2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Kızlar merhaba, bende Ocak annesi olacağım Allah nasip ederse
Alış verişe daha başlamadım. 6-7 aylıkken yavaş yavaş başlayacağız. Diğer türlü bir anda bütçe baya sarsılacak yoksa ‍♀️
Burası yeri değil belki ama birşey sormak istiyorum.
Bir kaç gündür sistit sıkıntısı yaşıyorum hafif hafif.
Doktorum yurt dışında olduğu için başka bir doktora gittim tahlillerde sistit diye çıktı maalesef. Antibiyotik vericem dedi.
Bende kendi doktorumla görüşmeden almadım ilacı.
Pazartesi kendi doktorumla görüşücem .
Böyle bi sıkıntı yaşadınız mı? Ya da nasıl atlattınız ?
İnternet felaket tellalı gibi kötü şeyler yazmışlar :/

Eki Görüntüle 2021301
Kızlar nasıl sizce araştırırken denk geldim ama ağır gibi ana kucağı 3 kilo kadar pusetli kısım 9 kilo fiyatı eh işte 1000e yakın ama ben bu şekil istiyorm yani pusetı çıkar ana kucagını tak çift yön falan öyle

Araba için öncelikle nasıl yerde oturduğun kaçıncı katta olduğun asansör var mı bunları düşünerek al
Ben weib travel sistem kullandım sonra sattım puset aldım

AnnemM örmüş battaniyesini IMG_2457.JPG

Araba için öncelikle nasıl yerde oturduğun kaçıncı katta olduğun asansör var mı bunları düşünerek al
Ben weib travel sistem kullandım sonra sattım puset aldım
Kat olarak araba uygun canım yüksek katta degiliz katlanip cikarilabilir pozisyonda yollarda malum istanbul yolları icime sinen birsey bulabilicem insaAllah

CYMERA_20170723_143138.jpg
Hastane çıkışımiz teyzeleri birde papyonlu falan 5li takım alırım olurda kız çıkarsa garanti cicekli bir takım alırım hastaneye götürmeye yeter sanırım:anneadayı:

Kat olarak araba uygun canım yüksek katta degiliz katlanip cikarilabilir pozisyonda yollarda malum istanbul yolları icime sinen birsey bulabilicem insaAllah

Benim giriş kattı mesela
İlk 6 ay alt Demir tek elimde Bebek koltuğunda diğer elimde çıktın
Ama 6 aydan sonra ona sığmayınca diğer aparata geçtik sorun başladı Demir yine tek elde üst oturma aparatı diğer elimde çocuğu nasıl çıkaracağım diye düşünüyordum

Benim giriş kattı mesela
İlk 6 ay alt Demir tek elimde Bebek koltuğunda diğer elimde çıktın
Ama 6 aydan sonra ona sığmayınca diğer aparata geçtik sorun başladı Demir yine tek elde üst oturma aparatı diğer elimde çocuğu nasıl çıkaracağım diye düşünüyordum
Hafif ve katlaninca tasimasi kolay bişey iyi gibi görünüyor o zaman eşime kalsa bastan baston tipi almak istiyor ama küçükken onu nasıl kullanabilirm bir kere kendime dönük yapamam öyle degil bastonlar bildigim kadariyla kararsizlik icindeyim yani

Canım. Ürünler geldi mi S selifor da ben de merak ediyoruz :)
evet ürünler geldi geçen hafta içi. bugün iade için kargoya vereceğim. paketleme kargo süreci falan güzel fakat ürünlerin yerleri beklediğim gibi değildi, bana göre sert biraz. ve iki üründe de defo var. birinde bariz bir dikiş hatası diğerinin kumaşında defo. ben beğenmedim.

evet ürünler geldi geçen hafta içi. bugün iade için kargoya vereceğim. paketleme kargo süreci falan güzel fakat ürünlerin yerleri beklediğim gibi değildi, bana göre sert biraz. ve iki üründe de defo var. birinde bariz bir dikiş hatası diğerinin kumaşında defo. ben beğenmedim.

Anladım canım. Pek alınmaz diyorsun yani S selifor

Hafif ve katlaninca tasimasi kolay bişey iyi gibi görünüyor o zaman eşime kalsa bastan baston tipi almak istiyor ama küçükken onu nasıl kullanabilirm bir kere kendime dönük yapamam öyle degil bastonlar bildigim kadariyla kararsizlik icindeyim yani

Bende joie var yenidoğan itibaren kullanılıyor
Kızıma almıştım ama oğluna da onu kullanacağım
Ama Ben ilk 6-7 ay kanguru ergobaby kullanıyorum. Arabaya çok ihtiyacın olmuyor

Anladım canım. Pek alınmaz diyorsun yani S selifor

O zaman elendi bu site kaliteli değilse yumusak degilse birde üstüne defoluysa birşeye yaramaz uygun olmasi ordan geliyormus demek ki

Bende joie var yenidoğan itibaren kullanılıyor
Kızıma almıştım ama oğluna da onu kullanacağım
Ama Ben ilk 6-7 ay kanguru ergobaby kullanıyorum. Arabaya çok ihtiyacın olmuyor
Hangi modeli canım joienin bastonlarini inceledim bir iki model hoşuma gitti sende ki hangisi tam yatarli olmalri güzel agirda degiller
Kanguruda bir secenek onu da dusunsyim ilk aylarimiz soğuklara denk gelicek zaten

Merhaba. Bebek arabaları ile ilgili olarak Ulus-Özelcan Bebe, Görgül Bebe diye internette araştırırken görmüştüm. Bir de çıkrıkçılar yokuşunda birkaç yer varmış. 2 haftaya kadar Ankara'ya gidemeyeceğim için bende rica etsem;

- Mamas&Papas Urbo2 ve Ocarro
- Chicco Triology fiyatlarını öğrenebilir misiniz? Nakitte son fiyatları da az çok bilebilirsek iyi olabilir.

Şimdiden teşekkürler.

speedy-gonzales speedy-gonzales Canım baktım iki çeşit vardi sadece brisk ve brisk lx diye sende ki sade olan mi aralarında cok bir fark yok sanırım incelemedim henüz

X