2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Kızlar dayanamadım bunları aldımmmm :) Geçen hafta Trendyol - Carter's ta indirim vardı, bir de çocuk haftası mıymış neymiş, ordan da indirim gelince almak farz oldu. :)

Eklentiler

• 888510754114_1_org_zoom.jpg
    888510754114_1_org_zoom.jpg
    30,3 KB · Görüntüleme: 117
  • 888767686992_1_org_zoom.jpg
    888767686992_1_org_zoom.jpg
    32,7 KB · Görüntüleme: 118
Kızlar dayanamadım bunları aldımmmm :) Geçen hafta Trendyol - Carter's ta indirim vardı, bir de çocuk haftası mıymış neymiş, ordan da indirim gelince almak farz oldu. :)
Cok tatlislar canim saglikla Güle gule giyer insaAllah bende dün erkek cicislerine baktım ama secenek cok az ya:işsiz:

yesa yesa Canım bende park yatak almaya karar verdim katlanip tasimasida kolay istersem annemlere getiririm kvye kendi evime falan bebisim kendi yataginda yatmis olur dusuncesiyle model baktiginda hosuna giden olursa bende bilgilenmis olurum ben boyu 120 olanlara bakicam biraz daha uzun süre gitmesi icin

yesa yesa Canım bende park yatak almaya karar verdim katlanip tasimasida kolay istersem annemlere getiririm kvye kendi evime falan bebisim kendi yataginda yatmis olur dusuncesiyle model baktiginda hosuna giden olursa bende bilgilenmis olurum ben boyu 120 olanlara bakicam biraz daha uzun süre gitmesi icin

Çok mantıklı bir karar canım

Güzel beğendiğimiz olursa paylasalim.:)

Kızlar benim de oturma odam vardı, ama biz hep salonda oturduk. Orası misafir odası gibi oldu. Dün oturma odasındaki bütün eşyaları letgo dan sattım :) Ordan gelecek parayla da IKEA dan hensvik gardırop ile SUNDVIK beşik alacağım. Fiyatları inanılmaz uygun ve kullananlar çok memnun. Karyolanın ön tarafı çıkıyor da. Birkaç sene de öyle kullanabilir diye düşünüyorum.

Eklentiler

• 2.png
    2.png
    110,1 KB · Görüntüleme: 131
  • Adsız.png
    Adsız.png
    73,3 KB · Görüntüleme: 127
Çok mantıklı bir karar canım

Güzel beğendiğimiz olursa paylasalim.:)
Aynen canım birde renk olarak unisex bir renk tercih edicem nasip olursa eger 2.yede kullanırm gerci evde duran seyin rengi ne olsa farketmezde ne biliym ama mor rengi cok severim mor ve guzel görürsem erkek bile olsa tercih ederim sanırım:halay:

images.jpg
Kızlar becerebilirsem emzirme yastığini kendim dikicem bu yastık hamileykende bacagn arasina koymak için kullaniliyor sanırım hemde oturmaya basladiginda destek olsun diye falan baya islevli birsey satin alana kadar istediğim kumas renk desende kendim dikiyim diyorum insaAllah becerebilirm

Ulus ta mi canım bu distributor

Biz gideriz ama işte zaman konusunda emin değilim çok acele Etmeyeceğiz yine de o zamana kadar almazsan sorarım ben
Ulusta die bi konu gecmisti die hatirliorum topikte. Aceleye mahal yok kuzum. Daha cok zaman var bende 2 3 aydan once gelmem galiba

CYMERA_20170721_184250.jpg CYMERA_20170721_184119.jpg
Bebisime bunları aldım bugün bana kalsa her gün birsey alırım zor tutuyorum kendimi cok güzel şeyler var:anneadayı:

Cillim diye bir siteden alisveris yapan arkadas vardı geldi mi kargo nasıl ürünleri fiyatlar cok uygunda şüphe uyandırdı pahalı şeyler göre göre:KK48:

Kizlar bebek arabasini internetten letgo gibi 2. El olarak almaya nasil bakiyorsunuz, ben biraz baktim magaza fiyatindan bayagi uyguna gelmis oluyor.

X