2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Kızlar süt sağma pompası aldınız mı doğumdan sonra mı karar vereceksiniz? alanlar hangi marka aldı?

Herkes başka bi şey aldı ben toplama yazayım

1. Philps avent tek ya da çıfli alanlar

2. Mamajo tek ya da ciftli alanlar

3. Lansinoh tek ya da ciftli alanlar

4. Medela tek ya da ciftli alanlar

639 sayfada konusulanlari yazdım :)

Bazıları manuel bazıları elektrikli aldı

Ben 1.numara tek elektrikli :)

Arkadaşlar bu sling kaç derece yıkanır daha doğrusu makinada yıkanır mı kullanım klavuzunda üstünde etiketinde yıkama talimatı göremedim. alan arkadaslar siz nasıl yikadiniz

Ben yikama talimati var mi bakmadan yikadim :)
30 derecede makinada. Nasil istedigin rengini bulabildin mi
cnm ben siyah veya lacivert istiyordum. ama yoktu malesef. diğer renklerde çok canlı ve güzeldi ancak eşimde takar diye gri aldım :) tabi eşim bayağı dumur oldu bende mı takacağım diye o ayrı bir konu :halay: sen ne renk aldın canım :) sıktirma yaptırdın mı peki

Kizlar birsey sorcam sacma gelebilir ama bilmiyorum gercekten:110:
Dogumevinde dogum yapcam 2 kisi kaliyor buyuk ihtimal bir odada. Odayi süslemek istiyorm dogumevinde bu imkanim olur mu sizce bide neler yapabilirim dha once kimseye doğum ziyareti ne gitmedim malesef hic bilmiyorum neler yapabilirim arkadasmda yok fikir alabileceğim:110:

Kizlar birsey sorcam sacma gelebilir ama bilmiyorum gercekten:110:
Dogumevinde dogum yapcam 2 kisi kaliyor buyuk ihtimal bir odada. Odayi süslemek istiyorm dogumevinde bu imkanim olur mu sizce bide neler yapabilirim dha once kimseye doğum ziyareti ne gitmedim malesef hic bilmiyorum neler yapabilirim arkadasmda yok fikir alabileceğim:110:

Olabilir tabi ama gecenlerde boyle bi konu oldu bi ablamiz bi olay anlatti dogum evinde bu sekilde bi anne hazirlik yapmis birazda abartmis galiba olayi doktor cok kizmis bu ne gosteris burda bunu yapabilen var yapamayan var kaldirin bunlari diye soyle bi dusundumde evet ortak alanli bir yerde imrenebilir insan ici gidebilir bi uzulmustum :KK43: hastaneye gittiğinde hemsirelere bi sor istersen daha once yapan olmusmu

Olabilir tabi ama gecenlerde boyle bi konu oldu bi ablamiz bi olay anlatti dogum evinde bu sekilde bi anne hazirlik yapmis birazda abartmis galiba olayi doktor cok kizmis bu ne gosteris burda bunu yapabilen var yapamayan var kaldirin bunlari diye soyle bi dusundumde evet ortak alanli bir yerde imrenebilir insan ici gidebilir bi uzulmustum :KK43: hastaneye gittiğinde hemsirelere bi sor istersen daha once yapan olmusmu

Hic bu acidan düşünmemiştim :KK43: cok üzücü bi durum olabilir üstelik oda lohusa olacak.

cnm ben siyah veya lacivert istiyordum. ama yoktu malesef. diğer renklerde çok canlı ve güzeldi ancak eşimde takar diye gri aldım :) tabi eşim bayağı dumur oldu bende mı takacağım diye o ayrı bir konu :halay: sen ne renk aldın canım :) sıktirma yaptırdın mı peki
Evet program normal sikmasini da yapti, kuruduktan sonra utuleyip kaldirdim zaten cok narin bir kumas degil
Ben de gri aldim pek canli renkler seven birisi degilim zaten. Esim kullanir diye dusunmustum ben de ama erkekler kendi kullanimlari acisindan bu urunu pek uygun bulmuyorlar diyeyim :))

Hic bu acidan düşünmemiştim :KK43: cok üzücü bi durum olabilir üstelik oda lohusa olacak.
allahim nasip ederse biz evimizi susluycez ben kizlarin odasunda kalacagim zaten ... insallahda kucagimiza almak nasip olur bebislerimizi
yarin kontrole gidecegim ozaman dogum yapan bölümü gezeceğim ilk defa devlette doğum yapacagim bakalim nasıl bir odalar

Herkes başka bi şey aldı ben toplama yazayım

1. Philps avent tek ya da çıfli alanlar

2. Mamajo tek ya da ciftli alanlar

3. Lansinoh tek ya da ciftli alanlar

4. Medela tek ya da ciftli alanlar

639 sayfada konusulanlari yazdım :)

Bazıları manuel bazıları elektrikli aldı

Ben 1.numara tek elektrikli :)
Teşekkür ederim canım bilgiler için medela al dedi arkadaşlar ama o da epey varmış bi bakayım bende...

Canım yapılmıyorsa da üzülme çikolatanı hediyeliklerini götürürsün tacını takar bebeğinin yattığı yatağa güzel bir yastık koyarsın en azından bu da yeter. Ben çikolata dışında hic birini yapmayacağım gerçi ama sen ozeniyorsan minimal çapta yapabilirsin :)

Canım yapılmıyorsa da üzülme çikolatanı hediyeliklerini götürürsün tacını takar bebeğinin yattığı yatağa güzel bir yastık koyarsın en azından bu da yeter. Ben çikolata dışında hic birini yapmayacağım gerçi ama sen ozeniyorsan minimal çapta yapabilirsin :)
bende sadece çikolata yapacağım birde ev için takı yastığına özendim.. çikolata yı işden gelen olur diye düşündüm yoksa hiç niyetim yoktu..

X