2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Sanirim ankaraya geldigimde bakip almam lazim internet alisverisiyle olcak sey degil dimi

O.zamanda taşıması çok zor olabilir canım. Bizim.arabaya çok zor sigdi bagaj açık geldik :)

Üst katında show room var ya oraya mutlaka bak canim. Biz orada görüp beğendik bebek odasına koymuşlardi sadece tek kapı aynaydi ondan vazgeçtık tabii bi de içerisini kendimiz ayarladik

O.zamanda taşıması çok zor olabilir canım. Bizim.arabaya çok zor sigdi bagaj açık geldik :)

Üst katında show room var ya oraya mutlaka bak canim. Biz orada görüp beğendik bebek odasına koymuşlardi sadece tek kapı aynaydi ondan vazgeçtık tabii bi de içerisini kendimiz ayarladik
Ben her geldigimde o ikeayi boydan bi geziorum zaten. Kayseriden bos bagaj gidip tiklim tiklim donuyoruz hihi

Canım çok sağol paylaşım için. Ben de baktım biraz ama bazı şeyler seninde dikkatini çekmiştir pek gereksiz ama onun dışında güzel. Buradan uyarlama ile kendi listemızı yapabiliriz :)
Evet evet gereksiz bulduğum çok şey oldu, ama ilginç tüyolar da edindim, fikir oldu, bende bugün birazcık alışveriş yaptim. Chakra dan aldım. O markanın müdavimi olan biri olarak kızıma da almasaydım ayıp olurdu :)

Eklentiler

• 20170719_223433-1280x960.jpg
    20170719_223433-1280x960.jpg
    68,3 KB · Görüntüleme: 139
Ayyy Ohhh Ohh pek güzeller ne kadar kaliteli görunuyor burdan bile :KK66:
Evet gerçekten çok kaliteli, Allah tan bebek ürün yelpazesi çok geniş değil yoksa batardım :) indirimleri oluyor takip etmek lazım, bir de bebek arabasında paraya kıyacağim, çünkü çok pratik olması lazım genelde yalnız olacağım için, ınglesina alacağım. Paston pusetler hariç, kullanımı en rahat araba diye biliyorum, epey gezdim e bebek, mothercare, joker vs..

Evet gerçekten çok kaliteli, Allah tan bebek ürün yelpazesi çok geniş değil yoksa batardım :) indirimleri oluyor takip etmek lazım, bir de bebek arabasında paraya kıyacağim, çünkü çok pratik olması lazım genelde yalnız olacağım için, ınglesina alacağım. Paston pusetler hariç, kullanımı en rahat araba diye biliyorum, epey gezdim e bebek, mothercare, joker vs..

Güle güle kullan canim

Cok pahali o bebek arabasi inşallah sever bebişin :)

kızlar ben bunda karar kıldım şimdilik büyük ihtimal bunu alicam epey arastirdm diyebilirm istedigim kriterlere göre bu hoşuma gitti ve bu rengini begendim kırmızisi var o güzel birde ya bu ya da kırmızı tercihim olucak fikrim değişir mi bilmiyorum:halay:

Gunaydın kızlarr kitap alanınız varmı ben hıc bakmadım gereklımı onuda bılmıyorum sankı kucagıma alınca yasaya yasaya öğrenecem gıbıme gelıyor ama elbet bılgımız olması gereken şeylerde vardır. D&R dan Ayşe Öner'in kitabına bakıyorumda şimdi adı Hamilelik, Doğum ve Bebek Bakımı Kitabı aranızda bakanınız varmı

Gunaydın kızlarr kitap alanınız varmı ben hıc bakmadım gereklımı onuda bılmıyorum sankı kucagıma alınca yasaya yasaya öğrenecem gıbıme gelıyor ama elbet bılgımız olması gereken şeylerde vardır. D&R dan Ayşe Öner'in kitabına bakıyorumda şimdi adı Hamilelik, Doğum ve Bebek Bakımı Kitabı aranızda bakanınız varmı

Ben şunu okuyorum canım

Hafta Hafta hamilelik Kağan Kocatepe

Gördümm canım guzele benzıyor peki bebişin bakımı ıle ilgili bilgileri nasıl sankı bunun ınternet sıtesıde var ben sık sık bakıyorum

Canım hafta hafta ayirmis o yüzden bilgi manyağı olmuyorsun sindire sindire yavaş yavaş gidiyor süreç

Ben sevdim valla güzel.

bulunduğum

şehirde fazla imkan yok. sadece civil var çocuk mağzası olarak. oyüzden internete bakıyorum ben de :KK43:
iyi yapmıssın canım bende sureklı nettende ebebek mınıcıty babymall falan bakıyorum civilede bakıyorum urunlerı nasıl sence

Kilosu yazmıyor canım kaç kilo ymis
Bende baktım ama goremedım canım bırde bunlarda su kafama takılıyor oturma alanları darmı oluyor gozle gormek lazım

Muadillerinden ucuz ama onlar kadar performans veren bi araba bence. Cadillac ve quantum olarak 2ye ayriliyo bu markada benzerleri. Bende bu ikisinden birini alcam
bu quantum galiba hosuma gıttı değişik

Canım hafta hafta ayirmis o yüzden bilgi manyağı olmuyorsun sindire sindire yavaş yavaş gidiyor süreç

Ben sevdim valla güzel.
bende bakayım canım netten baka baka sıkıldım bırazda. uygulama ındırdınızmı pekı ben hamılelık takıbı ve gebelık takıbını ındırdım

iyi yapmıssın canım bende sureklı nettende ebebek mınıcıty babymall falan bakıyorum civilede bakıyorum urunlerı nasıl sence

Bende baktım ama goremedım canım bırde bunlarda su kafama takılıyor oturma alanları darmı oluyor gozle gormek lazım

bu quantum galiba hosuma gıttı değişik

bende bakayım canım netten baka baka sıkıldım bırazda. uygulama ındırdınızmı pekı ben hamılelık takıbı ve gebelık takıbını ındırdım

İndirmem mi canım ne bulursam indirdim hahah

Hamilelik takibi favorim

Çoğunlukta banu ciftci ovuyor

Quantum un bordomsu olani var murdum gibi. Onu almayi planliorum ben. Ankarada olup distributore gidenler bi fiyatini sorsa keske. Ona gore butce ayarlayip ankaraya gitmeyi planliorum

Ulus ta mi canım bu distributor

Biz gideriz ama işte zaman konusunda emin değilim çok acele Etmeyeceğiz yine de o zamana kadar almazsan sorarım ben

İndirmem mi canım ne bulursam indirdim hahah

Hamilelik takibi favorim

Çoğunlukta banu ciftci ovuyor
evet hamılelıkte 16. haftandasın dıyo gebelıkte 15. hahah ıyıce kafamı karıstırıyorlar

Quantum un bordomsu olani var murdum gibi. Onu almayi planliorum ben. Ankarada olup distributore gidenler bi fiyatini sorsa keske. Ona gore butce ayarlayip ankaraya gitmeyi planliorum
bende Ankaradayımda bebısımın ılk esyasını alıcam hacı bayramdan. nerdekı o dist lalaylay :KK70:

X