2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Kızlar Tchiboda bedenler ne ara tükenmiş ya çok güzel indirimler var baksaniza bu güzelliklere

Eklentiler

• Screenshot_2017-09-22-11-04-58-732.jpeg
    44 KB · Görüntüleme: 70
  • Screenshot_2017-09-22-11-18-16-141.jpeg
    41,8 KB · Görüntüleme: 57
  • Screenshot_2017-09-22-11-20-39-450.jpeg
    45,9 KB · Görüntüleme: 70
Hepsinden önce listenin en basindaki şart bence de canım

Senin herifte aynı benimki gibi çok güldüm ya biz o kadar uğraşalım liste yapalım o halen masraf kısmını düşünüyor haklı ama napalim

hiç sorma listenin başında 5 şapkayı görmüş söylenip duruyor kız sanki defileye çıkacak diye :) o sanmış ki dışarı çıkarken giymek için süslü püslü şapkalardan bahsediyorum ama dışarı çıkınca hemen bir elbise görüyor tutturuyor alalım diye. bir bakıyorum fiyatına 159 lira dandik bir tütü :)

çok güzelmiş canım ben böyle organizer şeylere bayılıyorum zaten. hastane çantasına kese kese ayırıp koyuyorlar ya o da çok hoşuma gidiyor ::)

Erkekler ne anlar canım neyse sağlıkla dogsunda biz aldiririz herşeyi

meltem_kaya Aynen canım güzel duruyor bundan iki tane alsam birine kıyafet birine alt degisim malzemelerini koyarım pratik olur diye düşünüyorum bakalım magaza stoklarinda vardır insaAllah

Canım ben de güzel bir kumaştan keseler diktirmeyi düşünüyorum. Biri temizler, biri kirliler, biri de bez vs koymak için. Bulamazsan bunu da düşünebilirsin :)

S selifor temiz çamaşır dedi aklıma geldi.

Hastane çantanızı hazırlarken 2 tane şeffat tüllerden alın hani şu kınada çerez falan konulan üstene ipli bağlanan
1 tanesine bebeğin eşyalarını diğerine annenin eşyalarını koyun çünkü bebek doğunca önce bebeğin eşyalarını istiyorlar eldiven falan filan düşmez sonra annenin eşyaları derli toplu oluyor

İyi akşamlar kızlar herkes iyidir inşallah.. Benim biraz başım ağrıyor bu ara, migren gibi değişik bişey işte.

ne yaptın cnm aldın mı arabayı aldıysan ne aldın?
Aldım canım ama bunu değil, buna çok benzer başka bi araba aldım. Yoyko markası, fiyat aynı ama yoykodan daha memnun kalmış insanlar bir de 1 - 1,5 kg daha hafif buna göre.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…