Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Nil ece istemistim babası derin olsun dedi. Son ay karar vermistik biz neyi nasil yetistirecegimi sasirmistim son ana birakma bence cnm
Daha cinsiyet netlesmedigi icin kıyafet almadik canim. Bebek arabamiz ve 10' lu agiz bezimiz var Bugun de e bebekten temizleme pamugu alacagiz indirime girmis. Bazı seyleri de kardesim verecek.
Nisan da hersey hazir olsun istiyorum. Bebislerin ne zaman gelecegi belli olmuyor :)

Hala netlesmedimi cinsiyet aaa bilmiodm hayırlısı olsun insallah saglikla gelsinde minnos dogunca bile karar verilir ismi hehehehe bnde son zaman aldm alacaklarimi snde acele etme

Hala netlesmedimi cinsiyet aaa bilmiodm hayırlısı olsun insallah saglikla gelsinde minnos dogunca bile karar verilir ismi hehehehe bnde son zaman aldm alacaklarimi snde acele etme
Amin canim insallah. Sagliklı olması onceligimiz. Carsamba gunu ayrintili ultrason kontrolumuz var. Insallah o gun ogreniriz :)

Aynen maalesef öyle. Bakalım nasıl geçecek o zaman

Bebeklemi uğraşacaksın misafirlerlemi aaa... logusalık sendromu ayağına elinden geleni ardına koyma o zaman ben kovmuştum bile evden bardak çanak kırdım sinirimden
Ben dedim eşime o kadsr insana nasıl bakacam öocuğumla ilgilenmek istiyorum ben sadece dedim. O da sana bakmaya gelirler iş falan yapmazsın niye geliyorlar yoksa dedi. Eltim de 4 ay oldu doğum yapalı gitti geldi. Hep yattı iş yapmadı oğlum kalktı kahvaltı hazırladı falan dedi hep. Dedim annen ona böyle böyle dedi ama arkasından. Vallaha bir şey olursa annem yeter derim. Kadın doğum yaptı çocuk da sabaha kadar uyumuyormuş sabah da onunla birlikte yatıyormuş. E ne yapsın yani tüm gün hortlak gibi mi gezsin sana yemek yapsın

Niyeyse hep bi eşitlik derdindeler erkekler gıcık oluyorum ya Doğum yapmışım annesiyle annem bir olur mu kayınvalide anca köşe minderi oturur hizmet bekler bende şimdiden pazRlık yapıyorum eğer ilk doğumdaki gibi yaparsan anne torununu göremezsin demedi deme diye oda zaten gelmeyecem bu sefer gelirsem 1saat durup gidecem dedi ama İnan inanabilirsen

Canım bebek arabasını hangi marka aldınız bende araştırıyorum da :)

Canim kraftın pocket modelini aldik. Baston model ama puseti de var. Fiyat konusunda iyi arastirma yapmani öneririm. Biz ebebekte 2300'ken civilden 1300'e aldik.
Çok iyi almışsın canım güle güle kullanın inşaallah:) bende yeni yeni başladım aktif olarak araştırmaya gezmek gerek baya

İyi demişsin. Şimdiye kadar bana hiç karışmadı karışmadı. Bir tatsızlık da olmadı hep el üstündr tuttu. Şuan da öyle ama çocuk doğmadan başladıysa doğunca ne yapar bilmiyorum. Benim daha ilk yaşamadım o tantanayı ama bana karışılmasından nefret ederim

Zaten ben cok catladım ama 3 gündür yine kasınıyor
Benim de acayip kaşınıyor ve çaylamaya başladı krem de yaramadı maalasef çok can sıkıcı. Vücuduma çok önem verirdim. Bu yüzdrn bozuldu diye canım çok sıkıldı. Ağladım hatta ama şimdi diyorum amannn bebişimin kanıtı hatırası bunlar :)) çok uğraştın bebiş için ne bu şikayet dedim eski günlerimi düşğndüm. Şimdi olan her şeye şükür ediyorum bu anı yaşıyorum diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…