2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

mrb arkadaşlar. kıyafet alışverişlerine başladınız mı? cillim.com diye bi site var fiyatlar gayet uygun. burdan alışveriş yapan oldu mu?
kaliteli ve uygun fiyatlı başka siteler biliyor musunuz;?
Canım ben hıc netten alısverıs yapmıyorum esımde ole cıkarız el ele dolasır elımızle secer bakarız ben anca fıkır olsun dıye ınternet sayfalarına bakarım.

https://www.e-bebek.com/casual-quantum-travel-sistem-bebek-arabasi-p-cas-16cas028/
bu araba nasıl kızlar rengı nasılda farklı duruyor alısılagelenden farklı

bulunduğum
Canım ben hıc netten alısverıs yapmıyorum esımde ole cıkarız el ele dolasır elımızle secer bakarız ben anca fıkır olsun dıye ınternet sayfalarına bakarım.

https://www.e-bebek.com/casual-quantum-travel-sistem-bebek-arabasi-p-cas-16cas028/
şehirde fazla imkan yok. sadece civil var çocuk mağzası olarak. oyüzden internete bakıyorum ben de :KK43:

Kızlar bizim yüklük gibi bir dolaba hem de bebetomuz için dolaba ihtiyacimiz vardı bunu aldık. İçini istediğimiz gibi yaptırdık. İkea olduğu için zaman içerisinde yine çekmece raf sepet her bi şey alıp çıkarabiliriz :)

Ya da rafı askiligin yerini değiştirilir

T Teacher10

S Serpilzorlu

15003612073241042047744.jpg
1500361245554-597661899.jpg
1500361266427-940269575.jpg

Son düzenleme:
mrb arkadaşlar. kıyafet alışverişlerine başladınız mı? cillim.com diye bi site var fiyatlar gayet uygun. burdan alışveriş yapan oldu mu?
kaliteli ve uygun fiyatlı başka siteler biliyor musunuz;?

Canım sen dedikten sonra baktım. Valla pek güzel tabii ben de anlamam kaliteli mi falan ama tüm bebek ürünlerinde yüzde yüz pamuk yazıyor zaten :) bilmem ki sıkıntı olmaz heralde :)

Canım sen dedikten sonra baktım. Valla pek güzel tabii ben de anlamam kaliteli mi falan ama tüm bebek ürünlerinde yüzde yüz pamuk yazıyor zaten :) bilmem ki sıkıntı olmaz heralde :)
ben 2 takım sipariş ettim. gelsin ona göre ya iade ederim ya da alışverişe devam ederim :KK66:

Muadillerinden ucuz ama onlar kadar performans veren bi araba bence. Cadillac ve quantum olarak 2ye ayriliyo bu markada benzerleri. Bende bu ikisinden birini alcam

Kızlar okurken başım döndü vallahi. Bir blok buldum, ne çahılmışım, bebeklerle ilgili hiçbir şey bilmiyormuşum dedim. Bir sürü detay var. Siz de okuyun muhakkak.

momslike.blogspot.com/2014/04/buyuk-bebek-alsverisi.html?m=1

Kızlar okurken başım döndü vallahi. Bir blok buldum, ne çahılmışım, bebeklerle ilgili hiçbir şey bilmiyormuşum dedim. Bir sürü detay var. Siz de okuyun muhakkak.

momslike.blogspot.com/2014/04/buyuk-bebek-alsverisi.html?m=1

Canım çok sağol paylaşım için. Ben de baktım biraz ama bazı şeyler seninde dikkatini çekmiştir pek gereksiz ama onun dışında güzel. Buradan uyarlama ile kendi listemızı yapabiliriz :)

X