2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

kızlar bebek arabamızı aldık. iyi günlerde kullanmak nasip olsun inşallah.
araba 6,5 kg ve kullanan herkes çok memnun.
sarıya bayıldım sarı rengini aldık kız erkek farketmez diye düşünüyorum

Bu kanguru hoşuma gitti düşünenler varsa fikir olsun yakından inceleme fırsatım olursa bakıcam

Bende konuyu takipteyim :) daha birşey almaya başlamadık ama benimde aklıma takılan şey bebek arabası seçimi arabam olduğundan oto koltuklu bi model alıp onu mu kullansam diyorum gezerken de tabi birde kolay yönetmesi ve hafif olmasını da istıyorum.. galiba en iyisi canlı bakmak dimi kızlar

Canım valla bu ürün bence de güzel.

Avantajları
Zaten belli ama 1000 liraya hem baston tip hafif hem araba koltuğu iyi geldi bana.

Dezavantajları
Tek yönlü olmasi
Bi de tam kapanmiyormus bebeğe güneş geliyor diyen çok

Ama bence gayet gUzel düşünülebilir valla

Çift yön oluyor sanırım canım ama biraz degisik duruyor öyle zaten bastona geçince büyümüş olcak diye düşündüm kendime cevirmeme gerek kalmaz belki tentsi kapanmiyorsa o kötü bilmiyordum bunu canım olmadı örtüyle falan kapanır oda cirkinmi durur acaba secenekler arasında dursun daha zaman var nasılsa ilk firsatta yakından bakıcam ya civilde ya ebebekte

Canım. Bence de kesinlikle seçenekler arasında durmalı gerek hafifliği gerek fiyati gerek kullanisli ligi gayet iyi gibi

Canım. Bence de kesinlikle seçenekler arasında durmalı gerek hafifliği gerek fiyati gerek kullanisli ligi gayet iyi gibi
Aynen canım birde sen civil ebebek gibi bilindil magazalardanmi yoksa bebek esylari satan herhangi bir yerdenmi almayi düşünüyorsun araba yatak gibi şeyleri adi olan bir yerden alinca arıza falan olsa daha mi iyi ilgilenilir acaba diyorum bilemedim

Valla park yatak aman aman fark etmiyor fiyatlar ama bebek arabası öyle değil canım.

Ulus'ta tam bunların yeri varmış ben oraya da bakarım gibi geliyor valla fiyat farkı çoksa ne gerek var illa e bebekfalan diye tutturmaya gibi geliyor

Evet birde fiyat kısmı var canım insaAllah sansimiza arıza falan çıkmaz hicbirseyde ve ugrasmayiz He birde adi olan magazalarda pazarlikta olmuyor oda kötü herseyi iyi düşünmek şart

Hepsi cok tatli. Fanatik Besiktasli geliyor belli
Guzel gunlerde kullanin.
Benim de annem bana acele etme derken gecenlerde hastane cikisi almis pek begendim diyerek :)
Ben de daha musait oldugum bi zaman aldiklarimi ekliycem buraya

Benden değil ama babadan fanatik bide kızımda da istedi almadım bunda kıyamadım
Anneme kalsa herşeyi alacak ama yavaş yavaş alınca daha keyifli oluyor böyle gezerek falan ekle sende görelim bakalım minnoşun eşyalarını

Eki Görüntüle 2029449

Selam yeniden yenidoğan emziğimiz
İnşallah emer diye umut ediyorum
Şuanda indirimde 1-2 gün önce 42 tl idi
Yine bir anne adayi acemiligiyle sorayim o zaman. Mesela emzige alistirmamak daha iyi diye duymusumdur aklimda kaldigi kadariyla. Sonra emzigi biraktirmaya fln ugrasiyolar ya. Hic alismamasi daha iyi degil mi?

Yine bir anne adayi acemiligiyle sorayim o zaman. Mesela emzige alistirmamak daha iyi diye duymusumdur aklimda kaldigi kadariyla. Sonra emzigi biraktirmaya fln ugrasiyolar ya. Hic alismamasi daha iyi degil mi?

Kızımda böyle düşündüm. İlk zamanlar aman emzik emeceğine meme emsin dedim ilk çocuk işim ne uğraşayım dedim (itiraf ediyorum)
Ama büyüdükçe sokak ortasında kendini yırtarcasına ağlarken göğsümü açıp emzirme örtüsü arayıp durdum çünkü memeden başka türlü uyumuyordu emmese de o meme ağzına girecek
Bir yere gidiyorduk o samanlar aynı ayda arkadaşlarının annesi emziği veriyordu kısa süre hile olsa susuyordu (mama hazırlayana kadar, altına açacağı yere gidene kadar ) ben yırtınan çocuğu sakinleştiriyordum
Şimdi emziğe daha sıcak bakıyorum iki çocukla dışarı çıktığında 10 dk oyalasın uyurken emsin yeter

Bu arada benekler 2 yaşına kadar emme refleksi Yaşar ve bu çok güçlüdür bazı bebekler uykusunda bile emme hareketi yapar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…