Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kizlaaaar.... ben 04.04.2018 saat 09.38 de genel anestezi olarak bebisimi kucagima aldim cok şükür darisi isteyen herkese olsun..Allah olmayana da versin insaAllah... @VosVos35
04.02.2019 tarihi yanlis yazmisim hangi akla hizmet yaptiysam...narkozun etkisi diyelim

Kullamdığım ilaç yok canım evet bazları 2 3 gün sürer azar azar diyor ama benimki bugün sanırmm adet kanaması gibi koyulaştı umudum kesildi yani artık gelecek aya. Bu 5. Ay 5 adetim evleneli.
Daha erken cnm doktorlar bile 1yıldan önce tedaviye başlamıyor rabbim hayırlı zamanında verecektir inşşşş

Gerginken belli olmuyor pek :) sadece renk farkı oluyor esas doğumdan sonra fena oldu manzara zayıflayınca :))
Evet ilk günler benimde fenaydı kırmızı kırmızı şimdi beyaz ama rahatsız ediyor sahada çatlarım sanırım KESK’e bi hamile kalabilsem ahhh ahhh

Hahaa ya değişikler

Gmzün aydın canım bir prenses daha geliyor. :)

Oyyy prensese maşallah maşallah :) nazlı bebişimiz kızmış demek yerim ben onu. Kalbinde parlaklık vs görünebilir kuzum normale dönecektir inşallah sıkma canını

Ya inanmiyorum doktorum başka hastaneye geçiyormuş ve nereye geçiceğini bilmiyorum ŞAKA GİBİ İNANAMİYORUM. Şurda dogumuma ne kaldı uzak mi yakın mi hastane nedir ne değildir kaç paradir of deliricem ya herşey üst üste geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…