2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Bebek arabası olarak da, chicco lite way plus aldık. Hem fiyatı uygun (1000 TL) hem de kullanışlı. Yorumlar da genel olarak iyiydi. Kullanıp göreceğiz bakalım :)

Eklentiler

• chicco-lite-way-plus-travel-sistem-night-siyah-z.jpg
    chicco-lite-way-plus-travel-sistem-night-siyah-z.jpg
    56,2 KB · Görüntüleme: 65
Ooo topic cosmus. Ben kalmisim 40li sayfalarda. Tabiki de okudum.hepsini coook guzel seyler alinmis. Hayirla kullanin insallah
Bende aldim bisiler. Babyjem eko 5li kuvet seti ve babyjem sepetli kuvet ayagi xl aldim. Philips avent bebek telsizi aldm.
Cok heveslendim bi tane mama termosu aldim ne isime yaricaksa:KK70:
Bebek odasi anne yani besik ve araba kaldi buyuk olarak. Ama kucuk.cok sey eksik daha.

telsizi denedinizmi aklim kalmisti onda esim kamera diye tutturunca alamamistim :)

telsizi denedinizmi aklim kalmisti onda esim kamera diye tutturunca alamamistim :)
Telsizi benden once 2 ayri kuzenim kullandi. 2013 de birine aldik 2015 de birine. Ikiside cok memnundu. O yuzden aldim ben. O zaman karsilikli iki daireye koyduk denedik cok net caliaiodu. Evin bi ucundan diger ucuna da denedm aldigimda yi e cok netti

Güle güle kullan canim. Kaç kilo acaba ?

Kolinin üzerinde 11 kilo yazıyordu ama sadece arabanın mı yoksa pusetle birlikte mi bilemiyorum bana kullanımı ve taşıması hafif geldi sanki 11 kilo kadar yok gibi. puseti de tek elle çok rahat kaldırabiliyorum. Puset sadece 6 ay kadar kullanıldığından benim 6 aydan sonra 3 yaşa kadar olan oto koltuklarından almam gerekiyor o yüzden araba ve puset bütçesini 1000-1100 lira arasında düşünmüştüm. O fiyat segmentinde en iyisi Krafttı e-bebekte :)

Tek hamlede buzulerek katlanan arabami bu incelemistim tek elle kapatamam diye elemistim onuda

Evet büzülerek katlanandan bebek pusetteyken kapatılabilir. Genelde yanımda elbet biri olur düşüncesiyle tek el özelliği pek aramadım ben yalnız olsam bile arabayı açık şekilde ya apartmanda bırakacağım zaten aile apartmanı olduğu için ya da arabaya bagaja koymam gerekirse de puseti önce arabaya bırakıp öyle koyarım diye düşündüm

Merhaba hatunlar.. Evime geldim çok şükür düzenimi tekrar kurucam. Sizler nasılsınız? Birşey soracağım size, mothercareden alışveriş yapanlarınız var mı? Her ayın 14-15-16sında indirim oluyormuş doğru mu hacılar?

Kızlar siz arastırın alın bakın da beğenirseniz ben de sizinkilerden alırım :KK66:
Şu ayın 15i bi gelse de azıcık alışveriş yapsam defactodan aldığım iki tayt bi pantolonla yazı geçirdim ama sıkıldım iyice

Telsizi benden once 2 ayri kuzenim kullandi. 2013 de birine aldik 2015 de birine. Ikiside cok memnundu. O yuzden aldim ben. O zaman karsilikli iki daireye koyduk denedik cok net caliaiodu. Evin bi ucundan diger ucuna da denedm aldigimda yi e cok netti

Gule gule kullanin :)

Kanguru alacaklar Öner'i olsun Ergo baby 3 yaşa kadar kullanılıyor
Kızım 2 yaşındayken bile çıkıyordum onunla çok rahattı hatta instagramda hep resimlerimiz var.
Bele ağırlık vermiyor Harika bir ürün

Kızlar ,
Eviniz merdivenli ise asansör yoksa tek başınıza dışarı çıkacaksanız travel hiç önermem ilk arabam öyleydi sattım çok zor kullanmak.
İlk 6 ay Kolay bebeği ana kucağına koyup diğer elinizde alt Demir'i dışarı çıkabilirsiniz.

ama 2. Aparata geçtiğinizde tek elde alt Demir , Bebek , üst koltuk aparat dışarı çıkmak pek mümkün olmuyor. ( Demire koltuğu takıp kapatabilirsiniz olabilir ) traveller genelde takılmıyor
canım bısey sorcam guleceksın bana travel sıstem ne dıgerı ne :)

canım bısey sorcam guleceksın bana travel sıstem ne dıgerı ne :)

Canım şimdi travel sistem dedikleri

Genelde 2 parçadan oluşuyor bebek arabasının kendisi ve bebek arabasının üzerine takılan aynı zamanda arabanın arka koltuğuna takılan ve aynı zamanda çıkarıp mesela hastane kapisinda arabayi bıraktın bebeği o koltuk ile alıp doktorun odasına gidebilirsin

Gelelim ikinci tip tek parça olanlar baston tipi diye cesitleri var tek parça bebek arabası işte :)

Canım şimdi travel sistem dedikleri

Genelde 2 parçadan oluşuyor bebek arabasının kendisi ve bebek arabasının üzerine takılan aynı zamanda arabanın arka koltuğuna takılan ve aynı zamanda çıkarıp mesela hastane kapisinda arabayi bıraktın bebeği o koltuk ile alıp doktorun odasına gidebilirsin

Gelelim ikinci tip tek parça olanlar baston tipi diye cesitleri var tek parça bebek arabası işte :)
sagol canım bende acaba mekanızma olarak mı farklı dıye dusundum :))) tesekkur ederım bende travel sıstem alacagım o zaman :))))

X