2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Banyo havlularının içi böyle müslinli olanları var onlara bakabilirsin.

Bir annenin en çok korktuğu şey banyodan sonra bebeğini üşütmektir demiş birisi öyle önce buna sonra havluya falan pek kullanacağını sanmam ikisi bir arada daha çok işini görür

Öyle olanlar var mı canım bakayım bir o zaman teşekkür ederim

Kizlar guzel bir hastane cikisi takimi almak istiyorum. Siz nereden hangi marka aldiniz, ve fiyatlarini asagi yukari ogrenebilir miyim fikir olmasi acisindan? İlk once alisverise bundan baslamak iyi olacak sanirim, cunku bayagi onemli bir konu gibi durdu su an gozume. Hastaneden ilk cikis guzel, şık olalim

Hastane cikisini annem hediye aldi.
Ebebektekilerin dokusunu pek begenmedi.
Mahalle arasi bir bebek magazasindan bebitof marka 10 lu hastane cikisini 90 a aldi(ebebekte begenmediklerimiz bile 130 dan asagi degildi). Mali kaliteli, yumusak ve pamuklu idi bir bak istersen

Gule gule giydir insaallah. Az, temiz kullandiklarini sonraki cocuklarinda kullanirsin zaten. Hic kullanmadiklarin da olursa bir arkadasina hediye goturebilirsin. Evet, ben de baslasam iyi olur. En azindan soyle neler hediye gelmis bir listesini yapsam eksiklerimi ona gore cikarsam... Su an hicbir seyim yok gibi geliyor ama belki de liste yapmaya baslayinca ben de senin gibi sasiracagim, aaa neler varmis zaten de haberim yokmus diyecegim

Gule gule kullanir bebegin insaallah. Gerci en fazla 2-3 kere giyecegi bir sey ama ben de oyle kaliteli bir sey istiyorum. Mefrusatcilara bir goz atayim en iyisi. Demek ki asagi yukari 100 tl civarinda diyebiliriz sanirim.

Gule gule kullanir bebegin insaallah. Gerci en fazla 2-3 kere giyecegi bir sey ama ben de oyle kaliteli bir sey istiyorum. Mefrusatcilara bir goz atayim en iyisi. Demek ki asagi yukari 100 tl civarinda diyebiliriz sanirim.
Amin canim
Simdi baktim canim ayni markanin 10 lu hastane cikislari internette 85 tl fln.
Malina bi yerde baktiktan sonra netten de siparis verebilirsin eger daha uygunsa. Ben annem kadar anlamam malindan ama hem benim hem de annemin hosuna gitti

Aynen canım ikinci olursa onada saklarim olmadı veririm ihtiyaci olana alinmis alındı bir kere sağlıkla giydirebiliyimde insaAllah
Bence de liste yapman iyi olur hem elindekini hem eksigini en azından neyin olduğunu bilmek adına güzel alisverislerin olsun insaAllah

Mahalleden bir yerden aldık bjkli takını lisanslı alacaktık ama değmez diye düşündüğüm için 200 küsür tl biz 90 tl aldık

Banto seti ne kadardı kuzum 80 lira e bebek de
Ben banyo setini indirime denk getirip e bebekten 50 tlye aldm.
Babyjem eko 5 li set die geciyo. Seffaf. Kuvet file masrafa kova ve sunger var. Sonra da baska bi yerden ayak aldim ona. Onu da bonus puanlarla aldm ama 90 tlydi.

Biri su kizi durdursun. Cocuk ilkokula kadar elindekileri giyecek

Annem.instagramda bi sayfadan siparis etti. Uzerinde isim yazicak 11li cotton set. 180 tl. Suan farkettim ki pahaliymis. Carsiya hic bakmamistik bile

Annem.instagramda bi sayfadan siparis etti. Uzerinde isim yazicak 11li cotton set. 180 tl. Suan farkettim ki pahaliymis. Carsiya hic bakmamistik bile
Aa isimliler de mi oluyormus? Hangi sayfa acaba ben de baksam nasilmis merak ettim. Ama sizinki de pek ozel olmus canim, ondan fiyati daha yuksektir. Gule gule kullanin insaallah.

Senin bebiş nasıl cinsiyet değiştirdi ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…