2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Aslında travel olduğu için bu pek hafif değil 7.5 kg :110: 5.6 kg.si vardı o da malesef ilk 3 ay 4 ay ne yapacagimi bilemedim anakucagi monte olmuyor. 1 yasindan sonra olmazsa daha hafif bir modele bakarim napalim.. :)
Canım maclaren guest e baktın mı ben onu netten arastırdım ama quinny buzz aldım ama bunu almadaydım maclaren düşünüyordum açıkçası

Canım maclaren guest e baktın mı ben onu netten arastırdım ama quinny buzz aldım ama bunu almadaydım maclaren düşünüyordum açıkçası
Baktım cnm 5.6 kg 0inci aydan itibaren kullanılabiliyor sırtı tam yatıyor ancak malesef ana kucağı yok hic bir anakucagi da olmuyor. ilk 6 ay kullanımında biraz sıkıntı yaratacaktı bizde o yüzden böyle aldık. Quinny buzlar çok kaliteli bir bebek arabası inşallah memnun kalırsınız

Kızlar ,
Eviniz merdivenli ise asansör yoksa tek başınıza dışarı çıkacaksanız travel hiç önermem ilk arabam öyleydi sattım çok zor kullanmak.
İlk 6 ay Kolay bebeği ana kucağına koyup diğer elinizde alt Demir'i dışarı çıkabilirsiniz.

ama 2. Aparata geçtiğinizde tek elde alt Demir , Bebek , üst koltuk aparat dışarı çıkmak pek mümkün olmuyor. ( Demire koltuğu takıp kapatabilirsiniz olabilir ) traveller genelde takılmıyor

Kızlar ,
Eviniz merdivenli ise asansör yoksa tek başınıza dışarı çıkacaksanız travel hiç önermem ilk arabam öyleydi sattım çok zor kullanmak.
İlk 6 ay Kolay bebeği ana kucağına koyup diğer elinizde alt Demir'i dışarı çıkabilirsiniz.

ama 2. Aparata geçtiğinizde tek elde alt Demir , Bebek , üst koltuk aparat dışarı çıkmak pek mümkün olmuyor. ( Demire koltuğu takıp kapatabilirsiniz olabilir ) traveller genelde takılmıyor
Aynen öyle asansör şart özellikle ağır bebek arabalarında. yoksa bir kolda çocuk bir kolda bebek arabası mümkünatı yok hele birde ana kucağı varsa tek başına evden çıkmak diye birşey söz konusu olmaz

park yataktada kraft calipsoyu begendim indirimdeydi hemde bu ara ama bende daha erken diye bekliyorum
Daha arastirmadim canım park yatak incelerim onerini uygun birsey bakıyorum yatak için evime geçince besik falan almak istiyorum park yatagida katlanip her yere gidiyor diye istiyorum

Aynen öyle asansör şart özellikle ağır bebek arabalarında. yoksa bir kolda çocuk bir kolda bebek arabası mümkünatı yok hele birde ana kucağı varsa tek başına evden çıkmak diye birşey söz konusu olmaz

Bizim arabamızda weib 1012 markaydı aslında aşırı ağır araba değil ama işte dışarı çıkmak eziyetti bide işin farklı boyutu var kızım asla o arabada durmadı 7 ay ve sonrası hiç kullanmadım arabayı sattığım kadın bile şaşırdı hem kanguru ile gezdik

Kızım yine kardeşine bir şeyler aldı.
Lcw tulum ve dışarıda alt açma örtüsü

Eklentiler

• IMG_2888.JPG
    IMG_2888.JPG
    56,4 KB · Görüntüleme: 82
  • IMG_2889.JPG
    IMG_2889.JPG
    50,9 KB · Görüntüleme: 84
  • IMG_2890.JPG
    IMG_2890.JPG
    45 KB · Görüntüleme: 96
  • IMG_2891.JPG
    IMG_2891.JPG
    46,6 KB · Görüntüleme: 93
Kizlar merhaba bakiyorumda bayagi biseyler alinmis.6 sene sonunda cok zorlardan gecerek gelen bir bebek oldugu icin cok heveslerim var allah razi olsun esimde karismiyir.bende basladim alisverise. Once agirlari aldim.arabayi kraft xlx 360 aldim hafifliginden ziyade seriligi ve kullanim ozelligi cok iyi. Tek elle cift yonlu olabiliyor. Mobilya takimi aldim kakule marka resimlerini fikir olsun diye fiyatlari ile paylasiyorum yanlis anlasilmasin

Eklentiler

• Screenshot_2017-08-28-21-58-16.png
    Screenshot_2017-08-28-21-58-16.png
    131 KB · Görüntüleme: 100
  • Screenshot_2017-08-02-19-06-59.png
    Screenshot_2017-08-02-19-06-59.png
    199,1 KB · Görüntüleme: 91
  • Screenshot_2017-08-01-12-35-13.png
    Screenshot_2017-08-01-12-35-13.png
    360,9 KB · Görüntüleme: 91
  • Screenshot_2017-08-09-16-17-07.png
    Screenshot_2017-08-09-16-17-07.png
    305,6 KB · Görüntüleme: 90
Kizlar merhaba bakiyorumda bayagi biseyler alinmis.6 sene sonunda cok zorlardan gecerek gelen bir bebek oldugu icin cok heveslerim var allah razi olsun esimde karismiyir.bende basladim alisverise. Once agirlari aldim.arabayi kraft xlx 360 aldim hafifliginden ziyade seriligi ve kullanim ozelligi cok iyi. Tek elle cift yonlu olabiliyor. Mobilya takimi aldim kakule marka resimlerini fikir olsun diye fiyatlari ile paylasiyorum yanlis anlasilmasin

hepsi çok güzel sağlıkla gelsin kullansın minik..

kızlar bu yatak bebek arabası oda en agır esyalar bana zor gelıyor ne alıcam ne yapıcam kafamı karıstıryor

Ooo topic cosmus. Ben kalmisim 40li sayfalarda. Tabiki de okudum.hepsini coook guzel seyler alinmis. Hayirla kullanin insallah
Bende aldim bisiler. Babyjem eko 5li kuvet seti ve babyjem sepetli kuvet ayagi xl aldim. Philips avent bebek telsizi aldm.
Cok heveslendim bi tane mama termosu aldim ne isime yaricaksa:KK70:
Bebek odasi anne yani besik ve araba kaldi buyuk olarak. Ama kucuk.cok sey eksik daha.

Bizim arabamızda weib 1012 markaydı aslında aşırı ağır araba değil ama işte dışarı çıkmak eziyetti bide işin farklı boyutu var kızım asla o arabada durmadı 7 ay ve sonrası hiç kullanmadım arabayı sattığım kadın bile şaşırdı hem kanguru ile gezdik
Kac kiloydu canim araba. Ben 6.5 kiloluk bisey almistim agir sayilmaz heralde

Hayırlı olsun eşyalarınız :)

X