2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Cnm bu dumduz örgü mü ? çok hoş duruyor kurdela falan :) hangi iple ve tığ /şiş örnek gerekiyor
Bu sarı renkli olan biraz desenli model ama dümdüz de örsen ip kendini gösteriyor zaten. Nako kadife bebek ipi 5 yumak aldık 1×1 metre olacak şekilde , şiş numarası da 5.5 veya 6 , zaten ipi aldığın yere de sorabilirsin , bize çok yardımcı olmuşlardı. Kurdelayı en son istediğin şekilde geçirebilirsin, bizimki bitince atarım ama daha başlamadı bile kv. Ben neden örmüyorum, çünkü elim çok sıkı ,beceremiyorum aynı gitmeyi, dantel olsa neyse. işi bilen yapsın :)

Kızlar ben de lohusa takımı aldım , alt üst ve sabahlık , suwen'de indirim vardı. Hepsi 110 lira tuttu. Yalnız takımım askılı. Diyeceksiniz kış vakti donarsın ama ben sıcağa hiç gelemiyorum bi de yine Ocak ayında doğum yapan arkadaşımdan biliyorum hastanenin içi zaten çok sıcak oluyor. Bir tane de gecelik almak istiyorum ama tam aradığım gibi bulamadım , söyle önü zarf yaka olsa emzirmesi de kolay olur sanki, geceliği yarım veya uzun kol alıcam. Aldıklarım krem rengi. Üzerine bebek mavisi bir hırka eklerim diye düşündüm. Araştırmaya devam... Emzirme açısından siz ne düşünüyorsunuz ,özellikle 2.-3.hamileliği olanlar , düğmeliler çok mu zordur kullanması?

Benim listem biraz karisik canim pek paylasabilecegim tarzda degil.
Telime not aliyorum ama hep parca pincik durumda ve nihai liste olmuyo. Duyduklarima ya da okuduklarima gore surekli degistiriyorum.
Aldiklarimi bir odaya yigdim cok aldim gibi gorunuyor gozume ama eksiklerim cok hala.
Gecen hafta gogus pompasi, bebek cantasi ve bebek bezi aldim mesela onlari listeme eklememistim bile henuz dogaclama takiliyorum biraz

Nako pırlanta kullanıyorum ben ^-^ Ama öreceğin oyuncağa göre de değişir. Mesela bir kuzu örmüştüm pofidik olması gerekiyordu o yüzden Nako Denim kullandım ^-^

Daha çok açılamadım aile içinde sattım yaptığım oyuncakları ^-^ Hobi olarak başladım ama su an elimde yalnızca tamamlanmamış bir bebek kaldı :) Örmem gereken bir kuzu siparişi var bir de ^-^

Daha çok açılamadım aile içinde sattım yaptığım oyuncakları ^-^ Hobi olarak başladım ama su an elimde yalnızca tamamlanmamış bir bebek kaldı :) Örmem gereken bir kuzu siparişi var bir de ^-^
Bikac ornek resim gonderebilir misin peki canim? Eger kosturmadan vaktin kalirsa belki biz de isteriz

İlk doğumun 24 ocak benim bebek için evi sıcak tutmak zorundayız ama az sıcaklık bile lohusa insanı bunaltıyor askılı belki üşütür ama üzerine bir şey atarsın hastane odası sıcak oluyor dediğin gibi kapıya yürüyüşe çıkarken sabahlık giyersin
Benimde askılı ile yarım kol arasında geceliğim.
Bebek olunca buram buram terlesektw üşütmemek zorundayız

Bende listeyi karışık yaptım canım aklima geleni yazdım böyle böyle bitiricez işte
Canta aldin mı nerden hangi model canım fotosunu paylasman mümkün mu

Nako pırlanta kullanıyorum ben ^-^ Ama öreceğin oyuncağa göre de değişir. Mesela bir kuzu örmüştüm pofidik olması gerekiyordu o yüzden Nako Denim kullandım ^-^
O zaman modele karar verince senden fikir alırım canım ben tavsan veya pembe panter düşünüyorum kararsızim videolu bir örnek bulmam gerek

Bende listeyi karışık yaptım canım aklima geleni yazdım böyle böyle bitiricez işte
Canta aldin mı nerden hangi model canım fotosunu paylasman mümkün mu
Siparisini verdim gelecek canim. Benim icin canta onemli alisveris kalemlerinden biriydi biraz pahaliya aldim ama insallah memnun kalirim.
Ebebek te okiedog sumo modelini aldim indirimdeydi. Sirf siyahini aldim bebek buyuse bile kullanirim dedim. Hem el hem omuz hem sirt cantasi oluyor.
https://www.e-bebek.com/okiedog-scribbles-sumo-bebek-bakim-cantasi-p-genokiucnt9011siy/

Güzelmiş canım bende ebebekte birkac model begendim yakından bakicam ama bence fiyat icin sey yapma canta uzun zaman gidicek birsey olmusken iyisi olması gerek gule gule kullanirsn insaAllah

3 emzik kutusu mu
Canım aşmışsın diyorum minik kızın güle güle kullansın hepsini inşallah güzel günlerde. Ama ben özellikle ileriye dönük alışverişi pek mantıklı bulmuyorum yani bebeğinle keyifle çıkıp alacaksın zaten zamanı gelince kıyafetlerini. Şimdiden bu kadar stok yapınca 6aylık olduğunda alışveriş için için gider sana söyleyeyim

Güzelmiş canım bende ebebekte birkac model begendim yakından bakicam ama bence fiyat icin sey yapma canta uzun zaman gidicek birsey olmusken iyisi olması gerek gule gule kullanirsn insaAllah
Cok sagol canim. Bi arkadasimda da bu canta var cok memnun 2. cocugunda hala paralaya paralaya kullaniyor.
Nette de herkesin memnun yorumlarini gorunce aldim gitti.
Hepimiz aldiklarimizi saglikli gunlerde kullanalim insallah

Evet canım baya asmışım ortaya dökünce belli oldu bu cilginca almışım durmusm cogunu kv aldi zaten torun torun diyerek ileriye dönük konusuda eksikleri cikicak illaki cok hosuma gideni aldim sadece büyük olarak ya da uygun diye artık almak yok zaten eksik listemde kıyafet olarak 2-3 sey var hepimiz sağlıkla kullanirz insaAllah

Cok sagol canim. Bi arkadasimda da bu canta var cok memnun 2. cocugunda hala paralaya paralaya kullaniyor.
Nette de herkesin memnun yorumlarini gorunce aldim gitti.
Hepimiz aldiklarimizi saglikli gunlerde kullanalim insallah
Aynen saglam birsey olunca ikinciyede gider bende kaliteli hosuma giden bir canta alicam kismetse iyi yapmissin almakla insaAllah güzel gunlerde kullanirsn birde sırt cantasida olmasi güzelmis daha kullanışlı olur sirtta

Gercekten tututu masaallah eksik yok fazlasi var. Ben daha 2-3 bir sey aldim. 2-3 bir sey de hediye geldi. Sanki her seyi hazirmis gibi de rahatim, gideyim bir sey alayim diye de dusunmuyorum. Endise etmem lazim galiba, telas yapmam lazim. Yoksa o buyuk gun gelince afallayip kalacagim sanirim.

Sağol canım birazcık öyle fazla fazla oldu acele etmemekle brlkte cokta agirdan alma derim agirlasicaz gezmek zor olucak falan firsatin ve imkanin oldugu sürece almak en güzeli bence ama benim gibi olma listesiz cikmamak lazim ben ayarsiz davrandim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…