2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Ben de senin gibi düşünüyordum aslında canım ama bikaç arkadaşım almalısın deyince kafam karıştı size sorayım dedim bence de ya az hava alacak yeri olsun minnoşun teşekkür ederim canım

Herkesin fikir yürütme ve mantigi farkli oluyo iste sanirim deneyimlerle anlicaz bizde ne olup ne olmicagini

bende oyun park beşik aldim ve uyku seti almayacağım ev zaten sicak olacak oradan bebisimi görürüm izlerim inşallah
uyy yesin onu annesi :) inşallah hepimizde hayirlisi ile sağlığıyla inşallah kucagimiza alırız

günaydın kızlar hayırlı sabahlar
pravo konfort pusetli bebek arabası için nedersiniz nasıl sizce ..
ben iki çocuk büyüttüm ama bebek arabası almadim kizlarim şimdi bebek arabası istiyor elifi gezdirmek için, hemde toruunlarim olur gelen çocuğunu gezdirir diye almaya karar verdim ...
pravo konfort fiyat olarak iyi siz nedersiniz bu araba için hemre pusetli bebek arabası..
henüz almadum bakıyorum ilk size sorayim dedim

Güzel ama araçta çok yer kaplar gibi duruyor baston travel sistem tercih etmeni öneririm

Hic bilmedigim bi ürün ne kadarmis fiyati

kizlar gunaydin,gecen burda bi arkadas park besik alacakti isim olarak hatirlyamadim ama e bebekte 250 tl ve uzerine 50 tl indirim kuponum var.hrm magazada hemde nette gecerli.benim alacak fazla biseyim kalmadigi icin kullanmayacagim.eger besigi e bebekten alacaksa kuponu verebilirim.yada baska bi arkadasta olabilir.e bebekten alisveris yapacak olan varsa ozelden yazabilir.gondereyim kupon nosunu.sadece soyle bir sorun var son kullanim yarin.aklinizda bulunsun.

pek kullanışlı gibi durmuyor, çift taraflı olabiliyor mu o önemli bence. birde iskeleti plastik mi tam anlayamadım ama malzemesi kaliteli gelmedi çok bana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…