2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Ben henüz almadım ancak bugün bebek arabalarına göz attım maclaren quest almaya karar verdim sayılır. Artı yanları 5.6 kilo çok hafif ve sağlam. Ancak anakucagi yok. ilk 3 ay sırt destekli şekilde içine koyup arabayı da tam yatar pozisyona getirip o şekilde kullanmayı düşünüyorum. Satıcı ilk 3 4 ay için zor olacağını söyledi bu şekilde kullanmamin ancak ben hafif bir bebek arabası istediğim için sanırım alacağım.

liteway kesinlikle super bi araba yigenimde kullandik baska hicbir arabaya bakmadan direk gidip onu almayi dusunuyorum cevreden soylenen bikac arabayi inceledim ( biri quinny xtra2 ) yine donup litewaye karar verdim

hangi anneye sorarsanız sorun genelde bu iki arabanın adını verir ikisi de anneler için üretilmiş
İlk 3 ay zaten hızlı geçen dönem 1 ayı evde geçiyor

Ben bebek arabasını dün aldım Kraft'tan e-bebekte bayrama özel indirim vardı. 1290TL'den 1030 Tl'ye düşmüştü yanında puseti de var puseti oto koltuğu da olabiliyor. Hafif ve tekerlekleri küçük. Tamamen katlanabiliyor.

Özellikleri:

• Doğumdan itibaren kullanılabilme
  • Ayarlanabilen tente
  • Çoklu pozisyona ayarlanabilen sırt dayanağı
  • Çıkarılabilir ön bar
  • Ergonomik tutma sapları
  • Doğumdan itibaren kullanıma uygun destek pedi
  • Ayarlanabilen ayak dayanağı
  • Katlandığında otomatik kilitlenebilme
  • Geniş alt sepet
  • Yağmurluk

Oto/Taşıma Koltuğu
  • ECE R44/04 belgeli
  • Grup 0+ (0-13 kg arası bebekler için uygundur).
  • Taşıma koltuğu, ana kucağı ve oto koltuğu olarak kullanılabilme
  • Çok pozisyona ayarlanabilir tente
  • 3 farklı kullanım (taşıma, sallanma ve yatış)
  • Ekstra dolgulu kumaş
  • Otomobile kolay monte edilebilme

Eklentiler

• kraft.png
    kraft.png
    223 KB · Görüntüleme: 83
Ben bebek arabasını dün aldım Kraft'tan e-bebekte bayrama özel indirim vardı. 1290TL'den 1030 Tl'ye düşmüştü yanında puseti de var puseti oto koltuğu da olabiliyor. Hafif ve tekerlekleri küçük. Tamamen katlanabiliyor.

Özellikleri:

• Ayarlanabilen tente
  • Çıkarılabilir ön bar
  • Geniş alt sepet
  • Yağmurluk

Oto/Taşıma Koltuğu
  • ECE R44/04 belgeli
  • Ekstra dolgulu kumaş

Güle güle kullan canim. Kaç kilo acaba ?

Iyi bayramlar arkadaşlar :) bayram demedim seyran demedim e-bebek e kostum. hep mi oyle bilmiyorum orasi ama bana fiyatlari uygun geldi bir çok şey indirime girmiş bende aldım yeni doğan icin birşeyler. havlusu, altı üstü, zıbını, çorapları :) sizlerde bir bakın derim oraya :)
Hayırlı olsun canım iyi günlerde kullan inşallah fotoğraf atar mısın

Kızlar güzel indirimleri bulursanız yazın ben takip etmeye çalışıyorum ama her site farklı ya

Özellikleri:

• Ayarlanabilen tente
  • Çıkarılabilir ön bar
  • Geniş alt sepet
  • Yağmurluk

Oto/Taşıma Koltuğu
  • ECE R44/04 belgeli
  • Ekstra dolgulu kumaş

Tek hamlede buzulerek katlanan arabami bu incelemistim tek elle kapatamam diye elemistim onuda

Benim de şu an icin 3 araba var aklımda

1..Tabii ki chicco lite way plus

2. Beneto bt 500 Trio travel sistem

3. Casual quantum travel sistem

O kadar cok marka ve cesit araba varki insan allak bullak oluyo ote yandan o kadar parayi vericeksem adam gibi bisi olsun istiyo zor isler imis bu isler :anneadayı:

O kadar cok marka ve cesit araba varki insan allak bullak oluyo ote yandan o kadar parayi vericeksem adam gibi bisi olsun istiyo zor isler imis bu isler :anneadayı:

Aynen canım ama bi kaç eleme yöntemi geliştirmek lazım

Mesela ben 1000 tl üzerine çıkmayalim diyorum bayaa bi araba eleniyor

10 kilo üzeri olmasın diyorum yine bayaa bi araba gidiyor

Böyle böyle bulacağız inşallah bi araba:)

Aynen canım ama bi kaç eleme yöntemi geliştirmek lazım

Mesela ben 1000 tl üzerine çıkmayalim diyorum bayaa bi araba eleniyor

10 kilo üzeri olmasın diyorum yine bayaa bi araba gidiyor

Böyle böyle bulacağız inşallah bi araba:)

Benimde olur ya cocuk kucagimda kapatmam gerekir diye tek elle basit bi sekilde kapatabilcegim ve tasiyabilcegim araba onceligim hafif olsun cok yer kaplamasin en fazla 1500 lira olsun diyorum ve boylece beni her kapi litewaye goturuyo:KK48:

Benimde olur ya cocuk kucagimda kapatmam gerekir diye tek elle basit bi sekilde kapatabilcegim ve tasiyabilcegim araba onceligim hafif olsun cok yer kaplamasin en fazla 1500 lira olsun diyorum ve boylece beni her kapi litewaye goturuyo:KK48:

Bence de güzel. Ama ana kucağı çok ağır geliyor bana o çok düşündürüyor malesef

Bende arabayı seçtim ama almak icin erken diye bekliyorum casual vista alicam kismetse park yatak secimi kaldı sadece büyük esya olarak onu da arastira arastira bulurum ikisini bir alırım sanırım:anneadayı:

Bende arabayı seçtim ama almak icin erken diye bekliyorum casual vista alicam kismetse park yatak secimi kaldı sadece büyük esya olarak onu da arastira arastira bulurum ikisini bir alırım sanırım:anneadayı:

park yataktada kraft calipsoyu begendim indirimdeydi hemde bu ara ama bende daha erken diye bekliyorum

Maclaren de cok güzel ben bakmıstım kırmızısı hafif de oluyor
Aslında travel olduğu için bu pek hafif değil 7.5 kg :110: 5.6 kg.si vardı o da malesef ilk 3 ay 4 ay ne yapacagimi bilemedim anakucagi monte olmuyor. 1 yasindan sonra olmazsa daha hafif bir modele bakarim napalim.. :)

X