2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Kizlar kangurularin sahte ya da orijinal olup olmadigini nasil anlariz? Ben sahte urun satilabilecegini hic dusunemedim. Hepsiburada'da Bebekform adli bir kullanicidan Boba 4g siparis verdim, henuz teslim almadim ama orijinal urun mu degil mi nasil anlayabilirim geldiginde? Ay cok tedirgin oldum simdi.

Eki Görüntüle 2074960 Birumut55 Birumut55 Canim yasinlerim geldi gayet guzeller sadece renk konusunda sorun yasadim satici arkadasin su yesili anlayisiyla benimki birbirini pek tutmadi :) 50 tane icin istanbuldan ankaraya 15 lira kargo ucreti odedim ayri olarak
çok güzel canım benim inşallah bebeğini kucağına almak nasip olur.. inşallah bebislerimiz kucagimizda mevlütlerimizi yapariz ..
bende yaptircamda elifimi kucagimiza alalim mevlütlük elbisesinide cüzün renginden alacağım inşallah herşey yolunda gider hayırlısı ile sağlığıyla kucagimiza almak nasip olur

Kızlar battaniyemiz hazır 3 saatte ördüm çok güzel yumuşacık sıcacık tutacak minigimi
Ev dolu battaniye oldu ama neyse :))
banada bunun kırmızı beyazı hediye geldi canım benim.. çok güzel yumuşacık allahim kullanmayı nasip etsin inşallah...
hepimizde hayirlisi ile sağlığıyla inşallah kucagimiza alırız bebislerimizi

çok güzel canım benim inşallah bebeğini kucağına almak nasip olur.. inşallah bebislerimiz kucagimizda mevlütlerimizi yapariz ..
bende yaptircamda elifimi kucagimiza alalim mevlütlük elbisesinide cüzün renginden alacağım inşallah herşey yolunda gider hayırlısı ile sağlığıyla kucagimiza almak nasip olur

Amiiiin insallah canim Allah kimseyi evlatla sinamasin insallah

Kizlar kangurularin sahte ya da orijinal olup olmadigini nasil anlariz? Ben sahte urun satilabilecegini hic dusunemedim. Hepsiburada'da Bebekform adli bir kullanicidan Boba 4g siparis verdim, henuz teslim almadim ama orijinal urun mu degil mi nasil anlayabilirim geldiginde? Ay cok tedirgin oldum simdi.
Hepsi buradadan yillardir alisveris yaparim hic sahte urun gelmedi

Canim momfortan vazgectim renkleri cok kotu mamadushbaby aldim urun geldikten sonra yorum yaparim

onu hiç bilmiyorum senden alırız fikir.

amazonas-carry-sling-lollipop-zoom.jpg

sling bu bendeki amazon sitesinden aldı arkadaşım

Bazi markalar icin orjinal ve sahte farklarini yazmislar canim internette nasil anlasilir diye, istersen bi arastir

Hepsi buradadan yillardir alisveris yaparim hic sahte urun gelmedi
Ben de hepsiburadadan cok memnunum ama eskiden hepsiburada sadece kendi deposundaki urunlerin satislarini yapiyordu ama artik gittigidiyorda ki gibi magaza sistemine gectikleri icin ben %100 emin olamiyorum

Arkadaslar ben kizimda stalizator kullanmadim ama bu kadar sık seyahet etmiyorduk bana kucuk hem mama isitan hem starilizasyon yapan uygun fiyatli bir alet oneriniz var mi ?

F ferayegul araştırıyordu bir ara :)
B Badekuti ben sterilizator aldım ancak büyük bir şey pek sana uygun değil sanırım. weewell aldım
hem sterile hem kurutucu hem mama ısıtıcı özelliği var. birden çok biberonu koyabiliyorsun. Ancak tek biberon sterile eden ve ısıtan cihazlar var onlar daha küçük haliyle. Ben tek tek uğraşamam diye birde zaten seyahat etmiyorum çoklu aldım. :)

B Badekuti ben sterilizator aldım ancak büyük bir şey pek sana uygun değil sanırım. weewell aldım
hem sterile hem kurutucu hem mama ısıtıcı özelliği var. birden çok biberonu koyabiliyorsun. Ancak tek biberon sterile eden ve ısıtan cihazlar var onlar daha küçük haliyle. Ben tek tek uğraşamam diye birde zaten seyahat etmiyorum çoklu aldım. :)
tesekkurler tatlım yine de ..

X