2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

https://www.ayhancocuk.com/casual-vista-travel-sistem-bebek-arabasi-p341.html

Bu arabada hoşuma gitti ama bilmiyorum ağırlığı 6.9kg iyi gibi seceneklerm arasına girdi bakalım

https://www.ayhancocuk.com/casual-vista-travel-sistem-bebek-arabasi-p341.html

Bu arabada hoşuma gitti ama bilmiyorum ağırlığı 6.9kg iyi gibi seceneklerm arasına girdi bakalım

Güzel gözüküyor.
0-13 kg demiş ama o kadar değildir

Güzel gözüküyor.
0-13 kg demiş ama o kadar değildir
Ana Kucağı icin yazılmış sanırım o çünkü cogunda öyle yazıyordu bunda sadece araba kısmının tentesindeki yeri sevmedim tamamen acinca bebise güneş gelir baya geniş bir kısım açık

13 kiloya kadar taşımaz mi yani bi tanesi 3 yasa kadar digeri 4 yasa kadar demiş sanki hızlıca bi göz attım ama

13 kiloluk bebek kaç yaşında ya da kaç aylık oluyor ki
vistayi sevdim baston yeri çıkıp ana Kucağı takilmasi güzel olmus hafifte ama tente kısmı cok problem olur mu bilemedim baya genisce yeri açık üstüne örtü atmayinca güneş gelir rahatsiz olur gibi onun disinda prego baya hoşuma gitti grisi harika

Ekleme:tekrar inceledim pregoyu o da tam yatmiyor biraz meyilli duruyor ilk aylar kullanilmaz sanki sence canım

Son düzenleme:
Araba işini bide şöyle düşünün.
İlk 3 ay araba çok lazım olmayabilir kış olacak kucakta da gider yaza doğru direk bastonda alabilirsiniz mutlaka tam yatan olmalı uyuyacak sonuçta, terletmemeli

Araba işini bide şöyle düşünün.
İlk 3 ay araba çok lazım olmayabilir kış olacak kucakta da gider yaza doğru direk bastonda alabilirsiniz mutlaka tam yatan olmalı uyuyacak sonuçta, terletmemeli
Evet ilk ayları sogukla geçecek pek dolasilmaz ya da uzun süreli olmaz
o zaman baston ve ana kucagi lazim ya da cift yönlü falan

Kizlar tecrübeyle sabittir diyeyim ilk 4 5 ay cok kullanılmıyor. Sonra yurumeye cikiyo. bindirmek iskence oluyo. ben chicconun baston tipini almıştım. simdu bile pazara cikinca cok sıkışınca zorla bindiriyorum arabaya. hem.oglani gotur hem pazari tasi olmuyo. yüklüyorum esyalari da arabaya. ikinci de bile onu kullanacagim.

Günaydın kızlar yeni giriyorum buraya konuşuldu mu bilmiyorum hepsini okuyamdım tecrübeli annelere yada varsa okul öncesi öğretmenlere soruyorum dönence almak istiyorum ama kafam karışık bebek için zihin gelişimine çok faydalı olur diyende var gözü bozar diyende gerek yok diyende bunu buldum internette sizce nasıl

Araba fikrinden vazgeçtim yani erteledim baharda yazda alicam 5-6 aylik olup rahat gezebilicegimiz zamanlarda erkenden alip isime yaramicak baston tipi alicam direk tam yatarli falan ana Kucağı ve kanguru almaya karar verdim sadece soğukta disari çıkarsak kanguruyla sarip sarmalar cikarm 2aylikken falan ya da kanguruyla dolasicak zamanina geldiginde bakalım fikrim degismezse yine şuanlik böyle

Araba konusunda benim en başında düşündüğüm Maclaren in yenidoğana uygun modellerinden Quest ya da TechnoXT modellerinden almaktı, ancak ilk aylarda anakucağıyla kullanılamayacağından tereddütteyim. Aklıma yatan bir diğer model de Quinny Zapp Xtra 2, ileriki dönemlerde oturma ünitesiyle birlikte katlanıyor, katlandığında öyle devasa yer de kaplamıyor gibi. Belki ilk aylar için 2.el bir Quinny alıp daha sonra Maclaren e geçebilirim,

Bende almayi düşünüyorum canım bu güzelmiş
https://www.e-bebek.com/tiny-love-sihirli-gece-donencesi-ve-projektor-p-tlo-4546
Benim düşündugumde bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…