Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bitanemmm kuzummm okuyup kaciyrm herkesten haberdar olayim diye..buralardayim derrt ortaklarimdan baska gidecek yerim ykki :) ne kimseye yorum yapabilecek ne anlatacak birseyim var ondn suskunum bu ay onumuzdeki ay tup bebege gittigimde basinizi yerim :)) bugun su yapildi bugun bu oldu diye :) simdilik suskun mod on :)
Sen napiysn bidenem masallah sana kirk bir kere kocaman olmussunuz :) isim durumlari ne alemde..
canım benim. yorucu bir süreci atlattınız, olsun yine de denediniz, içinizde kalmadı öyle düşünüp içini rahatlatmaya çalış.
eşinle birbirinizi tam olarak anlıyorsunuz ve destek oluyorsunuz gibi hissediyorum, bu çok kıymetli bir şey.
inşallah bundan sonraki tüp denemeniz pozitif sonuçlanacak, senin de yüzün gülecek arkadaşım :KK200:

Bende senin gibi okuyucu modundayım daha çok :):) netleştirdiniz mi tüp bebek konusunu canım hayırlısı nasılsa öyle gelir minik inşaallah... olsunda biz razıyız yenmeye sıkıntı yok :):) çok şükür ya yarıyı geçtik öyle böyle derken darısıda size olsun inşaallah :dua: isim Afra düşündük bakalım yanına bi isim daha da dedim ama herkes tek olsun diyo ama ben bi çıkış yapıp Sümeyye Afra diyebilirim :olamaz:
zeynebim öyle böyle derken zaman geçiyor değil mi kuzum =) sağlıkla kucağına alacağın günleri de görelim, ismiyle yaşasın güzel kızın inşallah :nazar:

Beni de dün kocamınkiler delirtti.
Biz 3 ay dolmadan kimsetye söylemicez dedik.Sadece kv ve görümceler biliyor.Dün çat kocinin kuzeninden msj whatsaptan .
Hayırlı olsn bebek geliyormuş.
Bi tepem attı hemen aradım kvdemi kim söyledi diye.
Küçük görümcem ağzından kaçırmış !Hic de kaçırmamış bariz söylemiş.
Bebek görmeye gitmsler onlara,demis artık sıra Zeyneplerinkinde onu sevcez.Ben olan olmıus dedim kapadm
Aksm koci aradı annesini.Bi kaynadı .Orda amcaları falanda varmış çünkü.Tüm sülale duymuş.
Bası n açıklaması mı yaptınız dedi sülaleye.
Hık mık dedi.Hopörlörde konuustu.Lafı ddeğistiiriyor kvdem.Kontrol ne zman diyor:KK11:
işaret ettim uzatma tmm olan olmuş dedim.
>Sen kimsin yani,anası babası var bu cocugun.Onlar bilir nezman söylenecek!
Kendi 2.ye 37 yasında doğurdu aylarca sakkladılar.
İnanılmaz gerginim.Hevesimizi kursağımızda bıraktılar resmen.Herkese söyleyererk!:kızgın:
oof off şu herkesin her şeye karışma cüretini kendinde bulmasına ayar oluyorum yahu.. bırakın da ebeveynler karar versin dimi.. neyse kuzum sen ve bebişin iyi olun da, gerisini fazla takmayacaksın artık =) kendi kendini körükleme gülüm

Arada kocaman bez varken sımsıkı sarmak daha çok yamultmasın da... Beni kundak yapmışlar bacaklarım düzgün değil, oğlumu yaz günü sere serpe büyüttüm sütun gibi bacakları dümdüz maşallah ❤
oy vosvikimin oğlu da kimbilir ne canlar yakacaktır yahu :cool: simay kuzusu ile rutininiz oluşmuş ufaktan maşallah size :nazar: hep güzel günlerini gör kuzum:dua:

uzun bir aradan sonra selam herkese canımcıklarım =) sezson sezson Simayinannesi Simayinannesi plojovic plojovic başta olmak üzere, şu an anımsayamadığım arkadaşlarıma bir açıklama yapayım dedim. inanın gücümü zar zor toplayıp size haber vereyim diye geldim.
eşimle problem yaşıyoruz, daha çok benden kaynaklı. şu an burada anlatamayacağım şeyler söz konusu. bu dönemde bebek düşünmüyorum, çünkü ilişkinin gidişatı bence çok net değil. kafamı toparlamaya çabalıyorum. bir yandan işim de bastırıyor..
hepiniz aklımdasınız, ara ara gelip okuyup kaçıyorum. nolur bu dönemde beni mazur görün. yazamazsam, mesajlarınıza cevap veremezsem kırılmayın. kafam o kadar dağınık ki, ben ben gibi değilim.
hamişlere sağlıklı doğumlar diliyorum, hamile kalmak için uğraşan, didinen, binbir dua eden kader arkadaşlarıma da gönüllerinden geçenin tez zamanda olmasını diliyorum. kucaklarına bebeciklerini almış canlara da sağlıklı, huzurlu günler dilerim.
hepinizi ayrı ayrı seviyorum.
arada yazarım, sağlıcakla kalın.:KK200:

Kızlar merhaba nasılsınız nasıl gidiyor. Hepinize dua ediyorum buraya çok giremesemde aklımdasınız. Size biley sorcam bu aralar her gece kabuslar görüyorum çok korkuyorum bu durumunyaşayan var mı. Uyanıp ağlıyorum o derece

Gebelikte ruyalar meshurdur.
Uyku oncesi sakin bi muzik,hayal kurmak vb seyler deneyebilirsin.Beslenmede onemli.Cok yuklenme uyumadan once kendine.
Insallah kisa surer.
Camasir ipine patates kizartmasi asanlari bilirim :))))))))
Insallah keyifliye döner en azindan

