2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Kanguru olarak ne aldin ve kaca aldin canim. Ben de kanguru alsam mi diye dusundum gecenlerde ama ergonomik olanlarin fiyatlari ucup gitmis

Kızlar yenidoğan için babynest kullanımı ne kadar güvenli fikri olan var mı? Olur da karyolamız zamanında teslim edilmezse diye alayım diyorum ama emin olamadım

Ergo baby tek geçerim çok memnumum
Evet canim ergobaby acik ara onde ama 750 tl ve buna yenidogan aparati bile dahil degil onu da alirsan 850 . Ondan sonra one cikanlar boba 4g ve yerli uretim olan neko ama kanguruyu ben kendi adima ne kadar kullanabilirim bel problemimden dolayi bilemiyorum.
Internette 250 tl ye olani da buldum her renk ve model ama bu iste de her seyde oldugu gibi piyasa sahte kayniyormus. Sahteye o kadar para vermektense hic almam daha iyi.
En en kotu ihtimal ilk 3 ay disarida ve bazi durumlarda evde kullanmak icin neko wrap sling alabilirim bakalim su an bu kararsizlikla yanlis birsey alayim istemiyorum

şöyle yapabilirsin bazı ikinci el sitelerde güzel fiyata satışta oluyo. Hemen hemen yarı fiyatı bazen daha da aşağı.
Yenidoğan aparata hiç gerek yok tabi bence.
3 Aydan itibaren oturtabilirsin. İlk 1 ay evde sonrası biraz kış kanguruya daha çok bahar yaz gibi ihtiyaç oluyo.
Ben ilk 3-4 ay için sling kullanmayı düşünüyorum bi arkadaşım hediye etti Amazon sitesinden.

Taşıma süresi kızım çok kiloluydu 2-2,5 yaşa kadar uzun süreli onda taşıdım bel ağrısı çekmeden ama swnin belinde extta bir şey varsa sıkıntı olagilr.

Muadili ürün hiç alma derim bi markada gördüm alakası yok çok boş.

Dip not; malım çocuklar aldığımız şeyleri kullandırır öı kullandırmaz öı bilinmez kucak seven çocuk mu olacak araba öı oda şans biraz.

Bende bel fitigi var canim ozellikle egilip kalkmalarda kendini hissettiriyor. Max 1 yasina kadar kullanabilirim diye dusunuyorum.
Aslinda derdim ilk 3 ay kisin bebegi arabaya koymam ama bebegi giyersem hem sicaklik olarak hem de benim hareket kabiliyetim acisindan kendimi daha ozgur hissederim veya oldu da evde bi sekilde huzursuz olursa slingle evin icinde takilirim.
3 aydan sonra hem disarida vakit gecirme surem hem de bebegin biraz serpilmesiyle arabasini daha rahat kullaniirm diye dusunuyorum. Kendimi biliyorum cunku eve hapsolamam ilk 3 ay da olsa ve disari yarim saatligine, bir saatligine ciksam da bebisi de alirim, kucagimdayken de insanlar cok ellesmeye cesaret edemezler bebekle(malum kendi cocugumuz gibi sahiplenen milletiz yuzune agzina fln kis gunu kirli ellerle dokunulursa sinir olurum)
Kanguruyu ikinci el alirsam da sahteliginden emin olamam ki diye dusunuyorum. 250 lik ergobaby i gorsen tum desenleri var hic fark yok tum etiketleriyle vs. Ama kacak olsa bile neden 750 lik urunu 500 ye degil de 250 ye satiyo diye insanin kafada soru isareti oluyor ha belki sahte bile degil orjinal urundur ama bilemiyorsun ki iste.
Bir de dedigin gibi bebek bunlari sevecek mi o da ayri bir muallak.
Ay uzun yazdim canim ama yazarken kararimi da verdim galiba, bi nevi sesli dusunme oldu :)
Ilk etapta neko wrap sling alip ilk 3-4 ay deneme surusune cikmak en mantiklisi olacak galiba ondan sonrasini dusunurum artik

İlk 3 ay ise dediğin gibi sling en iyisi neko wrap sonrasında kullanmıyor mu ? Slimgte aslında uzun süreli bir ürün diyebiliyorum
Tuniko gördüm çok tavsiye etmem benek ağırlığı ile aşağı salıyor neko wrap hakkında hiç bilgim yok int mutlaka kullanıcı yorumları vardır.

Kanguru olarak ne aldin ve kaca aldin canim. Ben de kanguru alsam mi diye dusundum gecenlerde ama ergonomik olanlarin fiyatlari ucup gitmis
Aynen oyle. Neredeyse en fazla yatirimimizi kanguruya yaptik diyebilirim. Etrafimizdan da bayagi yorum yapan oldu gereksizligiyle ilgili ama insaallah hayirli olur bizim icin, guzel ve rahatca kullaniriz. Ergonomik olsun, iyi olsun diye Boba 4g kanguru tercih ettik biz. Hepsiburada'da Efsane Cuma vesilesiyle 350 tl odedik ama simdi fiyatlari yine cikmis 450 civarlarina. Tuniko.com'da baska marka ergonomik kangurular da var. Mesela Neko daha uygun fiyatli, arkadasim kullaniyor, memnun, iyi marka diye duydum. Belki sitenin indirim vakti oluyordur, onlari kollamak gerek.

Kızlar sonunda park yatak için alacağıma karar verdim. Icime kanz pretty sindi. Yarın haşim iscana gidip uyguna alabilir miyim bakacağız. 70×120 ebatında 579 tl civarı

Dun besigi kurarken sen geldin aklima alt degistirme aparatida var ya park yataklarda :)) iyi olmus park yatak gule gule kullanin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…