2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Pamuk
Tırnak makas seti
Ates ölçer
Kapı süsü
Hediyelik gelene dağıtmak için
1 hastane çıkışı
Yenidoğan citcitli badi 4-5 tane
Yatak
Dolap veya sifonyer
Buhar makinesi
Burun aspiratoru ve gerekenleri
1 tane 5li set
Sarı tulbent
1 tane pelus battaniye
Pembe gecelik ve pijama takımı
Emzirme atleti ve sütyeni
Bebek arabası
Çanta
Uyku seti
Alez
Emzirme yastığı
Avent göğüs kalkanı
Yatak icin oyuncak
Araba icin oyuncak
Mobilya temizleyici bebege uygun
Yenidoğan bez
Küvet termometresi
Alt değişim örtüsü paketli
Lohusa pedi
Lohusa terlik ve pembe tulbent
Havlu corap benim için
Duruma göre kanguru

Eksik listem bu şekilde gereksiz olanlar vardir belki hala ki zaten cogunu ilk etapta almam dogumdan sonra alicaklarimda olur simdilik böyle diger listemi yazmak uzun sürecek onuda yazmaya basliym ve unuttugm birsey varsa ekliyim dikkatinizi çeken

Gule gule saglikli huzurlu kullan speedy.
Bebek odasi ihtiyaci olarak nelere karar verip aldin? Ozellikle yatak ya da besik olayini

İkinci çocuk olduğu için oda ve çoğu eşyam hazır ayrı oda yapmayacağım o ayrı bu resimler kızımın odasından ilk hali tabi şimdi odada bomba atılmış gibi heryer oyuncak
Resimde gözüken küçük beşikte yanımda yatacak sonrası için çok fikrim yok boş odam var belki ayrı oda belki de bir oda oyuncak odası bir oda yatak odası gibi olacak
Kız annelerine fikir olsun dedim cekirdekaile0506 yazarsan kızımla alakalı herşeyimi paylaştığım blog adresim var kullanıp beğendiğim her şeyi paylaştım

1 hastane çıkışi battaniyeli
11 patikli alt
40 citcitli badi
4 tane 5'li set
8 tulum
31 çorap
6 çift eldiven
2 şapka
2 yelek
2 hırka örgüler hariç
10 önlük
5 salopet
6 tayt
6 tişört
6 battaniye 1 kundak
22 ağız bezi
2 orta boy muslin örtü
2 alt acma örtüsü
5 takım
8 elbise
1 pantolon
4 şort
7 patiksiz alt
2 havlu
2 ayakkabı
5 paket ıslak mendil
Tarak seti
Emzirme önlügu
5 emzik
4 biberon
Sampuan
Pisik kremi
Süt sagma makinesi ve ona uygun 4 biberon
1 paket 60li göğüs pedi
Küvet filesi ve küvet seti
4lu biberon vb temizleyicisi
3 emzik Kutusu
2 emzik tutucu
Meyve sebze filesi ve yedek fileleri
Kaşık ve saklama kabı
2 paket kulak çubuğu
Termoslu çanta

Ayyy canım ne kadar çok

Sağlıkla giysin hepsini inşallah

Acaba minimalist yaşam falan mı takılsan biraz hahahahah :)

Cok tatliymis canim esyalar. Ikinci couk olmasi ne guzel bi suru masraftan otomatikman kurtuluyorsun. Guzel gunlerde kullansinlar canim. Bloguna da bakiyorum canim simdi

Cok tatliymis canim esyalar. Ikinci couk olmasi ne guzel bi suru masraftan otomatikman kurtuluyorsun. Guzel gunlerde kullansinlar canim. Bloguna da bakiyorum canim simdi

aynen canım avantajı büyük oluyor çoğu eşyanın gerekli / gereksiz olmasını tecrübe etmiş oluyorsun kızımda abartma konusunda iktisat yaptığımdan bunda tam tersiyim tamamen ihtiyaca yönelik çünkü gerçekten para tuzağı

Sen oncesinden stoklamissin canim hepsini valla.
Guzel gunlerde kullanin
Amin hepimiz güzel gunlerde saglikla kullanalim canım
Birazcık öyle oldu ama iyide oldu diyorum bir yerde simdi esim yokken cogu seyden kurtuldm en azından birikmisimizden kullanıcam yoksa zorlanirdm

Amin hepimiz güzel gunlerde saglikla kullanalim canım
Birazcık öyle oldu ama iyide oldu diyorum bir yerde simdi esim yokken cogu seyden kurtuldm en azından birikmisimizden kullanıcam yoksa zorlanirdm
Ben de ilk baslarda alisverise erken mi basladim demistim ama su an hic pisman degilim.
Hatta eksikleri gorunce cok fazla gozumde buyuyor. Neyse oyle ya da boyle bir sekilde eksikleri tamamlayacagiz

Ben de ilk baslarda alisverise erken mi basladim demistim ama su an hic pisman degilim.
Hatta eksikleri gorunce cok fazla gozumde buyuyor. Neyse oyle ya da boyle bir sekilde eksikleri tamamlayacagiz
Aynen canım herseyi birden almak bence pek güzel değil gorup begenip ihtiyacsa almak daha iyi beklemeye ne gerek var aldiklarimizdan pisman olmadan saglikla kullaniriz insaAllah sende liste yaptın mi yazmissan bile hatirlayamadim kusuruma bakma canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…