2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Arkadaşlar günaydın, Kraft ın Twist modeli için ne dersiniz? Dün baktık , baya pratik , 360 derece dönebiliyor puset kısmı , fiyat biraz yüksek ama malzeme kalitesi çok iyi geldi bana, çevrenizde kullanan tanıdığınız var mı?

Cevremde kullanan yok ama kayserideki 100 anneden 85i onu kullaniyo canim. Heryerde goruyorum. Memnunlar ki o kadar kisi almis

Bunlarda benim oglumun Ilk cicileri

Eklentiler

• IMG-20170803-WA0003-1.jpg
    69,4 KB · Görüntüleme: 110
  • IMG-20170803-WA0005-1.jpg
    40,8 KB · Görüntüleme: 113
  • IMG-20170803-WA0009-1.jpg
    36,1 KB · Görüntüleme: 120
  • IMG-20170803-WA0011.jpeg
    42 KB · Görüntüleme: 108
  • IMG-20170803-WA0003-1.jpg
    69,4 KB · Görüntüleme: 104
Ya kese kese foto kalmadı yukleyemedim bi türlü. Kızceler biz bebek arabasını travel istiyoruz. Aşağıdakileri beğendik ama ilk önceliğimiz 1000TL altı olması fiyat performans olarak baktığınızda ve çevrede kullanan falan varsa ona gore yorum bekliyorum sizden

1- Baby2go Lirica (899tl)
2- Baby2go Escape (749tl)
3- Pierre Cardin (1099tl) modeli bulamadım foto atabilirsem atıcam ins :)
4- Casual Cadillac air (1300tl)

Ebebek indirimini yakalicam ama almak istediğim şeylerin stogu tükenmez insaAllah magazada salı anca gidebilicem sanırım

Kizlar hazirliklara baslamissiniz bile hepsi de birbirinden guzel, gule gule giydirin, kullanin insaallah saglikla, huzurla. Ben daha bir corap, bir onluk bile almadim.

Bir liste olusturdunuz mu kendinize, yoksa oyle karsiniza ne cikarsa, akliniza ne gelirse, o anki duruma gore mi aliyorsunuz? Şoyle bebek ve anne icin detayli bir ihtiyac listesi elinde olan, oradan tik atip eksiklerini tamamlamaya calisan duzenli anneler var mi aramizda? Alacaklar listenizi paylasabilir misiniz?

Yok canım. Sıfonyer almadım

Patx pax gibi bir şeydi zaten her şeyini kendin tasarliyorsun ya ikea dan kulptan sepet çekmece ye kadar ben dolap icine 2 sepet 2.çekmece yaptırınca yeter dedim ama bakacağız artık
Gecen sefer de soylenistin ucmus kafadan valla.
Hemen not alayim bunu.
Sagol canim

Canım benim şöyle bir listem var gördüğün gibi 3 sarı var (birini arkadaşım verecek zaten almayacağım)

gayet basit minimalist bir liste :) umarım sadık kalırım :) ekleme mutlaka yaparım ama :)

Ay ne güzel üşenmeden listeni hazırlamışsın bizde faydalanalım ellerine sağlık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…