Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
ulstrasyonda daha net oluyor ya kuzum ama ozamanda doktor bastırınca agrıyodur yaa:KK12:[/QUOT
yANİİ
ulstrasyonda daha net oluyor ya kuzum ama ozamanda doktor bastırınca agrıyodur yaa:KK12:
Yaniiio_O
Zaten heyecandan ölüyom bi de sıkışık gidince altıma filan kaçırırım :KK70::KK70: heyecandan sürekli tuvaletim varmış gibi oluyo :rolleyes:aman diyim ben serbest gidiyim en iyisi :confused::confused:

Minesuu Minesuu canım bence karıştirmis da olabilirler.insallah yanlislik yapmışlardır da hamilesindir :-) iki testin de aynı olmasi tesadüf olamaz.

Canım progestan pıhtılaşma sorunu varsa pek işe yaramıyormuş diye okudum.o yüzden pişmanlık yaşama..İlacı akşam yaparken çok zorlandım hatta acı hissi çok oldu kastım kendimi sanırım ilaç bitürlü gitmedi..ama sabah rahat davrandım kolay oldu..ama yürüyünce akmış..daha erken yapıp bir saat dinlenmeyi deneyeceğim..Ben zaten herşeyimi paylaşıyorum sizlerle..her başıma geleni,doktor kontrol sonuçlarını yazıyorum burda..tecrübeli arkadaşların sizlerin desteğiyle daha rahat geçiyor gebeliğim iyi ki varsınız..günde 2-2,5 litre su içiyorum canım.evet sıvı alımı önemliymiş.severim zaten su içmeyi onda sıkıntı yok :)) Rabbim dileyen herkese tez zamanda emanetini göndersin.bu heyecanı sizlerde yaşayın hayırlısıyla.başından beridir sadece kendime dua etmiyordum tüm isteyen kardeşlerime de nasip et Allah'ım dedim hep.halen de duam aynı.Rabbim bana nasip etttin dileyen kardeşlerime de tezzamanda evlat sahibi olmayı nasip eyle..çokk amin Allah'ım..:KK68:
Amin canım Allah tüm isteyen kardeslerime hayirlisiyla nasip etsin sen ve diger gebişlerimizede sağlikla kucaklariniza almayi nasip etsin inşallah :)

Minesuu Minesuu da yok muhtemelen canı sıkkın sıkılmakta da haklı seieda seieda da gitti. :KK57:
Kızlar siz olmayınca tadı da olmuyor.
Biraz mola verip geri dönün ya da
Belki yeni topik açarsan Minesuu Minesuu tatlım ben de gelirim.

yeni topik acicam bura ugur getirmedi aksinee hayal kirikligi yaratti :KK43: actigim zaman adresi gondericem canlarim

merhaba kızlar 31 yaşında 3 aylık hamişim :) portakal büyüklüğünde çikolata kisti ameliyatı oldum 2014 yılında, ameliyat sonrası bir yıl boyunca kist kendini tekrarlamasın diye doktorumun verdiği YASMİN isimli ilacı kullandım. zaten kist hamile kalmayı zorlaştırıyor birde doğum kontrol hapı içilmişse daha da zor tarzı yazılar okudum da okudum. doktorumuzda 1 yıla kadar deneyin olmazsa başka yöntemlere başvurucaz falan diyip duruyordu. 2015 de ilacı bıraktığımda haziran ayıydı ve korunmasız bir şekilde kasım ayına kadar devam ettik. tabi her ay acaba adet olacak mıyım diye diye kafayı yedim. meğerse düşünmemek lazımmış derken hooop kasımda (kasım 2015) hamiş kalmışım aralıkda doktora gittiğimizde 1 aylık olduğunu öğrendik :)
şimdi aradaki farkları anlatayım:
adet sancısı gibi sancınız oluyor ama daha bir erken başlıyor mesela 3 gün önceden başlıyorsa sancınız 7 gün önce başlıyor.
göğüsleriniz normalde de sızlıyor adet döneminde evet ama gebeyseniz uyurken acıdan uyandığımı bilirim 1 hafta sütyen giyememiştim.
lütfen kızlar düşünmeyin ve hayal kurmayın psikolojik olarak vücudumuzu çok etkiliyoruz ve size tavsiyem ilişkiden sonra o şekilde yatın uyuyun kalkmayın ayağa. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah. sorularınız varsa cevaplamaya çalışacağım.

ben kullaniyorum :KK73:
yasadigim yerde 3 kadindan 1i kullaniyordur heralde..
daha oncede folik asit takviyesi aldim ama bu farkli..adeti de duzenliyor,yumurtaliklari daha aktif hale getiriyormus.
benim 10 gun filan oluyor baslayali ama okudugum yabanci forumlarda cok populer ve olumlu etkisini goren cok oldugu icin bi motivasyonla bende basladim.
ne yazik ki gecen ocak basinda bi dusuk yasadim,o yuzden daha guclu takviye almak istedim.
mrblar Bende yeni başladım günde kaç öğün kullaniyosnuz

ben kullaniyorum :KK73:
yasadigim yerde 3 kadindan 1i kullaniyordur heralde..
daha oncede folik asit takviyesi aldim ama bu farkli..adeti de duzenliyor,yumurtaliklari daha aktif hale getiriyormus.
benim 10 gun filan oluyor baslayali ama okudugum yabanci forumlarda cok populer ve olumlu etkisini goren cok oldugu icin bi motivasyonla bende basladim.
ne yazik ki gecen ocak basinda bi dusuk yasadim,o yuzden daha guclu takviye almak istedim.
Mrb Ben de yeni başladım infolic kullanmaya polistik over var bende günde kaç öğünn olarak kullaniyosunuz

Canım bendede var pko ben 2tane sabah 2tane akşam kullanıyorum
Hangi boyutta ama ben ilac almazsam adet olamiyorum kendiliğimden adet oldugumu hatirlamiyorum bile bana doktor filan tavsiye etmedi burda duyuldu aldim eczaneci günde bir kez aksam ac karna kullan dedi ama ben sabah bir aksam bir kullanıyorum aç karna

X