2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

https://m.joker.com.tr/urun/mycey-cok-amacli-ortu-muslin-kumas-xl-starbird-pembe-69065

Kızlar bu boyuta bu fiyat iyi gibi geldi banyo sonrası havludan önce islakligini almak icin bir büyük boy alicam sadece listemde yazmadım ekstra yani uygun gorursem alicagim bir secenek benim icin sizlerle paylasmak istedim ama o listemdn sonra ben birsey aldım veya alicam demeye korkuyorum beni linc edersiniz diye:KK70:

Banyo havlularının içi böyle müslinli olanları var onlara bakabilirsin.

Bir annenin en çok korktuğu şey banyodan sonra bebeğini üşütmektir demiş birisi öyle önce buna sonra havluya falan pek kullanacağını sanmam :emir_bebek: ikisi bir arada daha çok işini görür

Banyo havlularının içi böyle müslinli olanları var onlara bakabilirsin.

Bir annenin en çok korktuğu şey banyodan sonra bebeğini üşütmektir demiş birisi öyle önce buna sonra havluya falan pek kullanacağını sanmam :emir_bebek: ikisi bir arada daha çok işini görür
Öyle olanlar var mı canım bakayım bir o zaman teşekkür ederim

Kizlar el emegi demissiniz. Ben de hani odasina raf ya da sifonyer uzerine isimlik gibi bir sey yapmayi planliyorum ama henuz malzeme filan da yok elimde. Tam isminin hepsini degil de, sadece bas harfini boyle susleyerek yapsam nasil olur sizce?
IMG_8882.PNG

IMG_8879.PNG

Kizlar guzel bir hastane cikisi takimi almak istiyorum. Siz nereden hangi marka aldiniz, ve fiyatlarini asagi yukari ogrenebilir miyim fikir olmasi acisindan? İlk once alisverise bundan baslamak iyi olacak sanirim, cunku bayagi onemli bir konu gibi durdu su an gozume. Hastaneden ilk cikis guzel, şık olalim :KK23:

Kizlar guzel bir hastane cikisi takimi almak istiyorum. Siz nereden hangi marka aldiniz, ve fiyatlarini asagi yukari ogrenebilir miyim fikir olmasi acisindan? İlk once alisverise bundan baslamak iyi olacak sanirim, cunku bayagi onemli bir konu gibi durdu su an gozume. Hastaneden ilk cikis guzel, şık olalim :KK23:
Hastane cikisini annem hediye aldi.
Ebebektekilerin dokusunu pek begenmedi.
Mahalle arasi bir bebek magazasindan bebitof marka 10 lu hastane cikisini 90 a aldi(ebebekte begenmediklerimiz bile 130 dan asagi degildi). Mali kaliteli, yumusak ve pamuklu idi bir bak istersen

Sağol canım birazcık öyle fazla fazla oldu:KK48: acele etmemekle brlkte cokta agirdan alma derim agirlasicaz gezmek zor olucak falan firsatin ve imkanin oldugu sürece almak en güzeli bence ama benim gibi olma listesiz cikmamak lazim ben ayarsiz davrandim:olamaz:
Gule gule giydir insaallah. Az, temiz kullandiklarini sonraki cocuklarinda kullanirsin zaten. Hic kullanmadiklarin da olursa bir arkadasina hediye goturebilirsin. Evet, ben de baslasam iyi olur. En azindan soyle neler hediye gelmis bir listesini yapsam eksiklerimi ona gore cikarsam... Su an hicbir seyim yok gibi geliyor ama belki de liste yapmaya baslayinca ben de senin gibi sasiracagim, aaa neler varmis zaten de haberim yokmus diyecegim :KK48:

Hastane cikisini annem hediye aldi.
Ebebektekilerin dokusunu pek begenmedi.
Mahalle arasi bir bebek magazasindan bebitof marka 10 lu hastane cikisini 90 a aldi(ebebekte begenmediklerimiz bile 130 dan asagi degildi). Mali kaliteli, yumusak ve pamuklu idi bir bak istersen
Gule gule kullanir bebegin insaallah. Gerci en fazla 2-3 kere giyecegi bir sey ama ben de oyle kaliteli bir sey istiyorum. Mefrusatcilara bir goz atayim en iyisi. Demek ki asagi yukari 100 tl civarinda diyebiliriz sanirim.

Gule gule kullanir bebegin insaallah. Gerci en fazla 2-3 kere giyecegi bir sey ama ben de oyle kaliteli bir sey istiyorum. Mefrusatcilara bir goz atayim en iyisi. Demek ki asagi yukari 100 tl civarinda diyebiliriz sanirim.
Amin canim
Simdi baktim canim ayni markanin 10 lu hastane cikislari internette 85 tl fln.
Malina bi yerde baktiktan sonra netten de siparis verebilirsin eger daha uygunsa. Ben annem kadar anlamam malindan ama hem benim hem de annemin hosuna gitti

