2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Oh kısmetiyle gelsin bebeğin Gözün aydın canım evrene yolladığın pozitif msj hemen cevabını verdi

Kizlar kanguru aldiniz mi mamfortbaby ve mamadusbaby tavsiye ediliyor alan varsa yorum alabilir miyim oncesinde kullanan falan
Şöyle bir video izlemiştim sanırım burda kullandığı ma baby. Love&carry. Yorumlarda öyle okumuştum. Kıyaslama yapmış kangurular arasında.
U UgurluKedi canım sen de bir bak bu videoya

Şöyle bir video izlemiştim sanırım burda kullandığı ma baby. Love&carry. Yorumlarda öyle okumuştum. Kıyaslama yapmış kangurular arasında.
U UgurluKedi canım sen de bir bak bu videoya
Kangurudan kesin vazgectim canim. Neko wrap sling siparisimi verdim az once, kargi parasi odememek icin yanina da mama kasigi ilistirdim. Pisman olmayacagimi saniyorum, ozellikle de ilk aylarda, bakip gorucez
B Badekuti kanguru mu alsam acaba diye soyle bir arastirdigimda kangurunun ergonomik olmasinin cok onemli oldugunu okudum cogu yerde ama boyle olunca fiyatlar artiyor.
Ben alsaydim ergobaby 360, boba 4g veya neko dan birine karar verecektim ama hem ekonomik olsun, hem denemis olurum, hem de bel problemimden dolayi zaten uzun sure kullanamam diye wrap sling siparisi verdim

Canım bende neko wrap alacağım hangi siteden ne kadara aldın acaba

İyi yapmışsın canım benim tercihim de neko sling olacak :)

İyi yapmışsın canım benim tercihim de neko sling olacak :)
Normal slingi var mi bilmiyorum canim ama wrap olmasina dikkat et sadece. Zaten 13-14 kgya kadar kullaniliyor. O kiloyu gecince ben kendi adima sling kullanamam zaten. Eger 3-4 yasina kadar kullanirim ben diyorsan neko dokuma wrap al ama onun fiyati yanlis hatirlamiyorsam 180 fln. Ben gerekli bulmadigim icin sadece wrap olmasi yeterli diye dusundum

Dün F ferayegul de dokuma olanların daha uzun süreli kullanıldığını söyledi. Ama düşündüm de 13-14 kilodan sonrasını zaten taşıyamam o yüzden ben de neko wrap sling alacağım :)

Canim dimdi temmuzda dogum yapan hem sling hem kanguru almis arkadasim kucukken yeni dogdugunda sling kullandigini buyumeye basladiktan sonra momfortbaby kullandigini vok memnun oldugunu soyledi bende momfort almaya karar verdim simdilik bakalim

Dün F ferayegul de dokuma olanların daha uzun süreli kullanıldığını söyledi. Ama düşündüm de 13-14 kilodan sonrasını zaten taşıyamam o yüzden ben de neko wrap sling alacağım :)
O kiloya geldikten sonra bir zahmet yuruyuversin pasam
O kilolara gelince sadece bebek arabasiyla cikarim disariya kisa mesafe olsa bile ama ilk baslarda sling cok kullanisli olacak bence ikide bir arabayi indir cikarla ugrasmaktansa

Canim dimdi temmuzda dogum yapan hem sling hem kanguru almis arkadasim kucukken yeni dogdugunda sling kullandigini buyumeye basladiktan sonra momfortbaby kullandigini vok memnun oldugunu soyledi bende momfort almaya karar verdim simdilik bakalim
Onu da duydum ama ozellikle arastirmadim canim kullanan ve memnun olan tanidigin varsa ne guzel, en guzeli yorumlardansa birebir kullanan tanidiklarin olmasi bence de

O kiloya geldikten sonra bir zahmet yuruyuversin pasam
O kilolara gelince sadece bebek arabasiyla cikarim disariya kisa mesafe olsa bile ama ilk baslarda sling cok kullanisli olacak bence ikide bir arabayi indir cikarla ugrasmaktansa
İnşallah sarmayı başarabiliriz anne kanguru gibi kesemizde taşırız :)

En guzeli olmus :)) bende o yuzden dedim sana alt acma aparatini gorunce iste sen geldin aklima baya boy hizasinda kullanilabilir bise gozun aydin :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…