Kızlar 35. Haftamdayım bugün kontrolm vardı karın çevresi 1 hafta gerideymiş her hafta gel dedi doğum tarihini söylemedi belli olmaz beslenmesi yavaşlamış dedi böyle birşey yaşayan var mı bebeğim 2.580 gr küçük mü sizce

Bu haftalarda bas cevresi baska karin cevresi baska haftalarda cikabilir.
Kilo +- dusunulur ama haftasina gore iyide bence
Benim ilk kizim 40 haftalik 2640 dogdu
Ikincisi 38 haftalik 2640 dogdu
Gelisik mevzusu genelde 1-2 hafta arayla hala ayni olcumler cikiyorsa dusunulur
Bende kansizliktan sebep bu haftalarda durma oldu ama devam etti sonrasinda
Allah yardimcin olsun

canım benim. yorucu bir süreci atlattınız, olsun yine de denediniz, içinizde kalmadı öyle düşünüp içini rahatlatmaya çalış.
eşinle birbirinizi tam olarak anlıyorsunuz ve destek oluyorsunuz gibi hissediyorum, bu çok kıymetli bir şey.
inşallah bundan sonraki tüp denemeniz pozitif sonuçlanacak, senin de yüzün gülecek arkadaşım :KK200:

zeynebim öyle böyle derken zaman geçiyor değil mi kuzum =) sağlıkla kucağına alacağın günleri de görelim, ismiyle yaşasın güzel kızın inşallah :nazar:

oof off şu herkesin her şeye karışma cüretini kendinde bulmasına ayar oluyorum yahu.. bırakın da ebeveynler karar versin dimi.. neyse kuzum sen ve bebişin iyi olun da, gerisini fazla takmayacaksın artık =) kendi kendini körükleme gülüm

oy vosvikimin oğlu da kimbilir ne canlar yakacaktır yahu :cool: simay kuzusu ile rutininiz oluşmuş ufaktan maşallah size :nazar: hep güzel günlerini gör kuzum:dua:

uzun bir aradan sonra selam herkese canımcıklarım =) sezson sezson Simayinannesi Simayinannesi plojovic plojovic başta olmak üzere, şu an anımsayamadığım arkadaşlarıma bir açıklama yapayım dedim. inanın gücümü zar zor toplayıp size haber vereyim diye geldim.
eşimle problem yaşıyoruz, daha çok benden kaynaklı. şu an burada anlatamayacağım şeyler söz konusu. bu dönemde bebek düşünmüyorum, çünkü ilişkinin gidişatı bence çok net değil. kafamı toparlamaya çabalıyorum. bir yandan işim de bastırıyor..
hepiniz aklımdasınız, ara ara gelip okuyup kaçıyorum. nolur bu dönemde beni mazur görün. yazamazsam, mesajlarınıza cevap veremezsem kırılmayın. kafam o kadar dağınık ki, ben ben gibi değilim.
hamişlere sağlıklı doğumlar diliyorum, hamile kalmak için uğraşan, didinen, binbir dua eden kader arkadaşlarıma da gönüllerinden geçenin tez zamanda olmasını diliyorum. kucaklarına bebeciklerini almış canlara da sağlıklı, huzurlu günler dilerim.
hepinizi ayrı ayrı seviyorum.
arada yazarım, sağlıcakla kalın.:KK200:
Oyyy davşanım benim çok özledim seni yaaa ❤️ Evet zaman bi şekilde geçiyo bitanem :):) amiiinnn Allah razı olsun canım benim :KK68:
Yaşadıklarına üzüldüm kuzum inşaallah en güzel en hayırlı şekilde sorunlarınızı halledersiniz eşinle duamdasın kendini çok üzme olur mu çok seviliyorsun :KK200:

whiterabbit88 whiterabbit88 Ne demek kırılmak,ailen ile ilgili sorunlar yasarken gelip yazman bile guzellik❤
Sorunlar halledilip ikiniz icinde daha saglikli bi iliski kurmaniza sebep olur sadece insallah❤

Yurt dışında hatunlar o çatlakları dövme ile belirginleştirip övünerek gösteriyormuş bende dün çatlatma iğnesi için hemşireye göbeğimi açtım çok utandım çatlaklarımdan hamilr kalırsam inşş doktora Nası açacam bilemiyorum
Aman doktorlar neler görüyor neler benım ki dalga gecıo artık adana karpuzunda donmussun dıor :KK48:

Elimde 2 adet hiç kullanılmamiş erkek bebek banyo takımı var 2 kısı almıs isteyen olursa uygun fiyattan gönderebilirim

Canlar❤
Tek tek etiketleyemedim merak eden soranlar bin kere tesekkurler❤
KIZIMIZ geliyor:emir_bebek::nazar::KK200:
Bir de dua etmenizi isteyecegim. Kızımızın kalbinde bir problem var gibi. Yarin tekrar bakilacak. Doktorum ben yaniliyorda olabilirim dedi. Netlesince yazarim yine. Üstümden tır gecmis gibi yorgunum.
Hepimizin evladı saglikli olsun insallah:dua:

Canlar❤
Bir de dua etmenizi isteyecegim. Kızımızın kalbinde bir problem var gibi. Yarin tekrar bakilacak. Doktorum ben yaniliyorda olabilirim dedi. Netlesince yazarim yine. Üstümden tır gecmis gibi yorgunum.
İnşallah bir sıkıntı yoktur kuzum ❤ sağlıcakla gelsin minik prensesin ❤

Canlar❤
Gözün aydın olsun canım

X