2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Bebek arabası olarak da, chicco lite way plus aldık. Hem fiyatı uygun (1000 TL) hem de kullanışlı. Yorumlar da genel olarak iyiydi. Kullanıp göreceğiz bakalım :)
canım bu model benım de hosuma gıttı ama bırde cıft yonlu kullanımı var mı bılıyor musun puset oturrtugunda ıstege gore dıs tarafa veya sana bakacak sekılde demek ıstedım

canım bu model benım de hosuma gıttı ama bırde cıft yonlu kullanımı var mı bılıyor musun puset oturrtugunda ıstege gore dıs tarafa veya sana bakacak sekılde demek ıstedım

Benim.bildiğim bebek arabasinin iki yonlu olmasi yok canım bu modelde

Ama zaten puset ( araba koltugu) ters olarak konuluyor

sadece pusetı ters oluyor sanırım evet o da vardır dımı bu modelde

canim tek arabayi kullandiginda bebek sana dogru donuk olmuyo anakucagiyla kullandiginda sana donuk oluyo zaten ilk 7 8 ay anakucagiyla kullanilcagi icin sana donuk olmasi yeterli sonrasinda zaten gerek yok bence arabayi yigenimde kullanmistik tasli yollarda bile inanilmaz rahat bi kullanimi var on teker manevralarida cok guzel arabayi ayaginla bile kapatabiliyosun benim tek tercihim acikcasi :)

sadece pusetı ters oluyor sanırım evet o da vardır dımı bu modelde

Tabii tabii o travel sistem yani 2 parçalı ve puseti arabaya ters takacaksin

Ama bebeto büyüdü artık puset kullanmiyorsun kilere kaldirdin:)

İşte o zaman bebek arabasının tutacağı tek yönlü çift yönlü değil. Bebek hep dışarı bakacak ki baksin zaten büyüdü artık dışarı baksin sikilir :)

Gecmis msjlarimda vardi zannediyorum en erken arabayi alanlardan biriyim. Ben peg perego aria shopper aldim iki arkadasimin tavsiyesi uzerine. Onlarin cocuklariyla dolasirken kullanma firsatim da oldu pliko minisini cook rahat kullanimi var. Modeller birbirine cok benzer zaten sadece farki oto koltugu olmasi. Onu da pusete takabiliyorsun sana donuk sekilde.
Arkadasim 3.5 seneyi devirdi hala sapasaglam. Fiyati orta karar 1400.

canım bısey sorcam guleceksın bana travel sıstem ne dıgerı ne :)

Travel demek 3 parça oluyor
Alt tekerlek kısmı Demir olan
İlk 6 ay kullanılacak ana kucağı Demir'in üstüne takılıyor
6 aydan sonra yine üst aparat

Bu bizim kızımda aldığımız kullanması zor dediğim travel sistem araba

Eklentiler

• IMG_2897.PNG
    IMG_2897.PNG
    183,5 KB · Görüntüleme: 62
Buda travel sistem diye geçiyor araba Altı tek parça üstüne ana kucağı koyuluyor

Altta olacak araba itme kolundan çevriliyor.
Sana bakacak şekilde ve dışarı bakılacak şekilde.
Buda kullanışsız mesela bebeği kendine çevirdiğinde tekerlek alanı daralıyor anne her adım attığında ayağı dolanıyor bide bu araba aşırı ağır ( teyzem kullandı oradan biliyorum)

Eklentiler

• IMG_2898.PNG
    IMG_2898.PNG
    151,2 KB · Görüntüleme: 71
Eh o kadar yorum yaptım olumsuzları söyledin sen ne kullanacaksın dersenizde
Kızıma o arabayı sattıktan sonra bunu aldım.
Oğlumda da bunu kullanacağım
İlk 3 ay kanguru ( sling ile çıkacağım) araba ile çok dışarı çıkacağını sanmıyorum. Ergo baby var o benim hayatım çıkarsam 3 ay sonrası ona takarım yada eşim yanımda olursa alırım arabayı.
Birgün herkes pusetli olacak demişti birisi bana bende size diyim

Eklentiler

• IMG_2899.PNG
    IMG_2899.PNG
    113,8 KB · Görüntüleme: 68
Eh o kadar yorum yaptım olumsuzları söyledin sen ne kullanacaksın dersenizde
Kızıma o arabayı sattıktan sonra bunu aldım.
Oğlumda da bunu kullanacağım
İlk 3 ay kanguru ( sling ile çıkacağım) araba ile çok dışarı çıkacağını sanmıyorum. Ergo baby var o benim hayatım çıkarsam 3 ay sonrası ona takarım yada eşim yanımda olursa alırım arabayı.
Birgün herkes pusetli olacak demişti birisi bana bende size diyim

Eskilerin en buyuk skintisi ilk seferde agir arabalar alip sonra bastona donmek :)

Baston tipi olup Hem de travel.sistem olanlar var :)

Travel sistem deyince hep hantal arabalar geliyor aklımıza ama bence öyle değil hafifler de var :)

Benim almak istediğim araba hem travel hem baston insaAllah memnun kalırım baston kısmı 6.9 kilo diyor arastirdiklarimdan en hafif ve istediğim gibi buna denk geldim almak icin sabirsizlaniyorum kismetse kasımda falan düşünüyorum cok agirlasmadan cok kısta gelmeden yatakla ikisini halletmek istiyorum nasip:anneadayı:

https://www.ayhancocuk.com/casual-vista-travel-sistem-baston-bebek-arabasi-puset-p148.html

Güzelmiş üstündeki aparatla kapatabiliyorsun

X