olacak hastalanır kalabalıkta hem annen kardeşin falan kalırsa yanında rahat eder insan kaynanandan bişey istemeye de çekinirsin sinir oluyorum herşeye karışanlara

Bebeklemi uğraşacaksın misafirlerlemi aaa... logusalık sendromu ayağına elinden geleni ardına koyma o zaman ben kovmuştum bile evden bardak çanak kırdım sinirimden

Benim kizimin adi da derin ece teyzesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…