2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

meltem_kaya Aynen canım güzel duruyor bundan iki tane alsam birine kıyafet birine alt degisim malzemelerini koyarım pratik olur diye düşünüyorum bakalım magaza stoklarinda vardır insaAllah

Madame coco da bu hurclardan her zaman oluyor. Tavsiyem kullanin ben yikayip utulediklerimi kaldirdim. Ben 5 tane aldim kizim icin. Oglumun zaten vardi hurclari.

Eklentiler

• 20170922_210113.jpg
    50,6 KB · Görüntüleme: 60
Madame coco da bu hurclardan her zaman oluyor. Tavsiyem kullanin ben yikayip utulediklerimi kaldirdim. Ben 5 tane aldim kizim icin. Oglumun zaten vardi hurclari.
Canım hastane çantası için bunu mu alsak S selifor un dediği mordan mı bunlarin boyları ne kadar acaba speedy-gonzales ın dediği gibi birine bebegin hastane çıkışını falan diğerine de annenin kıyafetlerini falan koysak ne güzel olur her şey karışmaz

Canım hastane çantası için bunu mu alsak S selifor un dediği mordan mı bunlarin boyları ne kadar acaba speedy-gonzales ın dediği gibi birine bebegin hastane çıkışını falan diğerine de annenin kıyafetlerini falan koysak ne güzel olur her şey karışmaz

Kuzum senin yine iyi benim bebişin varı yoğu bu

Canım ben de güzel bir kumaştan keseler diktirmeyi düşünüyorum. Biri temizler, biri kirliler, biri de bez vs koymak için. Bulamazsan bunu da düşünebilirsin :)
çok güzel fikir mermerşahi alırken renkli kumaşlardan da alayım toplu halde terziye veririm çok sağolasın yaptırınca resimlerini paylaşalım :)

30x22x18 cm 52x28x21 cm kızlar bu ölçüler ne kadar acaba hastane çantası için almayı düşünüyorum

Eklentiler

• Screenshot_2017-09-22-21-17-37-471.jpeg
    35,4 KB · Görüntüleme: 57
  • Screenshot_2017-09-22-21-18-03-208.jpeg
    37,2 KB · Görüntüleme: 59
Canim ben de 2 gundur bas agrisindan ve refluden acaip rahatsizim.
Reflu hep var ama su aralar iyice tavan yapmis durumda.
Hamilelik mi mevsim gecisimi anlamadim
Geçmiş olsun kuzum, hepimize geçmiş olsun Sizin alışveriş listelerini görünce az moralim düzeldi. Eminönüne gidip bişeyler alasım var.. S selifor un eflatun kutuları çok mantıklıymış bu arada bende alabilirim onlardan 2 adet en az

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…