2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Hala bebek bezi almayan arkadaslar varsa gittigidiyordan günün fırsatından prima premium care 1 numara 126 , 2 numara 120 adet bebek bezini 86.90 aldım. Yani tanesi 35 kuruşa denk geliyor. Almak isteyen olursa bilginiz olsun.
bende almayanlardanım ama ne alsam kararsızlığındayım çevremde prie ve molfix kullananlar var

bana bugün nst yapan bayan korse külot şeklinde almamı tavsiye etti bende daha bakamadım siz nasıl modeller aldınız........? bir de ne zaman takılıyor?

Yukarı da modelimi paylaştım.
Kğlot şeklinde sık sık tuvalete gideceğimiz için Benin rahat edeceğim bir model değil.
Doğum sonrası körseler genelde göğüs altından kalçaya kadar oluyor medikal de falan

Normal Doğumda hastane çıkışında yakışabiliyor sezeryanda çok fikrim yok ama

Dr browns biberon Aldım
bende nuk biberon set aldim inşallah faydasını görürüz..
Dr browns suluk biberon alirim iki uçlu olan alınacak ...
bir tane tutmali sulugumuz var iki tane biri büyük biri küçük mama biberonumuz var
iki tane emzigimiz var
geriye kucuk bardak suluk iki uclu olan var alinacak onuda aldikmi tamamdir..

Gaz sorunundan cok korkuyorum ozellikle erkek bebek cok gazli olur diyolar tirsiyorum o yuzden en iyisi dr browns dediler bikac magazada da sordum onu önerdiler ama bebekten bebege de degisir bu durum hepsini kullaninca anlicaz artik
Günaydın arkadaşlar, merakımı mazur görün, neden illa biberon emzik vs stogu yapıyosunuz belki de hiç gerek olmayacak bi tane belki ilk doğduğunda süt gelene kadar lazım olacak... Setler çifter çifter emzikler..

bence de mantıklı bir yorum olmuş

ben de 1 tane emzik 1 tane de biberon aldım

duruma göre ileride alırım 3er 5er almaya gerek yok

Biberonu benim dışarı cikmam gerektigi zamanlarda sagdigim sutu annem bebege verebilsin diye aldim mama mantigiyla almadim yani biberonu inşallahta gerek duymam emzikte almadan deneyemem zaten onuda inşallah alir umidindeyim o yuzden aldim :)

3 er 5 er alanlarinki biraz heves isi galiba ya aa buda guzel aa buda guzel gibi cok görmemek lazim :) sirf bu yuzden listemde eksilttigim urunlere tekrar donup bakmiyorum neler varmis diye yoksa bende onunu alamazdim bu isin acikcasi :)

Guzel anneler merhabaa
yaa bi annemiz vardı aynadan harf isim figur kestirebildigimiz bir link paylaşmıştı. Hangı tarafta onu unuttum birde bakındım ama sayfalar çok olunca onuda bulamadım. Siteyi hatırlayan yada favorilerine almış olan varmıdır acaba aramızda

N'olur yanlış anlamayın , ilk bebeğimi yanlış yönlendirmeler yüzünden dogru düzgün emzirememiş bi annenin pişmanlığı ile yazdım ben.. Kızım 2,5 yaşına gelmek üzere biberon alışkanlığı yüzünden normal yemekle arası yok denecek kadar az.. Aynı hataları yapmamak için çabalicam inşallah bu kez..

canım ben emzik almadım
biberonda almayacaktım ama eşim çok telaşlı bir insan
piraye lazım olursa ben o telaşla alamam
bir tane biberon alalım dediği için aldım

Valla ben ilkokul 1. sinifta okuldan gelince biberonla sut biskuvi icen bi insanim :)) Hepimiz deneme yanilmayla ogrenicez tecrubelerden yararlanmaya calisiyoruz ama gidisat ne göstericek bilmiyoruz insallah zorlanmadan rahat bi sekilde buyuturuz

Canım ben hazırladım geçtiğimiz haftasonu.
1 valiz kendime, 1 valiz oğluşuma hazırladım.
1 valiz de hastane süslemeleri var.
Yani toplamda 3 valiz :) Biraz abarttım sanırım.

Canım ben hazırladım geçtiğimiz haftasonu.
1 valiz kendime, 1 valiz oğluşuma hazırladım.
1 valiz de hastane süslemeleri var.
Yani toplamda 3 valiz :) Biraz abarttım sanırım.
Bende hazirladim ama sadece çok acil seyleri koydum henüz süslemeler falan hazir degil olurda acil bi durum olursa die hazirlik yaptim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…