2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Bende liste hazirlamak istiyorum kafama göre alırsam ayarsiz olur maddi açıdan ve gereksiz şeyler almis olabilir sadece beğendim diye geçen ebebekteki indirimden ek gıdaya gecince kullanıcagim kaşık suluk falan bile aldım evet ama cok beğendim diye o yüzden liste şart

Yesacim listeni simdi gordum hemen favorilerime ekleyeyim.
Gayet hos olmus temel ihtiyaclari icermis. Isteyen ekler zaten ama ilk etapta gereken herseyi iceriyor zaten

Yesacim listeni simdi gordum hemen favorilerime ekleyeyim.
Gayet hos olmus temel ihtiyaclari icermis. Isteyen ekler zaten ama ilk etapta gereken herseyi iceriyor zaten

Çok sağol canım. Benim

Alt açma
Bebek pijama
Kendime pijama da ekledim bu arada hatta kendime pijama sarı boyadım kv almış sağolsun :) alt açma da arkadaşım almış onu da sarı yaptım :)

Bayıldım listene gayet makul ve gerekli olan her şey var içinde :) sağol canım birçoğumuzun işine yarayacak bu liste :)

Bende havuzlu hana gideceğim hastane çıkışı için,diğer tulum vb aldım yaz dönemi olduğu için hastane çıkışı kışlık penyeler çıkmışmıdır emin olamadım avm mağazalarda ince tulumlar aldıklarıma ince dediler genelde bende bekliyorum karnım şişmedende almak istiyorum 6 aylık gibi duruyorum şimdiden ayaklarımda ödem yapıyor daha fazla şişmeden hazır olsun diyorum kış dönemi için havuzlu handa kıyafetler vb ihtiyaçlar var mı

Valla ben kafama gore aldım aylarına dikkat ederek

Tabi var kışlık tüm Bebek ürünleri var

Kızlar beşik konusunda karar verdiniz mi chicco lullaby park yatak almak istiyorum ama sallanıyor mu kullanışlı mi kararsız kaldım oda takımı almiyacam

Kızlar kaç aylığa kadar alıyosunuz bu zıbınları, pijama takımlarını falan? Ben hep yenidoğan die bakıyorum ama 6aya kadar alsam mı acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…