2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Ufo kullanma canım havayı fazla kurutuyor ve direkt Işın yaydığı için bebek ısınmasında pek tavsiye edilmiyor. Buna benzer bir şeyi U UgurluKedi almıştı :)

Ben banyoda kendim için bunu kullanıyorum. girmeden 5 dk önce açıyorum hamam gibi yapıyor. Gold master aldım çok memnunum.

UFO’dan biraz korkuyorum açıkçası evde 1 çocuk daha var banyodan önce 10 dk açsam diyorum ikisi içinde işimi görür mü ufacık bir şey ya işe yarar mı onu bilemedim

UFO’dan biraz korkuyorum açıkçası evde 1 çocuk daha var banyodan önce 10 dk açsam diyorum ikisi içinde işimi görür mü ufacık bir şey ya işe yarar mı onu bilemedim
Canım bende ufo da var. Aslında fena ısıtmıyor ben salonumda ufo yakıyorum sabit derecede tutuyorum . banyo da fanlı ısıtıcı.

Ufo kullanma canım havayı fazla kurutuyor ve direkt Işın yaydığı için bebek ısınmasında pek tavsiye edilmiyor. Buna benzer bir şeyi U UgurluKedi almıştı :)
Evet speedy-gonzales ben goldmaster venus aldim. Banyodan 10-15 dk once calistirirsan hamam gibi yapiyor ve esit isi dagitimi oluyor ufoda ki gibi yanina geleni kizartmiyor yani :)
Sadece ilk bir ya da iki kullanimda plastik kokusu oluyor eger olur da alirsan onceden bikac kez calistir. Az ses yapiyor ama zaten uzun uzadiya calistirdigin birsey degil

Canim ben onu ilk etapta koca salonda 20 dk denedim hamam gibi yapti ki banyolar daha ufak oluyor. O konuda kefilim :)
Bir de olur da cocugun devirdi diyelim emniyeti var calismayi durduruyor

Canım bende ufo da var. Aslında fena ısıtmıyor ben salonumda ufo yakıyorum sabit derecede tutuyorum . banyo da fanlı ısıtıcı.

Ufo normalde kullanmıyorum aslında bebek olunca annemden getirteceğim.

İlk 1 ay salonda yıkarım diye düşündüm banyoya sığmayız sonra tek kalınca zaten duşta tek başına yıkarım.
UFO’nun düşmesinden ayaklı olmasından çok korkuyorum kızım çarpar eder Allah korusun.

Max yıka giydir yarım saat çalıştırırım zaten

Ben ilk baslarda bebek odasi olarak ayirdigim odada yikamayi dusunuyorum zaten cok fazla esya yok orada ve surekli gunes aliyor.
Benim salonum pek buyuk degil. Bu fanli isiticiyi ablamin salonunda denemistim oldukca buyuk salonu bile 20 dk da gayet guzel isitti. Isine yarar diye dusunuyorum.

Bence de ufo hele de ayaklanmis cocuk icin tehlikeli olabilir canim

aynen ısıtması da iyiyse mantıklı seninde mi e bebekten bu arada orada gördükçe bende.

geçen kış ev çok soğuktu. Banyoya girmeden 5 dk önce çalıştırıyodum bunu hamam gibi yapıyodu :) markası farklı ama bence özellik olarak aynıdır

Kizlar park yatağın içine visco ve pamuk yatak değilde sert sünger yatak koyun diyorlar ne düşünüyorsunuz araştıranınız var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…