Gule gule giydir insaallah. Az, temiz kullandiklarini sonraki cocuklarinda kullanirsin zaten. Hic kullanmadiklarin da olursa bir arkadasina hediye goturebilirsin. Evet, ben de baslasam iyi olur. En azindan soyle neler hediye gelmis bir listesini yapsam eksiklerimi ona gore cikarsam... Su an hicbir seyim yok gibi geliyor ama belki de liste yapmaya baslayinca ben de senin gibi sasiracagim, aaa neler varmis zaten de haberim yokmus diyecegim :KK48:
Aynen canım ikinci olursa onada saklarim olmadı veririm ihtiyaci olana alinmis alındı bir kere sağlıkla giydirebiliyimde insaAllah:emir_bebek:
Bence de liste yapman iyi olur hem elindekini hem eksigini en azından neyin olduğunu bilmek adına güzel alisverislerin olsun insaAllah:halay:

Mahalleden bir yerden aldık bjkli takını lisanslı alacaktık ama değmez diye düşündüğüm için 200 küsür tl biz 90 tl aldık

Banto seti ne kadardı kuzum 80 lira e bebek de
Ben banyo setini indirime denk getirip e bebekten 50 tlye aldm.
Babyjem eko 5 li set die geciyo. Seffaf. Kuvet file masrafa kova ve sunger var. Sonra da baska bi yerden ayak aldim ona. Onu da bonus puanlarla aldm ama 90 tlydi.

1 hastane çıkışi battaniyeli
11 patikli alt
40 citcitli badi
4 tane 5'li set
8 tulum
31 çorap
6 çift eldiven
2 şapka
2 yelek
2 hırka örgüler hariç
10 önlük
5 salopet
6 tayt
6 tişört
6 battaniye 1 kundak
22 ağız bezi
2 orta boy muslin örtü
2 alt acma örtüsü
5 takım
8 elbise
1 pantolon
4 şort
7 patiksiz alt
2 havlu
2 ayakkabı
5 paket ıslak mendil
Tarak seti
Emzirme önlügu
5 emzik
4 biberon
Sampuan
Pisik kremi
Süt sagma makinesi ve ona uygun 4 biberon
1 paket 60li göğüs pedi
Küvet filesi ve küvet seti
4lu biberon vb temizleyicisi
3 emzik Kutusu
2 emzik tutucu
Meyve sebze filesi ve yedek fileleri
Kaşık ve saklama kabı
2 paket kulak çubuğu
Termoslu çanta
Biri su kizi durdursun. Cocuk ilkokula kadar elindekileri giyecek:KK70:

Annem.instagramda bi sayfadan siparis etti. Uzerinde isim yazicak 11li cotton set. 180 tl. Suan farkettim ki pahaliymis. Carsiya hic bakmamistik bile

Annem.instagramda bi sayfadan siparis etti. Uzerinde isim yazicak 11li cotton set. 180 tl. Suan farkettim ki pahaliymis. Carsiya hic bakmamistik bile
Aa isimliler de mi oluyormus? Hangi sayfa acaba ben de baksam nasilmis merak ettim. Ama sizinki de pek ozel olmus canim, ondan fiyati daha yuksektir. Gule gule kullanin insaallah. :KK36:

Kızlar her sayfayı tek tek okuyorum ama şimdiye kadar hiç yazmamıştım . Ben bebek eşyası olarak yeni heves gidip e bebekten bir kaç eşya almıştım . Bizim 5. aydan sonra cinsiyet değişince gidip tekrar değiştirdik . Aldığım kıyafetlerin yanına philips avent in 2 li emziği ve yine philips in cam biberonunu ekledim . Ayrıca bebek bakım seti ve emzirme önlüğü indirimdeydi onları da alıp ilk alışverişi tamamladım .
Bebeğin sepet beşiğini ( ki çok kullanılmayacağını biliyorum ama yatak odam küçük olduğu için ilk aylar mecburen onu kullanacağım ) , internette albebek diye bir sayfa var , silivri de bir fabrika satış mağazası . Ordan sepet beşik , reflü yatağı , babynest ve emzirme yastığı ile set halinde 500 TL ye görünce kapıp aldık hemen . Sizde bakabilirsiniz inanılmaz indirmleri var . Ben gidip kendim gördüm ve onayladım . Bebeğe oda yapacak olsaydım onu da oradan alırdım . Bu arada büyük karyola beşiğimizi ve bebek arabamızı arkadaşlarım alacak .
Bugün malum ayın 15 i memur günü olduğu için n11.com dan lansinoh göğüs kremi , yine lansinoh göğüs pedi, otri bebe ve sudocream pişik kremini aldım . Hepsi indirimli ve kargo ücretsizdi.
Arkadaşlarım bebegen.com diye bir site önerdi . Epey indirimli ve ürünleri kaliteliymiş . Bende bugün denemek için baktım . Babyjem banyo seti epey indirimliydi onu aldım . 3 parçada kışlık uzun kollu alt üst takım aldım . 3-6 ay arası . Ürünler gerçekten ucuz bakarım kalitesiz ise size bilgi veririm . Ama arkadaşlar çok memnun . Hepsinde %100 pamuk yazıyırdu.
Senin bebiş nasıl cinsiyet değiştirdi ya :KK70:

X